ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ГУМАНІТАРНОЇ
ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ


  Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини


Голова циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Кузнецова Наталія Віталіївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки займає важливе місце в навчально-виховному процесі. Сьогодні комісія працює над проблемою «Впровадження креативних технологій при викладанні суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін». Висококваліфіковані досвідчені педагоги, що входять до її складу, своєю метою бачать не просто процес передачі знань, умінь та навичок, а формування цілісного, висококваліфікованого, конкуренто-спроможного фахівця. Для реалізації цієї мети використовуються інноваційні форми і методи проведення занять, інтерактивне навчання, інформаційно-комп'ютерні технології.

В своїй роботі викладачі циклової комісії значну увагу приділяють становленню активної громадянської позиції студентської молоді. В аудиторній та позааудиторній роботі вони орієнтуються на формування духовних цінностей громадянина: почуття патріотизму, національної свідомості, вшанування національної пам’яті та відданості Батьківщині.

Членами циклової комісії організовуються найрізноманітніші заходи з національно-патріотичного виховання: тематичні екскурсії, години національної свідомості, квести, літературно-музичні композиції, студентські наукові конференції, уроки-реквієми, уроки мужності тощо.

Краєзнавча робота – ще один важливий напрям діяльності циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Викладачі та студенти технікуму зібрали цікавий матеріал про відомих людей Слов’янщини, історію рідного міста, який узагальнили та використали для поповнення музейної експозиції, а також провели студентські науково-практичні конференції на краєзнавчу тематику.

Викладачі циклової комісії беруть активну участь в регіональних методичних об’єднаннях, удосконалюють свою педагогічну майстерність на курсах підвищення кваліфікації, семінарах, майстер – класах, в обласних та регіональних конкурсах.

Колектив циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовкиДень безпечного Інтернету в Слов'янському аграрному технікумі

Дата публікації: 06.02.2019

5 лютого у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до активних дій кожного та разом створити безпечний Інтернет для всіх.

Студенти ВП «Слов'янський технікум Луганського національного аграрного університету» також стали до лав творців кращого Інтернету. Першокурсники економічного відділення взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет», де показали високі знання з безпечної роботи в мережі Інтернет. Студентка групи 1БФТ918 Лаврухіна Анастасія отримала диплом переможця І ступеню, а студентки тієї ж групи Міхеєва Віолетта та Агєєва Аліна нагороджені дипломами ІІ ступеню

Відпрацювати навички безпечного користування Інтернетом студентам-першокурсникам допоміг тренінг, під час якого вони творчо підійшли до виконання цікавих вправ та креативно вирішити поставлені завдання тренінгу

Студенти другого курсу економічного відділення долучилися до «Подорожі океаном комп'ютерних знань». Учасники подорожі прослухали змістовні доповіді про небезпеки, що чекають на молодь у соціальних мережах, про Інтернет-загрози, кібербулінг, фішинг та їх наслідки. Тестування з метою оцінки рівня Інтернет- та гаджетозалежності змусило багатьох замислитися над можливими загрозами, до яких приводить така залежність. Завершилася подорож пізнавальними мультфільмами та діловою грою «Напиши листа»

День безпечного Інтернету у Слов’янському аграрному технікумі допоміг студентам зрозуміти, що тільки спільними діями можливо створити найкращий Інтернет для всіхМовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Дата публікації: 03.12.2018

З метою вшанування творчої спадщини Кобзаря та піднесення престижу української мови, 2 грудня в Краматорській українській гімназії проходив обласний етап 9 Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Студентка групи 3Т917 Вікторія Константінова взяла в ньому участь, отримавши перед цим перемогу на першому етапі. Чекаємо на результати конкурсу!Віртуальний тур «Подорож по Світу»

Дата публікації: 27.09.2018

Викладачі іноземних мов взяли активну участь у святкуванні міжнародного Дня туризму. Було проведено цікавий відкритий захід «Подорожування по світу» для студентів спеціальності «Туризм». Метою цього заходу була популяризація туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, в розвиток зв’язків між народами різних країн.

Викладачі привітали студентів на трьох іноземних мовах, розповіли про історію започаткування свята, про святкування Дня туризму в різних країнах, акцентували увагу студентів на необхідності володіння іноземними мовами майбутніми фахівцями туристичної сфери.

Студенти підготували віртуальні екскурсії по різним країнам світу. Всі присутні побували на острові Маврікій, у містах Стокгольм, Берлін, подорожували країнами Німеччина на Австралія. Наш захід підтвердив що туризм – це одна з найважливіших сфер економіки, а ще – незабутні яскраві враження та позитивні емоціїКраєзнавчий конкурс «Донеччина.UA»

Дата публікації: 11.04.2018

З метою створення позитивного іміджу Донецької області, сприяння розвитку та популяризації культурно-історичного простору регіону, обізнаності населення про історію рідного краю, заохоченню краєзнавців та дослідників до пошукової та аналітичної роботи Донецька облдержадміністрація у 2017-2018 оголосила роках відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA». Студенти нашого технікуму долучилися до участі у цьому конкурсі і розробили краєзнавчий проект «Забуті справи відомих земляків». У номінації «Цикли статей, інтерв’ю, репортажів, рубрик у друкованих виданнях» на першому етапі наш проект набрав 33 бали та зайняв 5 місце з 18 представлених робіт.

3 квітня у Донецькій ОДА відбувся ІІ етап конкурсу, на якому студент групи 1Б915 Зінченко Владислав виступив із презентацією проекту та обґрунтуванням кошторису на його здійсненняПобут наших пращурів: екскурсія до музею народної творчості у селі Прелесному

Дата публікації: 28.03.2018

28 березня студенти груп 2Ф916 і 3Т916 відвідали Музей народної творчості в селі Прелесне Слов’янського району Донецької області.

Першою свої двері для студентів відкрила білостінна українська хата. Вони наче завітали в гості до української родини. Познайомилися із розташуванням предметів у хаті, з їх значенням. А дівчата мали можливість навіть спробувати сплести килим. Екскурсовод познайомив студентів з різними цікавими ремеслами і знаряддями праці

Побували студенти і в коморі, і у кузні, і, навіть, у двоповерховому вітряку. В кожному місці студенти мали можливість не лише послухати цікаву розповідь екскурсовода, а й потримати у власних руках те, що колись належало нашим пращурам. Увійшовши до музею, студенти познайомилися із зразками народної творчості та побуту населення Слобідської України

Наприкінці нашої екскурсії наші студенти стали учасниками майстер-класу із розпису пасхальних яєць. Це надзвичайно зацікавило студентів і кожен із них поринув у кропітку роботу.

Завершилася подорож чаюванням і частуванням смачними налисниками. Від’їжджаючи, студенти подякували працівникам музею за пізнавальну екскурсію і проведений майстер-клас


Додатково про подію...


Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Дата публікації: 12.03.2018

9 березня, у день народження Тараса Шевченка, у ВП «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету» відбулося відкрите об’єднане засідання гуртків «Світлиця» та «Дивосвіт» на тему «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Студенти читали вірші Великого Кобзаря, провели вікторину «Чи знаєте ви творчість Шевченка?».

В цей день студенти-гуртківці з викладачами технікуму відвідали меморіал Т. Г. Шевченка та поклали квіти Великому КобзарюЮлія Потапова – серед переможців літературного конкурсу

Дата публікації: 22.02.2018

21 лютого, у День рідної мови, у центральній бібліотеці імені Михайла Петренка підвели підсумки літературного конкурсу «Ось-ось Слов’янськ! Ми – духовні нащадки Петренка». Конкурс був приурочений до 200-річчя від дня народження відомого поета-земляка.

Серед переможців конкурсу – студентка групи 1Б916 Потапова Юлія, яка посіла ІІІ місце у номінації «Молодь» за вірш, присвячений творчості поета.

Розправив крила
Й полетів
У сиве небо поміж зорі
Шукати кращої там долі.
«Гайну у небо й не вернусь
Сюди, на грішну землю.
Я в Бога ще раз помолюсь
Й полину далі, певно».
Я крильми розірву
Те небо навпіл,
І крик орлиний пролинає вслід,
За що караюся роками?
За що не люблять так сиріт?
За що тепер мене шанують?
Чим став тепер для вас
Мій вільний,ще дитячий погляд,
І наймитське життя,
Що тут літало поряд?
Поет Слов’янщини, нащадок!
Чи прислухаєшься до мене?
Чи в серці твоїм я живу?
Чи добре вам живеться,
Слов’янці, котрих я люблю?
Хай не зотліє в вас
Моє безсмерття,
Хай думка високо літа,
І за спиною завжди будуть крила,
Слов’янська земля присвята!»

Вона також отримала грамоту міської ради за активну участь у проведенні заходів, присвячених Року М. Петренка у 2017 р., сприянні популяризації життя і творчості поета-земляка та укріплення іміджу міста Слов’янськаСтуденти технікуму боролися за перемогу у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка

Дата публікації: 05.12.2017

3 грудня на базі Донбаського державного педагогічного університету відбувся обласний етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Організатором заходу виступив відділ української мови і літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та філологічного факультету ДДПУ

В форматі конкурсу школярі і студенти пишуть різножанрові творчі роботи: розповіді, інтерв’ю, описи віртуальних подорожей до музею, свої версії статей у Вікіпедії, твори-роздуми. Основна тематика конкурсних творів спирається на творчий спадок Тараса Шевченка.

Слов’янський аграрний технікум на конкурсі представляли студенти 1 та 2 курсів: Вікторія Константінова, Анастасія Безсонова, Юлія Потапова. Після урочистого відкриття заходу, під час якого зі сцени лунали найщиріші вітання учасникам та святкового концерту, підготованого студентами ДДПУ, учасники конкурсу розійшлися аудиторіями, отримали завдання та розпочали його виконання. Тепер залишається лише чекати на результати конкурсу


Додатково про подію...


Україна – правова демократична держава

Дата публікації: 28.11.2017

10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнята Загальна декларація прав людини, яка є найавторитетнішим джерелом міжнародних норм щодо прав людини. Щороку в цей день відзначається День прав людини. Документ проголосив невід'ємне й обов'язкове дотримання широкого кола громадянських, політичних, економічних, соціальних і культурних прав людини. Всі 30 статей Декларації базуються на визнанні гідності всіх людей, рівності їхніх прав, що є необхідною передумовою свободи, справедливості та загального миру

До Дня прав людини у Відокремленому підрозділі «Слов’янський технікум ЛНАУ» проводяться виховні заходи з метою утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

28 листопада студенти груп 1М915 (куратор Бондаренко І.П.) та 2М915 (куратор Дем’яненко В.Д.) взяли участь у відкритому заході «Україна – правова демократична держава». Вони переглянули відеофільм про права людини, підготували презентації, провели анкетування, студенти Іван Тіщенко та Іван Геращенко забезпечили музичний супровід заходу

Метою анкетування було виявити, які з проголошених прав і свобод людини є пріоритетними для сучасної молоді. Результати анкетування свідчать, що перші чотири позиції посіли право на життя, заборона рабства і примусової праці, право на свободу та особисту недоторканість і право на справедливий суд. Свобода вираження поглядів, свобода зібрань та об’єднання зайняли передостанні позиції, що наводить на певні роздуми та ставить нові виклики перед виховною роботою: акцентувати увагу на формуванні активної громадянської позиції студентської молодіЛекція до 500-річчя Реформації

Дата публікації: 10.11.2017

В рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації викладачем Ніконовою І.В. в групі 1Б916 була проведена інтерактивна лекція «Реформація та її вплив на розвиток суспільства». Студенти групи дізнались про події Реформації, як важливого явища європейської культури, яке змінило хід історії.

Реформація поклала початок руйнуванню традиційного, так званого феодального суспільства і натурального господарства, а також розвитку ринкових відносин, географічних відкриттів. Ці процеси помітно змінили не лише Європу – вони мали світовий масштаб. Лекція викликала зацікавленість у студентів, заняття завершилося дискусією з цього питанняосвітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2019