ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН
ТА ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ


  Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини


Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Безугла Ірина Миколаївна

В складі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо–наукової підготовки 9 викладачів, з них мають вищу категорію – 4 викладачі, першу категорію – 3 викладачі, другу категорію – 2 викладачі.

Навчальні проблеми, над якими працює циклова комісія: формування професійних компетенцій студентів при вивченні загальноосвітних та природничо-наукових дисциплін; виховання професійних якостей майбутніх фахівців та розвиток їх творчого потенціалу.

Викладачі циклової комісії працюють над важливою проблемою для сучасного освітнього простору. Вирішення цього завдання не можливе без чітко сформованої мотивації до професійного навчання та становлення у студентів технікуму. Тому викладачі циклової комісії, постійно під час вивчення природничо-наукових дисциплін активно сприяють становленню професійної мотивації студентів.

Саме мотивація до навчання – одна із головніших умов реалізації завдань навчально-виховного процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому.

Отже, формування мотивації – це виховання у молоді ідеалів, створення системи цінностей, пріоритетів соціально прийнятних в українському суспільстві, у поєднанні з активною поведінкою студента, що означає взаємозв’язок між усвідомленими та реально діючими мотивами, єдність слова, діла та активної життєвої позиції молодої людини.

Основними напрямками роботи є: впровадження комп’ютерних технологій при виконанні практичних занять, виконання курсового проектування, забезпечення відеоінформацією на заняттях, використовування мультимедійних технологій для візуального та наочного супроводу занять. Викладачі працюють над створенням електронних посібників з дисциплін, складають тестові завдання, проводять інтегровані заняття з дисциплін. Викладачі циклової комісії беруть активну участь в регіональних методичних об’єднаннях, удосконалюють свою педагогічну майстерність на курсах підвищення кваліфікації, семінарах майстер-клас, в обласних та регіональних конкурсах. Щоб зацікавити студентів у вивченні дисциплін, викладачі проводять позааудиторні заходи: технічні конференції, математичні олімпіади, випускають стіннівки, беруть участь у регіональних агітбригадах з екологічної тематики, займаються у гуртках та виготовляють експонати на виставку технічної творчості.

Викладачі фізичного виховання ставлять перед собою задачі: відпрацювання техніки тактичних дій в ігрових видах спорту, формування позитивної мотивації до систематичних занять фізичною культурою та здорового способу життя.

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовкиБезугла Ірина Миколаївна

спеціаліст вищої категорії
Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Викладає дисципліни «Технічна механіка», «Матеріалознавство і ТКМ»
Куратор академічної групи 1М913
Педагогічний стаж – 22 роки
Македонська Галина Вікторівна

спеціаліст вищої категорії
Завідувачка технічного відділення
Викладає дисципліну «Вища математика»
Педагогічний стаж – 21 рік
Сєрокуров Микола Васильович

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України
Викладає дисципліну «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки»
Педагогічний стаж – 42 роки
Островська Тетяна Іванівна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач
Викладає дисципліни «Хімія», «Біологія», «Основи екології»
Педагогічний стаж – 34 роки
Києнко Ольга Анатоліївна

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліну «Математика»
Педагогічний стаж – 31 рік
Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки», «Основи теплотехніки і гідравліки», «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання»
Педагогічний стаж – 27 років
Крилевський Максим Васильович

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання»
Педагогічний стаж – 13 років
Журавльов Олексій Олександрович

спеціаліст другої категорії
Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання»
Педагогічний стаж – 13 років
Чміль Ольга Валеріївна

спеціаліст другої категорії
Викладає дисципліни «Фізика», «Астрономія», «Безпека життєдіяльності»
Педагогічний стаж – 6 років

Навчальна робота викладачів зі студентами

Отримання практичних навичок на заняттях з вищої математики

Вивчення методичного матеріалу з математики

Використання наочності на заняттях

Робота зі студентами заочної форми навчання

Проведення дослідів на заняття

Теоретичні заняття з дисципліни «Технічна механіка»

На заняттях з Захисту Вітчизни

Підготовка до захисту курсових проектів


Виховна робота викладачів зі студентами

Студенти беруть активну участь у підготовці та проведенні виховних заходів

Участь в обласному екологічному фестивалі «Земля тривоги нашої»

Участь у фестивалі «Студентська осінь»

Кожний може стати зіркою на сцені

Робота гуртка «Юний механік»


Спортивні досягнення викладачів та студентів

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу

Міські змагання з пауерліфтингу

Змагання з баскетболу

Змагання з плавання

Жіночі змагання з армреслінгу

Перетягування канатуЗахист курсового проекту з дисципліни «Технічна механіка»

Дата публікації: 08.12.2018

5 та 6 грудня, згідно графіку навчального процесу, відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Технічна механіка» студентами 3 курсу спеціальності «Агроінженерія».

Метою виконання та захисту курсового проекту з дисципліни «Технічна механіка» є перевірка, закріплення та поглиблення отриманих на лекціях, практичних та лабораторних заняттях знань, напрацювання навиків правильного користування довідковою літературою, державними стандартами, таблицями, номограмами, виконання технічних розрахунків паралельно з ескізним конструюванням, моделюванням, використанням комп’ютерної техніки, що дає можливість підготовити себе до виконання наступних курсових проектів та дипломного проектування.

Студенти показали переважно достатній рівень знань, отриманих при вивченні дисциплін «Технічна механіка», «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів», «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка», «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», «Трактори і автомобілі», «Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали»Перемога наших тенісистів

Дата публікації: 06.12.2018

Збірна аграрного технікуму у складі Діани Федоренко (1Б916), Андрія Стельмаха (2М916) та Дмитра Холодного (3МЛ17) здобула перемогу у командних змаганнях з настільного тенісу, які відбулися 5 грудня у спортивній залі Слов’янського хіміко-механічного технікуму в рамках Спортивних ігор серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. м. Слов’янськ.

Також були визначені переможці та призери в особистому заліку у юнаків та дівчат. На першому столі серед юнаків серед шістьох тенісистів Андрій Стельмах зайняв 2-е місце, а Дмитро Холодний на другому столі посів 1-е місце. В активі Діани Федоренко 2-е місце в змаганнях серед дівчатЯк студенти-аграрії в шахи грали

Дата публікації: 29.11.2018

27-28 листопада у Центрі дитячої та юнацької творчості міста Слов’янськ, в рамках проведення міських Спортивних ігор серед студентів ЗВО у 2018-2019 н.р., відбувся турнір з шахів. В змаганнях взяли участь шість команд. До складу кожної з команд входили три юнаки і одна дівчина, поєдинки турніру проходили за коловою системою

В командному заліку збірна студентів аграрного технікуму здобула бронзові нагороди, посівши трете місце з 9,5 набраними заліковими очками. Перше місце – СЕБТ (15 очок), друге – СКНАУ (10,5), четверте – СлКТІ (5,5), п’яте – СХМТ (5)

Також були визначені найкращі шахісти на кожному столі – особистий залік. Капітан команди аграрного технікуму Олександр Шаповалов зайняв третє місце на першому столі, а Іван Одаріков – перше місце на другому столі. Склад команди нашого технікуму: Олександр Шаповалов (1М917), Іван Одаріков (2М916), Павло Павлоцький (1М917), Анастасія Некрасова (1Б917)Перемога у волейбольному турнірі

Дата публікації: 21.11.2018

20 листопада в спортивній залі Слов’янської КДЮСШ відбувся турнір з волейболу серед юнаків, присвячений міжнародному Дню студента. В міських змаганнях прийняли участь три команди – Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету, Слов’янський коледж національного авіаційного університету та Слов’янський енергобудівний технікум

Одержавши дві перемоги, перше місце посіла збірна аграрного технікуму. Цю перемогу команда юнаків присвятила студентам технікуму та працівникам сільського господарства, які напередодні відмітили професійне свято

Склад команди юнаків нашого технікуму: Бугаєв Максим (3МЛ17), Голь Данило (3МЛ17), Валюх Віталій (2Ф917), Акімов Михайло (2М915), Васюта Ілля (2М915), Бондаренко Влад (3МЛ18), Меншиков Данило (2М918), Тарченко Дмитро (1М918), Доля Сергій (2М918)Оголошення переможців і призерів конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді 2018»

Дата публікації: 19.11.2018

В рамках відзначення Дня Сіверського Дінця-2018 відбувся 12 творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді», метою якого організатори називають екологічне і патріотичне виховання учнівської та студентської молоді. Студенти нашого технікуму, як і щороку, взяли в ньому активну участь.

14 листопада у Слов’янську відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з оцінки творчих робіт. В конкурсі брали участь 97 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей. Надійшло понад 700 творчих робіт. Студенти нашого технікуму Колодяжний Микола, Валюх Віталій, Потапова Юлія, Ореховський Дмитро, Труш Владислав стали призерами в номінації «Фотографії». 19 листопада в Центрі культури та дозвілля відбулося урочисте нагородження наших призерів. Тож вітаємо їх! Технікум отримав грамоту за щорічну активну участь в цьому конкурсі


Додатково про подію...


освітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2018