ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН
ТА ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ


  Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини


Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Безугла Ірина Миколаївна

В складі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо–наукової підготовки 9 викладачів, з них мають вищу категорію – 4 викладачі, першу категорію – 3 викладачі, другу категорію – 2 викладачі.

Навчальні проблеми, над якими працює циклова комісія: формування професійних компетенцій студентів при вивченні загальноосвітних та природничо-наукових дисциплін; виховання професійних якостей майбутніх фахівців та розвиток їх творчого потенціалу.

Викладачі циклової комісії працюють над важливою проблемою для сучасного освітнього простору. Вирішення цього завдання не можливе без чітко сформованої мотивації до професійного навчання та становлення у студентів технікуму. Тому викладачі циклової комісії, постійно під час вивчення природничо-наукових дисциплін активно сприяють становленню професійної мотивації студентів.

Саме мотивація до навчання – одна із головніших умов реалізації завдань навчально-виховного процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому.

Отже, формування мотивації – це виховання у молоді ідеалів, створення системи цінностей, пріоритетів соціально прийнятних в українському суспільстві, у поєднанні з активною поведінкою студента, що означає взаємозв’язок між усвідомленими та реально діючими мотивами, єдність слова, діла та активної життєвої позиції молодої людини.

Основними напрямками роботи є: впровадження комп’ютерних технологій при виконанні практичних занять, виконання курсового проектування, забезпечення відеоінформацією на заняттях, використовування мультимедійних технологій для візуального та наочного супроводу занять. Викладачі працюють над створенням електронних посібників з дисциплін, складають тестові завдання, проводять інтегровані заняття з дисциплін. Викладачі циклової комісії беруть активну участь в регіональних методичних об’єднаннях, удосконалюють свою педагогічну майстерність на курсах підвищення кваліфікації, семінарах майстер-клас, в обласних та регіональних конкурсах. Щоб зацікавити студентів у вивченні дисциплін, викладачі проводять позааудиторні заходи: технічні конференції, математичні олімпіади, випускають стіннівки, беруть участь у регіональних агітбригадах з екологічної тематики, займаються у гуртках та виготовляють експонати на виставку технічної творчості.

Викладачі фізичного виховання ставлять перед собою задачі: відпрацювання техніки тактичних дій в ігрових видах спорту, формування позитивної мотивації до систематичних занять фізичною культурою та здорового способу життя.

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки



Безугла Ірина Миколаївна

спеціаліст вищої категорії
Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Викладає дисципліни «Технічна механіка», «Матеріалознавство і ТКМ»
Куратор академічної групи 1М913
Педагогічний стаж – 22 роки
Македонська Галина Вікторівна

спеціаліст вищої категорії
Завідувачка технічного відділення
Викладає дисципліну «Вища математика»
Педагогічний стаж – 21 рік
Сєрокуров Микола Васильович

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України
Викладає дисципліну «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки»
Педагогічний стаж – 42 роки
Островська Тетяна Іванівна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач
Викладає дисципліни «Хімія», «Біологія», «Основи екології»
Педагогічний стаж – 34 роки
Києнко Ольга Анатоліївна

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліну «Математика»
Педагогічний стаж – 31 рік
Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки», «Основи теплотехніки і гідравліки», «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання»
Педагогічний стаж – 27 років
Крилевський Максим Васильович

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання»
Педагогічний стаж – 13 років
Журавльов Олексій Олександрович

спеціаліст другої категорії
Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання»
Педагогічний стаж – 13 років
Чміль Ольга Валеріївна

спеціаліст другої категорії
Викладає дисципліни «Фізика», «Астрономія», «Безпека життєдіяльності»
Педагогічний стаж – 6 років

Навчальна робота викладачів зі студентами

Отримання практичних навичок на заняттях з вищої математики

Вивчення методичного матеріалу з математики

Використання наочності на заняттях

Робота зі студентами заочної форми навчання

Проведення дослідів на заняття

Теоретичні заняття з дисципліни «Технічна механіка»

На заняттях з Захисту Вітчизни

Підготовка до захисту курсових проектів


Виховна робота викладачів зі студентами

Студенти беруть активну участь у підготовці та проведенні виховних заходів

Участь в обласному екологічному фестивалі «Земля тривоги нашої»

Участь у фестивалі «Студентська осінь»

Кожний може стати зіркою на сцені

Робота гуртка «Юний механік»


Спортивні досягнення викладачів та студентів

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу

Міські змагання з пауерліфтингу

Змагання з баскетболу

Змагання з плавання

Жіночі змагання з армреслінгу

Перетягування канату



Студенти Слов’янського аграрного технікуму розбиралися з хімією кохання

Дата публікації: 14.02.2019

Напередодні Дня закоханих студенти 2 курсу економічного відділення шукали відповідь на питання: що є кохання та які таємниці воно приховує? Адже кохання – це і найбільша радість, і найсильніший біль. Відношення між людьми, побудовані на любові та повазі, породжують теплоту і душевність, турботу і ласку. Любов лікує фізичні та духовні недуги. Вона надихає, робить світ навколо яскравішим і кращим. Скільки слів про любов написали поети, скільки про неї наговорили романтики, скільки нафантазували дівчата! А розв’язати таємницю любові змогли тільки хіміки

За допомогою викладача хімії ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» Островської Тетяни Іванівни студенти зрозуміли, що організм людини – це велика хімічна фабрика, на якій безперервно протікають мільйони реакцій, відбувається синтез і розпад біомолекул. А керують всіма цими процесами нашого тіла гормони. Кохання – не виключення, воно також продукт діяльності гормонів. Які гормони викликають любовну ейфорію, які відповідають за відчуття гармонії та спокою, чому бурхливі почуття поступово загасають – на все у хіміків є пояснення

Цікаві наукові факти, відеосюжети, щира розмова та зворушлива музика нікого не залишили байдужими, дозволили закоханим та тим, хто тільки чекає на любов, з несподіваного боку подивитися на свої стосунки, краще зрозуміти вчинки одне одного та дійти висновку: кохання – це прекрасне почуття, притаманне всім живим істотам



Волейбольні баталії в Софіївці

Дата публікації: 08.02.2019

7 лютого, у селі Софіївка Костянтинівського району Донецької області, на базі місцевого навчально-виховного комплексу, відбулась відкрита першість району з волейболу серед команд дівчат та хлопців. В змаганнях взяли участь шкільні збірні Софіївського НВК, Марківської ЗОШ (Костянтинівський район), Шахівської ЗОШ (Добропільський район) та студентські команди Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету.

Цього року поєдинки турніру тривали протягом п’яти годин, а його переможцями в запеклій боротьбі стали господарі – команди хлопців та дівчат Софіївського НВК. Юнацька збірна аграрного технікуму посіла друге місце, команда дівчат – третє місце. Слід зазначити, що студенти нашого навчального закладу вже третій рік поспіль беруть участь в цих волейбольних баталіях, які відбуваються в Софіївці. Їх головною метою є підготовка до місцевих змагань серед ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, які заплановано на кінець лютого



Дівчата-волейболістки здобули срібні нагороди

Дата публікації: 21.12.2018

17 грудня в спортивній залі КДЮСШ відбулися міські змагання з волейболу серед дівчат, в яких команда аграрного технікуму посіла друге місце, поступившись у грі за «золото» команді енергобудівного технікуму декількома очками

Змістовну гру на майданчику продемонстрували як лідери команди – Євгенія Фоменко (1Б916), Діана Федоренко (1Б916), Ганна Павлова (2Ф917) та Аміна Зінченко (3Т917), так і новачки – Поліна Боженко (1Б917) та Юлія Лавріщева (2Ф917)


Додатково про подію...


Турнір зі стрітболу: у дівчат «срібло», Володимир Макогон – кращий гравець

Дата публікації: 13.12.2018

11 грудня у спортивній залі ДГПУ відбулися змагання з баскетболу (3х3) в рамках Спортивних ігор серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. м. Слов’янськ, в яких взяли участь п’ять команд. Міський чемпіонат з баскетболу 3 на 3, який відомий у всьому світі під назвою стрітбол: гра відбувається на один кошик, а на майданчику від однієї команди грають три гравці.

Серед дівчат виграла збірна Слов’янського хіміко-механічного технікуму. Команда дівчат аграрного технікуму, у складі якого виступали Діана Федоренко (1Б916), Аміна Зінченко (3Т917), Ганна Павлова (2ФТ17) та Яна Погосова (1Б917) – зайняла друге місце і здобула срібні нагороди змагань.

Команда юнаків у складі Володимира Макогона (1М918), Миколи Груненко (3МЛ17), Іллі Шинкарьова (3МЛ17) та Максима Бугаєва (3МЛ17) посіла четверте місце. Блискавичною грою на ігровому майданчику відзначився студент першого курсу аграрного технікуму Володимир Макогон, якому по закінченню змагань було вручено грамоту – кращий гравець турніру



Захист курсового проекту з дисципліни «Технічна механіка»

Дата публікації: 08.12.2018

5 та 6 грудня, згідно графіку навчального процесу, відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Технічна механіка» студентами 3 курсу спеціальності «Агроінженерія».

Метою виконання та захисту курсового проекту з дисципліни «Технічна механіка» є перевірка, закріплення та поглиблення отриманих на лекціях, практичних та лабораторних заняттях знань, напрацювання навиків правильного користування довідковою літературою, державними стандартами, таблицями, номограмами, виконання технічних розрахунків паралельно з ескізним конструюванням, моделюванням, використанням комп’ютерної техніки, що дає можливість підготовити себе до виконання наступних курсових проектів та дипломного проектування.

Студенти показали переважно достатній рівень знань, отриманих при вивченні дисциплін «Технічна механіка», «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів», «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка», «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», «Трактори і автомобілі», «Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали»



освітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2019