Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини

Багаторічний досвід, професіоналізм, знання і традиції – це Відокремлений підрозділ «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету». Саме так можна узагальнити більш ніж 85-річний шлях навчального закладу, який починає свою історію з 1929 року.

За роки діяльності технікум підготував понад 35 тисяч фахівців найпочесніших на землі професій і пройшов славетний шлях становлення і вдосконалення.

Сьогодні – це передовий, потужний навчальний заклад, де фахову підготовку ведуть висококваліфіковані викладачі, серед яких 9 викладачів нагороджені знаком «Відмінник аграрної освіти та науки України» різних ступенів, 5 викладачів – Трудовою відзнакою «Знак Пошани» Міністерства аграрної політики та продовольства України, 40% викладачів – це спеціалісти вищої категорії.

Сучасна матеріальна база дозволяє успішно готувати молодших спеціалістів із спеціальностей:

  • Агроінженерія;
  • Облік і оподаткування;
  • Фінанси, банківська справа і страхування;
  • Туризм.

Особлива увага в навчальному закладі приділяється глибокому вивченню сучасних енергозберігаючих, ґрунтозахисних технологій, форм організації праці, бухгалтерському обліку, фінансовим відносинам та розвитку сільського туризму. В навчальному процесі застосовуються як традиційні, так і передові педагогічні технології навчання. До послуг студентів сучасні мультимедійні засоби, комп’ютерні класи, інтернет, бібліотека.

В технікумі створено Центр по підготовці вступників. Працюють підготовчі курси.

Головна задача педагогічного колективу технікуму – забезпечення високої якості вищої аграрної освіти, підготовка висококваліфікованих конкурентноспроможних фахівців-аграріїв, які сприятимуть вирішенню проблем соціального забезпечення на селі і розвитку сільських територій.

Зміна соціально-економічного середовища в Україні протягом останніх років суттєво вплинула на перспективу працевлаштування молодих фахівців-випускників вищих навчальних закладів. В навчальному закладі успішно працює структурний підрозділ сприяння працевлаштуванню випускників технікуму, який створює умови для ефективної реалізації прав студентів і випускників на працю, забезпечує випускників першим робочим місцем.

Технікумом розроблена Концепція розвитку навчального закладу на період до 2020 року, яка визначає стратегічні концептуальні напрямки з розвитку структури навчального закладу, впровадження інноваційних технологій навчання, комп’ютеризації та інформатизації навчального процесу, формування кадрового потенціалу, контингенту студентів, підвищення якості навчання, вдосконалення виховної роботи, практичної підготовки та зв’язків з підприємствами, зміцнення матеріально-технічної бази та соціальної інфраструктури.

Виконання поставлених задач надасть можливість навчальному закладу з оптимізмом дивитися у майбутнє, бути впевненим, що підготовка молодшого спеціаліста - аграрія є потужною системою підготовки фахівців для економіки України, для забезпечення продовольчої безпеки нашої держави.

НАШ ТЕХНІКУМ


Директор технікуму,
спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
Тетяна Миколаївна Плахова  Контакти


84122, місто Слов'янськ Донецької обл.,
вул. Свободи, 23

  тел.:   (06262) 2-51-74

  e-mail: stlnau@i.ua  Корисні сайти
Луганський аграрний університет
Центр оцінювання якості освіти
Слов'янська міська
рада
Міністерство освіти і науки України
Навчально-методичний центр

Продовжуємо навчання в ЛНАУ


освітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2019