ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ


  Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини


Завідувачка
підгтовчих курсів
Солод Любов Степанівна

Півроку залишилося Вам навчатися в школі, але вже зараз перед Вами стоїть нелегке завдання вибору професії по душі, визначення професійного життєвого шляху. Вас, звичайно, хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя, щоб відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Ви прагнете отримати перспективну та цікаву професію, освіту, яка ґрунтується на глибоких знаннях, розвитку творчих та комунікативних здібностей? Тоді приходьте в Слов’янський аграрний технікум, головним завданням якого є підготовка конкурентоспроможних фахівців, здатних ефективно працювати в багатьох сферах економіки. Пам’ятайте, що сьогодні самий великий капітал – це Ваші знання, уміння і навички. Все це Вам дасть Відокремлений підрозділ «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету».

Наш навчальний заклад має 90-річний досвід з підготовки спеціалістів, яких охоче беруть на роботу як державні установи, так і приватні підприємства. Якщо Ви хочете відчути, як приємно жити повноцінним студентським життям, брати участь у цікавих заходах, відчути себе самодостатньою цікавою особистістю, – приєднуйтеся до нашої великої, дружньої студентської родини. А для початку запрошуємо Вас на навчання до наших Підготовчих курсів.

Наскільки добре слухачі курсів засвоюють навчальний матеріал, великою мірою залежить від вчителя, його педагогічного досвіду та майстерності, вміння доступно пояснювати, а тому заняття на наших курсах проводять найдосвідченіші викладачі.

Навчання на курсах – це спільна наполеглива праця як викладача, так і слухача, старанність та сумлінність останнього є запорукою успішного проходження ДПА та складання вступних іспитів, а здобуті на курсах знання стають міцним фундаментом для подальшого навчання у технікумі. Навчальний процес на підготовчих курсах поєднує лекційні та практичні заняття, на яких слухачі отримують теоретичні знання та практичні навички. Кожного місяця проводяться самостійні та контрольні роботи, по закінченню навчання – підсумкове тестування. За результатами навчання на курсах абітурієнти при вступі на інженерно-технічні напрями підготовки одержують додатково до 4 балів при формуванні рейтингових списків до зарахування

Підготовчі курси Слов’янського аграрного технікуму запрошують учнів 9-х класів на навчання для поглибленого вивчення і підготовки до вступних іспитів з математики та української мови. Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, систематизувати вже набуті знання та практичні навички та отримати віру в себе.

Курси розпочинають роботу 19 січня 2019 року і працюють до 22 червня 2019 року. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень: у середу (3 години) та суботу (5 годин). Загальний курс навчання становить 184 години.

Вартість навчання на підготовчих курсах:

  • січень – 160 грн.,
  • лютий – 320 грн.,
  • березень – 370 грн.,
  • квітень – 320 грн.,
  • травень – 320 грн.,
  • червень – 350 грн.

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

Заняття проводяться за адресою: м. Слов’янськ Донецької обл., вул. Свободи, 23

Більш детальну інформацію про підготовчі курси можна отримати, зателефонувавши за номером: (050) 204-21-29 (Любов Степанівна)Запрошуємо до навчання на підготовчі курси

Дата публікації: 10.01.2019

19 січня у технікумі розпочинають роботу підготовчі курси для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) з української мови і математики. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень: у середу (3 години) та суботу (5 годин). Загальний курс навчання становить 184 години.

Заняття проводять досвідчені викладачі за спеціально розробленими програмами, що дозволяє забезпечити систематизацію та узагальнення знань слухачів курсів з математики й української мови, краще підготуватися до проходження державної підсумкової атестації в середній школі, а також до вступних іспитів в технікумі чи коледжі.

Важливо звернути увагу майбутніх абітурієнтів, що відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік, слухачі підготовчих курсів отримують додаткові бали під час формування рейтингових списків вступників (при вступі на технічні спеціальності до 4-х балів), що значно збільшує шанси отримати освіту за рахунок бюджетних коштів і отримання стипендії.

Для вступу на курси необхідно подати наступні документи: копія паспорта чи свідоцтва про народження слухача курсів; паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного коду одного з батьків (для укладання договору на надання освітніх послуг).

Термін навчання: 19 січня – 22 червня 2019 року.

Заняття проводяться за адресою: вул. Свободи, 23, м. Слов’янськ, Донецька обл.

Більш детальну інформацію про підготовчі курси можна отримати, зателефонувавши за номером: (050) 204-21-29 (Солод Любов Степанівна, завідувачка підготовчих курсів)Оголошується набір на підготовчі курси для вступників

Дата публікації: 07.01.2018

Відокремлений підрозділ «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету» традиційно оголошує про початок роботи підготовчих курсів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) з української мови і математики. Заняття розпочинаються 20 січня 2018 року і проводяться щосуботи

Підготовчі курси в технікумі ведуться впродовж багатьох років. Заняття проводять досвідчені викладачі за спеціальними програмами, що дає змогу систематизувати та узагальнити знання з математики та української мови, краще підготуватися до проходження державної підсумкової атестації в середній школі, а також до вступних іспитів в технікумі чи коледжі. Треба зауважити, що відповідно до Умов прийому до ВНЗ на 2018 рік, слухачі підготовчих курсів отримують додаткові бали (при вступі на технічні спеціальності, до 2-х балів) при формуванні рейтингових списків вступників, що значно збільшує шанси отримати освіту за рахунок бюджетних коштів і отримання стипендії

Для вступу на курси необхідно подати наступні документи: копія паспорта чи свідоцтва про народження; паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного коду одного з батьків (для укладання договору на надання освітніх послуг).

Заняття проводяться за адресою: м. Слов’янськ Донецької обл., вул. Свободи, 23.
Більш детальну інформацію про підготовчі курси можна отримати, зателефонувавши за номером: (050) 204-21-29 (Солод Любов Степанівна, завідувачка підготовчих курсів)Нормативні документи


освітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2019