САМООСВІТА
ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ВИКЛАДАЧІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



В цьому розділі розміщено інформацію про участь педагогічних працівників у науково-практичних конференціях, майстер-класах, вебінарах, про публікації на сторінках наукової преси та фахових видань


Балазан Олег Олександрович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-21

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Києнко Ольга Анатоліївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-20

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-20

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Шевченко Олена Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-20

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Бондаренко Ігор Павлович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Васильєв Сергій Іванович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Євстратова Аліна Юріївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Журавльов Олексій Олександрович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Назарова Лідія Володимирівна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Пристінський Олексій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Бойко Сергій Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Безугла Ірина Миколаївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Македонська Галина Вікторівна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Мірошниченко Людмила Валентинівна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Кузнецова Наталія Віталіївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Олійник Вероніка Валеріївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Зозуля Лариса Олексіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Бадражан Олександр Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Васюк Станіслав Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Висицький Сергій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Висицька Світлана Миколаївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Єгорова Ірина Анатоліївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Руденко Юлія Григорівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Шевченко Діна Анатоліївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Ловчикова Ярослава Олександрівна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання» для педагогів та керівників шкіл (50 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО» (30 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття» (5 годин)


Сєрокуров Микола Васильович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО» (30 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ "Едюкейшнал Ера"
Онлайн-курс "Ключові уміння 21-го століття" (5 годин)


Києнко Ольга Анатоліївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-16

Освітній проєкт «На Урок»
Інтернет-конференція «Організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання» (13 годин)


Руденко Юлія Григорівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-16

Освітній проєкт «На Урок»
Інтернет-конференція «Організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання» (13 годин)


Теплицька Ольга Юріївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-15

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Карась Галина Миколаївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-15

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Панченко Олексій Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-15

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Солод Любов Степанівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-14

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Васюк Станіслав Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-12

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» (20 годин)


Євстратова Аліна Юріївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-11

Освітній проєкт «На урок»
Вебінар «Психологічна самопідтримка вчителя в умовах адаптивного карантину» (2 години)


Євстратова Аліна Юріївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-11

ТОВ «Всеосвіта»
Вебінар «Ефективна цифрова взаємодія з учнями в умовах дистанційного навчання. Онлайн-ресурси для урізноманітнення освітнього процесу» (2 години)


Васюк Станіслав Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-10

ТОВ "Едюкейшнал Ера"
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання» для педагогів та керівників шкіл (50 годин)


Солод Любов Степанівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-10

Центр вдосконалення економічної журналістики
Онлайн-курс з економічної журналістики «Як писати про економіку без помилок»


Журавльов Олексій Олександрович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-10

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Нова Фізична Культура» (30 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-03

ТОВ "Едюкейшнал Ера"
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО» (30 годин)


Солод Любов Степанівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2020-12-29

Освітній проєкт «На урок»
Вебінар «Інклюзивна освіта в сучасній українській школі: адаптація дітей та вчителів» (2 години)


Скребенькова Неллі Олексіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2020-12-28

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» (20 годин)


Солод Любов Степанівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2020-12-24

Центр "Розвиток КСВ", Серв'є Україна, UGEN
Курс «Викладачі 4.0: Ефективні підходи для дистанційної освіти» (14 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2020-12-24

Центр "Розвиток КСВ", Серв'є Україна, UGEN
Курс «Викладачі 4.0: Ефективні підходи для дистанційної освіти» (14 годин)


Панченко Олексій Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2020-12-20

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» (20 годин)


Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] >


  Вибрати викладача

Бадражан Олександр

Балазан Олег

Безугла Ірина

Бовздаренко Максим

Бойко Сергій

Бондаренко Ігор

Васильєв Сергій

Васюк Вероніка

Васюк Станіслав

Висицька Світлана

Висицький Сергій

Дем’яненко В’ячеслав

Євстратова Аліна

Єгорова Ірина

Єкатериненко Костянтин

Журавльов Олексій

Журавльова Вікторія

Зозуля Лариса

Карась Галина

Києнко Ольга

Кузнецова Наталія

Ловчикова Ярослава

Македонська Галина

Макогон Олександр

Мірошниченко Людмила

Назарова Лідія

Олійник Вероніка

Островська Тетяна

Панченко Олексій

Пристінський Ігор

Пристінський Олексій

Разіна Валентина

Руденко Юлія

Сєрокуров Микола

Ситнік Ольга

Скребенькова Неллі

Солод Любов

Телеус Валентина

Теплицька Ольга

Томашевська Тамара

Шаповалова Вікторія

Шевченко Діна

Шевченко Олена



  Циклова комісія

гуманітарної та соціально-економічної підготовки

загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки

практичної підготовки

професійно-економічної підготовки

професійно-технічної підготовки



© Бойко С.М., ВCП "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету", 2008-2022