ВИХОВАННЯ
СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ


  Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини


Метою виховної роботи у ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» є підготовка гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості, професійно грамотного, творчого фахівця, який поєднує в собі високу духовність, моральну чистоту, громадянську позицію і фізичну досконалість.

Основні напрями виховання:

  1. національно-патріотичне;
  2. інтелектуально-духовне;
  3. громадянсько-правове;
  4. моральне;
  5. екологічне;
  6. естетичне;
  7. трудове;
  8. фізичне;
  9. превентивне.

Ці напрями взаємопов'язані і утворюють цілісну систему виховання. Вона знаходить відображення у виховних заходах, які проводяться у технікумі. Головне їх завдання – пробудження і поглиблення інтересу студентів до різних галузей культури і видів діяльності, до пізнання себе і свого місця в Україні, виявлення і розвитку талантів і здібностей, стимулювання ініціативи, організація дозвілля й відпочинку.

У нашому навчальному закладі проводяться різноманітні загальнотехнікумівські виховні заходи: урочисті лінійки до Дня знань, посвячення першокурсників у студенти, «Відкритий мікрофон» до Дня студента, концерти до Дня працівників сільського господарства, до Жіночого дня, шоу-програми до Новорічного свята, до Дня закоханих та багато інших. Молодість, творчість, ініціативність об'єднує молодь на конкурсах художньої самодіяльності, КВК, конференціях, інтелектуальних іграх.

Велика увага у технікумі приділяється формуванню патріотизму, національної свідомості студентської молоді, відновленню і збереженню історичної пам'яті, вихованню шанобливого ставлення до української мови, культури, традицій, формуванню свідомої, дієвої громадянської позиції, готовності практичними діями зміцнювати країну, турбуватися про її цілісність і суверенітет, піклуватися про її постійний розвиток на шляху утвердження національних і загальноєвропейських цінностей.

Студенти нашого технікуму беруть активну участь у загальноміських заходах, у відзначенні знаменних дат історії та культури нашої країни.

Кураторами груп, викладачами історії, культурології, організовуються найрізноманітніші заходи з використанням матеріалу про історію державних символів, символіку технікуму: це виховні години, відеолекції, конкурси, екскурсійна робота у музеї технікуму, зустрічі з видатними людьми. У технікумі систематично проводяться різноманітні заходи (тематичні екскурсії, вечори, наукові конференції, цикли історичних читань тощо) з вивчення історії та культури України, що ілюструють становлення та розвиток української державності, знайомлять з історією боротьби українського народу за державну незалежність протягом всього історичного шляху, велика увага приділяється збереженню історичної пам’яті.

В рамках тижня української писемності та мови та до Дня рідної мови проводяться різноманітні заходи: літературно-музичні композиції, олімпіади, вікторини, конкурс Петра Яцика тощо. До Шевченківських свят викладачами української мови та літератури проводиться вікторина за творами Т.Г. Шевченка, конкурс стіннівок, виставка репродукцій «Шевченко - художник». У 2015 році особливо цікавими та пізнавальними були виховні заходи «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», літературно-музична композиція «Котилася писаночка», студентська науково-практична конференція до роковин з дня народження Т.Г. Шевченка, конкурс «Читаємо Т.Г. Шевченка різними мовами».

Активно ведеться робота з громадянсько-правового виховання, спрямована на формування високої правової культури студентів, виховання глибокої поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки, профілактику та запобігання девіантним формам поведінки молоді. З цією метою у технікумі в рамках тижнів правових знань проводяться зустрічі студентів з працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей, Слов'янського міськрайонного управління юстиції, дільничними інспекторами міліції, з працівниками соціальних служб, наркологічного диспансеру.

У технікумі працюють гуртки художньої самодіяльності: вокальні ансамблі «Черешенька», «Намисто», «Браві козаченьки», фольклорно-етнографічний гурт «Перевесло», ансамбль танцю «Акварель», театральна студія «Гротеск», команда КВК «Надої нашого часу». Фольклорно-етнографічний гурт «Перевесло» – дипломант Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» серед молоді аграрних ВНЗ.

Важливим напрямком виховної роботи у технікумі є фізичне виховання, формування відповідального ставлення до власного здоров’я, здорового способу життя. У технікумі працюють 6 спортивних секцій: з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики, тенісу, секція з шахів. Студенти ВП „СТЛНАУ” завойовують призові місця у міських, районних, обласних, всеукраїнських спортивних змаганнях. Студентське життя у ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» цікаве та різноманітне, створені всі умови для розвитку талантів та здібностей наших студентів.


Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики

Дата публікації: 19.02.2019

Протидія корупції – це першочергове завдання державного апарату на шляху до її подолання.

З метою удосконалення отриманих базових знань про конфлікт інтересів пропонуємо вам поглиблений онлайн-курс: «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який покликаний підвищити ефективність виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень з урахуванням тих помилок та проблемних питань, які були виявлені під час правозастосовної практики. Цей онлайн-курс допоможе особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, а також тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати. Зокрема, в поглибленому онлайн-курсі буде можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність у особи приватного інтересу, детальніше вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх в своїй діяльності та інші актуальні з точки зору правозастосування питання.

Слухачі курсу матимуть змогу попрацювати над практичними завданнями, отримати інфографіку про основні законодавчі вимоги щодо конфлікту інтересів та пов’язані з ним обмеження, оцінити рівень отриманих знань, пройшовши відповідне тестування, а у разі успішного проходження тестування – отримати сертифікат30-річчя виведення військ з Афганістану: у Слов’янську вшанували пам’ять воїнів-афганців

Дата публікації: 16.02.2019

15 лютого у Слов’янську відбувся мітинг-реквієм і покладення квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям Слов’янська і Слов’янського району. В цей день навколо пам’ятника зібралися ветерани, представники громадських організацій, військові, студенти (в тому числі і аграрного технікуму), родичі воїнів ОКРВА та мешканці міста.

За офіційними даними, в бойових діях на території Афганістану взяли участь понад 600 тис. радянських військовослужбовців, з них 160 тис. – українці. Загинули близько 14,5 тис. солдат і офіцерів, з них порядку 2,5 тис. мешканців України. З 1979 по 1989 роки в Афганістан було призвано понад 400 слов’янців. На пам’ятній гранітній плиті – 22 прізвища воїнів Слов’янська і Слов’янського району, що живими додому не повернулися. Кожного із загиблих згадали поіменно. Пам’ять військових вшанували хвилиною мовчання. Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до підніжжя обеліску


Додатково про подію...


Хлопці та дівчата технікуму зійшлися у суперечці

Дата публікації: 15.02.2019

До дня закоханих студенти та викладачі, зібравшись у затишній актовій залі, споглядали, як між собою змагаються команда дівчат (капітан Афанасьєва Анастасія, гр. 1Б917) та хлопців (капітан Павлоцький Павло, гр. 1М917), щоб вирішити одвічне питання: хто крутіший?

Керівником творчого гуртка Валерієм Пашкевичем, сумісно з найактивнішими студентами, була підготовлена дуже насичена концертна програма. Крім веселих конкурсів, де учасники мали змогу проявити свої акторські здібності, злагоджену командну роботу та ерудицію, були вокальні номери, що давали час трохи перепочити і отримати естетичне задоволення від виконання. Вогник азарту і зацікавленості горів в очах усіх присутніх, вболівальники підтримували свої улюблені команди шаленими оплесками та вигуками, що, іноді, заглушували мову ведучих. Не дивлячись на те, що за вікном було холодно, тут, у стінах технікуму, панувала атмосфера затишку і любові, яку підсилювало гарне оздоблення у вигляді повітряних кульок, сердечок і стрічок. Проте, на сцені відбувалась запекла боротьба, тож інтрига трималась до останнього. З невеликим відривом від хлопців виграла команда дівчат. Обидві команди отримали солодкі подарунки та щирі вітання від адміністрації. Свято закінчилось на приємній ноті – для глядачів заспівав Павлоцький Павло, подарувавши цьому заходу особливий шармЗапрошуємо відвідати виставку плакатів присвячених українській революції у міській бібліотеці

Дата публікації: 31.01.2019

31 січня у Центральній бібліотеці Слов'янська ім. М. Петренка відбулося відкриття Виставки плакатів Інституту національної пам’яті «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 років»

На виставку завітали студенти навчальних закладів міста. Серед них і студенти нашого технікуму – в перший день виставку відвідали групи 1Б916 (куратор Висицька С. М.), 2ФТ916 (куратор Києнко О.А.) і 2М916 (куратор Панченко О.М.)

На виставці студенти мали змогу ознайомитися з подіями весни 1917 року, коли відбувалося становлення української держави – розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилась українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта й культура тощо.

Запрошуємо відвідати цю цікаву та змістовну виставку студентів і кураторів інших груп. Виставка затримається у Слов’янську до 10-го лютого. Після цього вона мандруватиме іншими містами Донеччини


Додатково про подію...


Відповідальність починається з мене: зустріч з представниками правоохоронних органів

Дата публікації: 24.12.2018

В студентському гуртожитку відбулася зустріч мешканців з представниками патрульної поліції. На меті зустрічі була профілактика правопорушень та негативних проявів серед молоді, а також формування позитивного громадського іміджу діяльності поліції.

Лейтенант поліції Прокопенко Богдан Ігорович та капрал поліції Репенко Ірина Сергіївна роз’яснили права та обов’язки громадянина, адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєння правопорушень різного роду. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, студенти активно задавали питання і отримували на них компетентні відповідіНормативні документи


освітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2019