ВИХОВАННЯ
СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ


  Головне меню

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Абітурієнту:

Приймальна комісія

Спеціальності

Підготовчі курси

Навчальний заклад:

Загальна інформація

Символіка

Ліцензії, сертифікати

Керівництво

Фінансова діяльність

Публічна інформація

Навчальний процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Методична робота

Самоврядування

Стипендіальна комісія

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Відділення:

Технічне

Економічне

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін

Webmail

Дописати в новини


Метою виховної роботи у ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» є підготовка гармонійно розвиненої, суспільно активної особистості, професійно грамотного, творчого фахівця, який поєднує в собі високу духовність, моральну чистоту, громадянську позицію і фізичну досконалість.

Основні напрями виховання:

  1. національно-патріотичне;
  2. інтелектуально-духовне;
  3. громадянсько-правове;
  4. моральне;
  5. екологічне;
  6. естетичне;
  7. трудове;
  8. фізичне;
  9. превентивне.

Ці напрями взаємопов'язані і утворюють цілісну систему виховання. Вона знаходить відображення у виховних заходах, які проводяться у технікумі. Головне їх завдання – пробудження і поглиблення інтересу студентів до різних галузей культури і видів діяльності, до пізнання себе і свого місця в Україні, виявлення і розвитку талантів і здібностей, стимулювання ініціативи, організація дозвілля й відпочинку.

У нашому навчальному закладі проводяться різноманітні загальнотехнікумівські виховні заходи: урочисті лінійки до Дня знань, посвячення першокурсників у студенти, «Відкритий мікрофон» до Дня студента, концерти до Дня працівників сільського господарства, до Жіночого дня, шоу-програми до Новорічного свята, до Дня закоханих та багато інших. Молодість, творчість, ініціативність об'єднує молодь на конкурсах художньої самодіяльності, КВК, конференціях, інтелектуальних іграх.

Велика увага у технікумі приділяється формуванню патріотизму, національної свідомості студентської молоді, відновленню і збереженню історичної пам'яті, вихованню шанобливого ставлення до української мови, культури, традицій, формуванню свідомої, дієвої громадянської позиції, готовності практичними діями зміцнювати країну, турбуватися про її цілісність і суверенітет, піклуватися про її постійний розвиток на шляху утвердження національних і загальноєвропейських цінностей.

Студенти нашого технікуму беруть активну участь у загальноміських заходах, у відзначенні знаменних дат історії та культури нашої країни.

Кураторами груп, викладачами історії, культурології, організовуються найрізноманітніші заходи з використанням матеріалу про історію державних символів, символіку технікуму: це виховні години, відеолекції, конкурси, екскурсійна робота у музеї технікуму, зустрічі з видатними людьми. У технікумі систематично проводяться різноманітні заходи (тематичні екскурсії, вечори, наукові конференції, цикли історичних читань тощо) з вивчення історії та культури України, що ілюструють становлення та розвиток української державності, знайомлять з історією боротьби українського народу за державну незалежність протягом всього історичного шляху, велика увага приділяється збереженню історичної пам’яті.

В рамках тижня української писемності та мови та до Дня рідної мови проводяться різноманітні заходи: літературно-музичні композиції, олімпіади, вікторини, конкурс Петра Яцика тощо. До Шевченківських свят викладачами української мови та літератури проводиться вікторина за творами Т.Г. Шевченка, конкурс стіннівок, виставка репродукцій «Шевченко - художник». У 2015 році особливо цікавими та пізнавальними були виховні заходи «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», літературно-музична композиція «Котилася писаночка», студентська науково-практична конференція до роковин з дня народження Т.Г. Шевченка, конкурс «Читаємо Т.Г. Шевченка різними мовами».

Активно ведеться робота з громадянсько-правового виховання, спрямована на формування високої правової культури студентів, виховання глибокої поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки, профілактику та запобігання девіантним формам поведінки молоді. З цією метою у технікумі в рамках тижнів правових знань проводяться зустрічі студентів з працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей, Слов'янського міськрайонного управління юстиції, дільничними інспекторами міліції, з працівниками соціальних служб, наркологічного диспансеру.

У технікумі працюють гуртки художньої самодіяльності: вокальні ансамблі «Черешенька», «Намисто», «Браві козаченьки», фольклорно-етнографічний гурт «Перевесло», ансамбль танцю «Акварель», театральна студія «Гротеск», команда КВК «Надої нашого часу». Фольклорно-етнографічний гурт «Перевесло» – дипломант Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» серед молоді аграрних ВНЗ.

Важливим напрямком виховної роботи у технікумі є фізичне виховання, формування відповідального ставлення до власного здоров’я, здорового способу життя. У технікумі працюють 6 спортивних секцій: з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики, тенісу, секція з шахів. Студенти ВП „СТЛНАУ” завойовують призові місця у міських, районних, обласних, всеукраїнських спортивних змаганнях. Студентське життя у ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» цікаве та різноманітне, створені всі умови для розвитку талантів та здібностей наших студентів.


Виховна година «Колос правди» до 85 річниці Голодомору

Дата публікації: 23.11.2018

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор 1932-1933 рр., який призвів до небачених безневинних жертв.

Пам'яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932-1933 роках. Пам'яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, 22 листопада у Слов’янському технікумі ЛНАУ відбулася виховна година «Колос правди»

Під час виховної години студенти знову поринули у події страшних 1932-1933 років. Дізналися про те, як вивозився хліб з України, що таке хлібозаготівельні компанії, розглянули «Закон про п’ять колосків» і його наслідки для українців, «чорні дошки» і що означало бути занесеними на них. Переглядаючи тематичні відеоролики в уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі. Пам'ять тих хто загинув і не народився в 1932-1933 роках студенти нашого технікуму вшанували хвилиною мовчання.

Ось уже 85 років щемить, тужить зранене серце, котиться пекуча сльоза скорботи у роз'ятрене тіло матері-України. Мільйони померлих голодною смертю, висланих і розчавлених більшовицькою владою дивляться з минулого в сьогодення: «Будьте пильними! Пам’ятайте про наші гіркі уроки!».

Не буває чужого горя і чужої біди. Живемо ми на одній землі, під одним небом і під одним сонцем. Нехай же ніколи не доведеться нам пережити подібнеРегіональний тур конкурсу «Куратор навчальної групи 2018»

Дата публікації: 06.11.2018

В жовтні 2018 р. на базі Новомосковського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету відбувся ІІ (регіональний) тур огляду-конкурсу «Кращий куратор навчальної групи 2018». В регіональному турі конкурсу взяли участь 9 навчальних закладів Донецької, Луганської, Харківської та Дніпропетровської областей. Наш технікум представляла переможець І туру конкурсу – куратор групи 3МЛ17 Безугла Ірина Миколаївна.

Конкурс складався з 4 етапів: 1 етап – представлення документації по роботі з групою (план виховної роботи на поточний рік, журнал куратора групи, психолого-педагогічна характеристика групи); 2 етап – представлення досвіду роботи куратора; 3 етап – проект, який реалізує куратор разом з групою; 4 етап – звіт моїх захоплень. Велику зацікавленість в виступі Ірини Миколаївни журі відмітили досвід роботи куратора (вона є куратором груп з 1998 р. і випустила вже 4 групи) та проект, який вона реалізує разом з групою «Від студента до кваліфікованого робітника».

Безугла Ірина Миколаївна нагороджена грамотою за участь у регіональному турі огляду-конкурсу «Кращий куратор навчальної групи 2018»Студентська осінь – 2018

Дата публікації: 02.11.2018

Кожного року, восени, коли студенти-першокурсники вже познайомились та пройшли перші кроки навчання в нашому технікумі проходить фестиваль талантів студентів нового набору. Цей захід має за мету виявлення нових зірок, залучення студентів до творчості. Конкурс допомагає укріпити дружні стосунки між студентами, об’єднати колектив. Поточний рік не став виключенням, дебют першокурсників відбувся! В залі та за кулісами панувала атмосфера піднесення, творчого натхнення, хвилювання

Програма групи 2М918 відрізнялась цілісністю, масовістю. Відчувалась велика підготовча робота на чолі з куратором групи Стукало Н.Л. Хлопці продемонстрували цілий спектр жанрів: сценічне читання, вокал, танці. Саме тут вже засвітились нові зірки серед виконавців пісень та ведучих. Неперевершеним був східний танець групи 3БЛ18 (куратор Карась Г.М.). Шик, блиск, краса! Таким же згуртованим був виступ групи 1БФТ918 (куратор Ситнік О.В.). Танець «Обійми мене» був масовим та хвилюючим, як і виконання інших номерів цієї групи

Студенти групи 1М918 (куратор Пристінський О.В.) безумовно відчули підтримку та симпатії глядачів. Присутні «на ура» сприймали пісні у виконанні уже сформованого вокального ансамблю цієї групи

Елегантно, по дорослому виглядали представники групи 3МЛ18 (куратор Шевченко Д.А). – присвятили дівчатам технікуму пісню «Ты в курсе». Дівчата економічного відділення – знавці сцени, не залишили поза увагою хлопців та допомогли їм поставити прекрасний класичний вальс. Ось воно, студентське братство!

Всі учасники свята, ще раз довели, що вони креативні, яскраві, талановиті. Тож, побажаємо їм нових успіхів у творчості та навчанні!Вулична акція з нагоди Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми

Дата публікації: 18.10.2018

У Слов'янську відбулася вулична акція протесту проти сучасного рабства, з нагоди Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. Захід проводився на Соборній площі. Його організатором став відділ у справах сім'ї, молоді. фізкультури і спорту Слов'янської міськради. В акції взяли участь міський центр зайнятості населення, представники міськвідділу поліції, навчальних закладів, охорони здоров'я, соціальна служба у справах сім'ї, дітей та молоді (міська і обласна), громадські організації.

Студенти і викладачі Слов’янського аграрного технікуму не залишилися осторонь, активно долучившись до акції


Додатково про подію...


Святковий концерт до Дня Вчителя

Дата публікації: 08.10.2018

Яскраво, креативно відсвяткували День вчителя в аграрному технікумі. Директор технікуму Плахова Т.М. як завжди, щиро і тепло привітала зі святом усіх працівників освіти, зі словами вдячності вона згадувала викладачів, які навчали її у цьому ж технікумі і які наразі там працюють

Концертна програма вразила своїм розмаїттям. Це і яскраві виступи студентів, і номери, які підготували викладачі зі студентами у форматі «Дует з зірками», виступ куратора зі студентами наймузичнішої і креативної групи технікуму. А яким запальним був танок у виконанні студентів та молодих викладачів!

Щирий сміх у залі викликав фільм-інтерв’ю з викладачами. Підготовка та проведення свята не лише поєднали колектив студентів та викладачів, а й додало гарний настрій та почуття справжнього свята для всіх присутніх!Нормативні документи


освітній портал Педагогічна преса
© Бойко С.М., ВП "Слов'янський технікум Луганського НАУ", 2008-2018