Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін
Вітаємо випускників-бухгалтерів з успішним складанням екзамену!

Дата публікації: 01.02.2023

30 та 31 січня 2023 року був проведений державний комплексний кваліфікаційний екзамен у здобувачів фахової перед вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» – студентів другого курсу денної та заочної форми навчання. Державна атестація відбулася у дистанційному форматі із використанням технологій Google Meet та платформи дистанційного навчання Moodle. До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова Співак С.І. – кандидат економічних наук Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, заступник голови Назарова Л.В. – заступник директора з навчально – методичної роботи коледжу, члени комісії Зозуля Л.О – завідувач економічного відділення, Баскакова О.Л. - викладач спеціальних дисциплін, секретар комісії Васюк В.В.

Студенти продемонстрували належний рівень фахової підготовки та вміння застосовувати набуті компетентності при виконанні різних типів завдань. На завершення атестаційного екзамену головою комісії були оголошені результати виконання студентами завдань та надані рекомендації щодо подальшого вступу у вищі навчальні заклади.

Вітаємо випускників з успішним складанням кваліфікаційного екзамену! Бажаємо професійного зростання, безмежних можливостей в подальшій діяльності, не зупинятися на досягнутому та сміливо крокувати у майбутнє!За покликом серця

Дата публікації: 31.01.2023

Волонтерство – це не професія, а покликання, порух душі. Завдяки зусиллям волонтерів, їхній жертовності та активній громадянській позиції десятки тисяч людей в Україні отримують необхідну допомогу. Слово «волонтер» міцно увійшло в життя українців, починаючи з Революції Гідності та російської агресії на сході України, а волонтерський рух став зразком самоорганізації та єдності нашого суспільства.

Все більше студентів нашого коледжу долучаються до волонтерської діяльності. Сьогодні ми з гордістю хочемо розповісти про волонтерський досвід одного з них – студента групи 3М1120 Вадима Дмитренка, який з перших днів війни виявив свою громадянську позицію, почавши надавати усіляку допомогу людям, які опинилися у скрутному становищі. Все не перерахуєш, та й не любить ця людина надто голосно афішувати свої добрі справи, але ми все-таки вмовили про них розповісти, щоб мотивувати всіх інших наслідувати позитивний приклад. До речі, нещодавно Вадим був відзначений подякою начальника Миколаївської міської військової адміністрації.

Пропонуємо вашій увазі його історію.

З початком російського вторгнення в Україну моє життя змінилось кардинально. Я проживав у невеликому місті Миколаївка Краматорського району, яке має свою славну історію та відоме за своїми межами як місто енергетиків, що на Донбасі.

У травні моя сім’я прийняла рішення евакуюватися, але залишати рідний дім мені було дуже тяжко. В цей час мої друзі почали займатися волонтерською діяльністю, не лякаючись нічого. Мене це дуже надихнуло, і я почав думати, яку користь суспільству можу принести особисто я, чим і як допомогти моїм друзям. Я долучився до пошуку волонтерських організацій, які згодом здійснювали підтримку мешканців громади. Наша команда почала піклуватись про людей з обмеженими можливостями, ліжкохворих, маломобільних осіб, людей з інвалідністю, сім‘ї з дітьми, які залишились у місті.

У ритмі активної волонтерської діяльності промайнуло майже два місяці мого перебування в евакуації, і я прийняв рішення повернутись в рідне місто. На той момент лінія фронту проходила дуже близько від території громади. Розуміючи небезпеку обставин, я не міг вчинити інакше. Виважене відчуття того, що я зможу надавати допомогу людям, які опинилися у край скрутному становищі, керувало мною. З першого дня перебування в рідному місті я зрозумів, що повернувся у найнебезпечніший період бойових дій. Від цього моє бажання допомагати тільки збільшувалося. Друзі запропонували мені стати волонтером гуманітарного штабу. Перебувати на одній хвилі з цілим містом під час видачі гуманітарної допомоги – відчуття неймовірне! Тепер, не на відстані, а пліч о пліч з друзями, я відчував енергію життя, якою, здавалося, міг би поділитися з сотнями людей...

Невдовзі наша команда почала розширювати свої можливості. Організовувати евакуацію мешканців громади у безпечні регіони України стало пріоритетним завданням для мене та моїх друзів. На той час більшість волонтерів, які мали дітей, вимушені були евакуюватися. Наша волонтерська спілка почала тісно співпрацювати з іншими спілками волонтерів міста та регіону. Ми познайомилися з представниками благодійної організації Церква «Відродження», разом з якими налагодили співпрацю щодо забезпечення мешканців міста , які постраждали від бойових дій, продуктовими наборами та будівельними матеріалами. Працювали разом с гуманітарною фундацією «Шевченко», завдяки якій отримали новий досвід щодо організації пункту гарячого харчування для родин з дітьми та людей у складних життєвих обставинах. Незабутні емоції відчули разом з представниками ГО «Україна СОС», які неодноразово допомагала мешканцям міста та підтримували наш волонтерський рух.

Несподіванкою для команди стала пропозиція від Миколаївської міської військової адміністрації щодо співпраці як з фахівцями. Така пропозиція стала для всіх нас високою оцінкою всього, що ми робили за період від початку війни. За ініціативи керівника з гуманітарних питань адміністрації міста був створений гуманітарний штаб «Відкрите серце», осередок добра і підтримки, де кожного обов’язково почують та допоможуть. Завдяки доброму прикладу мешканці міста почали об'єднуватися у невеликі спілки будинками, вулицями та виявляти людей, які потребують допомоги. З цього почався новий етап мого життя як волонтера. Ми почали працювати з багатьма фондами: БО «ADRA Ukrainian», ГО «БФ Все буде добре», Фонд Рината Ахметова, WFP, Червоний хрест України, Червоний Хрест, БО «World Central Kitchen», МНО «Help Age» та іншими. Це не тільки допомога мешканцям міста, це нові знайомства, нові емоції та безцінний досвід!

Сьогодні у нас немає часу нудьгувати. Щотижня ми видаємо соціальний хліб мешканцям нашого міста та старостинським округам нашої громади від БО «ADRA Ukrainian», щодня забезпечуємо родини Миколаївки продуктовими наборами, одягом та товарами гігієни, організовуємо адресне транспортування гуманітарної допомоги для маломобільних людей.

Головне, що я зрозумів за весь час моєї волонтерської діяльності, – це те, що кожен може взяти посильну відповідальність за ближнього, може знайти в собі ресурси допомагати і стати корисним. Головне – бажати і діяти! «Хто, як не ми?» – гасло, яке об'єднує та надихає робити добрі справи. Сподіваюсь, що у країні стане більше людей, які відчують його міць та приймуть у своє серце. Бережіть себе та своїх близьких!Підсумкові результати атестації здобувачів-механіків освіти заочної форми навчання

Дата публікації: 29.01.2023

У ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ» відбувся захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) заочної форми навчання за спеціальністю 208 «Агроінженерія». Це важливий крок до професійної діяльності, мета якого – оцінити рівень знань та фактичну підготовленість до роботи за фахом.

27 січня працювала державна кваліфікаційна комісія на чолі із головою комісії, в.о. завідувача кафедри ремонту машин, експлуатації енергетичних засобів та охорони праці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, кандидатом технічних наук Поляковим Анатолієм Миколайовичем.

Захист дипломних проєктів проходив у режимі відеоконференції, що пов’язане зі значним розосередженням як студентів, так і членів ДКК по усій території України. Десять випускників успішно захистили свої роботи та невдовзі одержать дипломи з кваліфікацією «технік-механік».

Шановні випускники! Бажаємо вам, щоб знання й досвід, отримані протягом навчання у нашому коледжі, допомогли утвердитися та вибрати правильний і перспективний подальший шлях у мирному житті на своїй вільній українській землі.День пам’яті Героїв Крут

Дата публікації: 28.01.2023

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для народу України став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України. Тоді, 105 років тому, українські вояки й добровольці зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ. У той час в Бересті тривали переговори між Українською Народною Республікою та країнами Четверного союзу щодо мирного договору. 9 лютого 1918 року його підписали. Цей документ визнав незалежність Української Народної Республіки і став підставою для надання військової допомоги Україні у відбитті російської агресії. Проголошення 22 січня 1918 року незалежності Української Народної Республіки й перше у ХХ столітті її офіційне визнання утвердило на політичній карті світу нашу державу.

Бій під Крутами – бій за майбутнє України. Завдяки підтримці німецьких та австро-угорських військ відповідно до Брестського договору 1 березня 1918 року українці звільнили від більшовиків Київ, а у квітні – майже всю Україну. В першій у XX столітті війні з російським агресором перемогла Українська Народна Республіка. Крути – символ боротьби за незалежність України у ХХ і ХХІ століттях.

Ми пам'ятаємо подвиг українців під Крутами, пишаємося своїми Героями. Студенти нашого коледжу згадали історичні події 1918 року під час найрізноманітніших заходів, таких як: година історичної правди «Міфи та реальність про Крути»; екскурс в історію до річниці трагедії під Крутами «Героям Крут вічна слава!», урок звитяги «За Україну: від Крут до сьогодення». Пропонуємо вашій увазі фотозвіт про проведені заходи.27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата публікації: 27.01.2023

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (постанова ВРУ від 5 липня 2011 року). Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

Слово «Голокост» з давньогрецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих. Офіційно визнано, що до 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйони на території колишнього Радянського Союзу, значною мірою в Україні. Як відомо, одразу після окупації України нацисти розгорнули широку мережу гетто (найбільшим було Львівське), а згодом почали масово розстрілювати єврейське населення. Одними з найбільших і найвідоміших були розстріли у Бабиному Яру в Києві, але знищення євреїв України було систематичними і повсюдними.

Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

26 січня кураторами груп 4МЛ21 (Васюк С.М.), 1Б921 та 2Ф921 (Руденко Ю.Г.) були проведені виховні заходи, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Викладачі підкреслили, що Голокост є жахливою трагедією людства, яка слугує нам та майбутнім поколінням нагадуванням про злочини, вчинені нацистськими окупантами проти людства, зазначили, що ненависть, фанатизм, расизм та упередженість стали причиною для позбавлення мільйонів невинних людей права на життя.

Студентська молодь має знати про переломні та трагічні моменти у нашій історії, адже тільки усвідомлюючи минуле, можна розраховувати на мир та єдність у майбутньому. Ми маємо продовжувати робити все залежне від нас, щоб зберегти пам’ять та не допустити повтору цих подій.Вітаємо студентів спеціальності 242 «Туризм» з успішним складанням державних екзаменів!

Дата публікації: 27.01.2023

25 та 26 січня 2023 року була проведена державна атестація з використанням дистанційної платформи Google Meet у студeнтів спеціальності 242 «Туризм». Атестація проходила у два етапи – проведення державного екзамену з іноземної мови (за професійним спрямуванням) та державний комплексний кваліфікаційний екзамен.

Всі студенти групи 3Т919 успішно склали державну атестацію. Головою екзаменаційної комісії, кандидатом філософських наук Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля Прокопенко Олексієм Володимировичем було відзначено, що студенти продемонстрували належний рівень знань з фаху, знають нормативно-правову туристичної сфери, роблять узагальнюючі висновки.

Члени комісії у складі: Воронцової О.М. – в.о. директора коледжу, Назарової Л.В. – заступника директора з навчально – методичної роботи, Зозулі Л.О – завідувача економічного відділення та викладачів Шевченко О.М. і Олійник В.В. були задоволені якістю відповідей та відмітили успіхи в складанні екзаменів здобувачів Оснач Анастасії, Ощинської Софії, Тішиної Марії.

Екзаменаційна комісія працювала професійно та злагоджено, об’єктивно оцінивши рівень знань студентів.День Соборності України

Дата публікації: 21.01.2023

Щороку 22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року №42.

Цьогоріч гасла до Дня Соборності – «Україна соборна. Разом до перемоги!», «Вертаємо своє. Соборність – мета перемоги».

Термін «соборність» має кілька значень. Це і об’єднання в одне державне ціле всіх земель, заселених певною нацією на суцільній території, і духовна консолідація всіх громадян держави, їх згуртованість, незалежно від національності. Соборність – це також і територіальна цілісність держави. Тому звільнення від російського окупанта всіх українських земель є нашою спільною метою. Соборність невіддільна від державності, суверенітету й реальної незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації. Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців, а нині вона є ще обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

У День Соборності України ми із вдячністю згадуємо тих, хто присвятив себе справі боротьби за українську державність, віддаємо шану нинішнім захисникам української землі.

19 січня кураторами груп були проведені уроки патріотизму «Соборна мати-Україна одна на всіх, як оберіг» та «Україно, твоя доля – свобода, злагода і воля», мета яких – поглиблення знань здобувачів освіти про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями; формування національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей студентської молоді; прищеплення поваги до прав людини і громадянина України, Конституції, державної символіки.

Під час тематичних заходів говорили про соборність ментальну, територіальну та національну. Студенти отримали багато цікавої інформації про нашу Батьківщину, прослухали історичну довідку про День Соборності України, переглянули документальний фільм «Символи нашої волі», створили онлайн «живий ланцюг» як символ єдності України, взяли участь у вікторині «Українка, українець», а головне – засвоїли, що соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує нашої згуртованої співпраці заради майбутнього. Україна починається з кожного з нас!Захист курсових робіт і звітів з переддипломної практики cтудентами спеціальності «Облік і оподаткування»

Дата публікації: 20.01.2023

20 січня 2023 року серія захистів на економічному відділенні завершилась захистом курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік» та звітів з практики здобувачами фахової передвищої освіти в групі 3БЛ21, денної форми навчання. Захист проводився дистанційно комісією у складі: Єгорова Ірина Анатоліївна – завідувач навчально-методичного центру, Баскакова Олена Леонідівна, Мірошниченко Людмила Валентинівна - викладачі економічно-облікових дисциплін та Зозуля Лариса Олексіївна – завідувач економічного відділення.

Одним з напрямків науково-дослідної роботи, що здійснюється в межах освітнього процесу, є написання та підготовка курсових робіт та звітів з переддипломної практики, які є основними кваліфікаційними роботами, що виконуються здобувачами освіти індивідуально.

Виконання і захист робіт дозволяють визначити рівень теоретичної і практичної підготовки здобувачів освіти, їх вміння самостійно працювати з науковими джерелами, правильно аналізувати та узагальнювати навчальний матеріал. Представлені роботи є своєрідним підсумком навчання в коледжі.

Під час захисту здобувачі освіти показали достатньо високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Набутті вміння та знання стануть запорукою професійної компетентності майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку, що ґрунтується на критичному мисленні та здатності застосовувати теоретичні надбання на практиці.Захист курсових робіт та звітів з переддипломної практики студентами спеціальності 242 «Туризм»

Дата публікації: 18.01.2023

17 січня 2023 року, на початку старту II семестру, відбувся захист курсових робіт та звітів з практики студентів 4-го курсу спеціальності «Туризм» з дисципліни «Технологія і організація туристичного обслуговування» під керівництвом викладача Олійник Вероніки Валеріївни. До складу комісії входили: в.о. директора коледжу – Воронцова О.М., завідувачка навчально-методичного центру – Єгорова І.А., завідувачка відділення – Зозуля Л.О. Захист проходив у он-лайн форматі з використанням сервісу Google Meet.

Основною метою курсової роботи та звіту з практики є вироблення у майбутніх фахівців туристичної сфери компетенцій щодо вивчення і аналізу наукової і практичної проблематики з туристичного обслуговування. Студентами були підготовлені роботи, де теоретичні знання переходили в практичну площину.

Під час презентації своїх робіт студенти вміло поєднували теоретичний матеріал і практичні знання. Подавали цікаві пропозиції з питань удосконалення напрямків туристичної галузі, використовуючи об’єктивні аргументи і практичні докази. Здобувачі фокусувалися на висвітленні гострих проблем сьогодення, в яких представили як теоретичні, так і практичні аспекти адаптації вітчизняної сфери туризму до викликів воєнного стану, поділились авторським баченням розвитку сучасних туристичних трендів повоєнного періоду та спрогнозували зростання туристичної привабливості до України як країни мужніх, незламних і хоробрих людей!Навчальний семестр стартував 16 січня у дистанційному форматі

Дата публікації: 16.01.2023

До уваги викладачів та студентів!

ІІ семестр 2022-2023 навчального року стартував у понеділок, 16 січня в дистанційній формі. Розклад занять розміщено у відповідному розділі сайту.

Бажаємо усім миру, добра і терпіння.Архів новин


В. о. директора коледжу
Олена Миколаївна Воронцова


Календар свят України. Мова ділового спілкування

  Контакти

Юридична адреса:
85143, Донецька обл., Костянтинівський район,
с. Іллінівка, вул. Учбова, 1

Фактична адреса:
84122, Донецька обл.,
м. Слов'янськ,
вул. Свободи, 23

Тимчасова адреса
(на час евакуації
із зони бойових дій):
49010, м. Дніпро,
просп. Гагаріна, 72


+38 (066) 361-90-04
+38 (097) 126-49-00

donb.collage@lgnau.edu.ua - офіційна кореспонденція
pk.dafk.slov@gmail.com - приймальна комісія


  Корисні сайти
Луганський аграрний університет
Центр оцінювання якості освіти
Слов'янська міська
рада
Міністерство освіти і науки України
Навчально-методичний центр© Бойко С.М., 2008-2023