Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Навчання за ваучером ЦЗ

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Електронна копія диплому

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін




Конференц-зустріч лідерів студентського самоврядування

Дата публікації: 23.05.2024

22 травня члени Студентської ради самоврядування коледжу Ксенія Кривенко та Анна Завгородня і заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Висицька взяли участь у регіональній Конференц-зустрічі лідерів студентського самоврядування та заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону.

Конференція-зустріч «Взаємодія адміністрації ЗФПО з органами студентського самоврядування» спрямована на підтримку студентської молоді, а саме діяльності студентського самоврядування в процесі створення умов для самореалізації особистості в умовах воєнного стану.

Метою конференції є залучення студентів до співпраці з адміністрацією, взаємодії з органами студентського самоврядування інших закладів фахової передвищої освіти; обмін досвідом в діяльності студентського самоврядування в процесі створення умов для самореалізації особистості в умовах воєнного стану; залучення до науково-практичної діяльності, формування у молоді патріотизму, активної громадянської позиції, відданості справі зміцнення державності.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

  1. Діяльність студентського самоврядування в процесі створення умов для самореалізації особистості в умовах воєнного стану.
  2. Формування ціннісних орієнтацій студентської молоді в системі національно-патріотичного виховання.
  3. Волонтерський рух: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку.
  4. Участь ЗФПО регіону в обласних та Всеукраїнських освітянських проєктах.

Голова Студентської ради Ксенія Кривенко виступила з доповіддю «Формування патріотичної та громадянської свідомості студентської молоді у ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ імені Володимира Даля», презентувала досвід роботи Студентської ради самоврядування нашого коледжу в умовах воєнного стану. Ксенія Кривенко підкреслила, що педагогічний колектив та Студентська рада самоврядування завжди в пошуку нових форм та методів роботи, нових підходів до виховання студентської спільноти, і усі заходи, що проводяться у нашому закладі освіти з національно-патріотичного виховання, спрямовані на пробудження у молоді не лише патріотичних почуттів, а й патріотичних поглядів, переконань, ідеалів.



З Всесвітнім Днем вишиванки!

Дата публікації: 16.05.2024

Щорічно у третій четвер травня відзначається Всесвітній День вишиванки. У 2024 році свято припадає на 16 травня. День вишиванки зародився як студентська ініціатива. У 2006 році Леся Воронюк, студентка Чернівецького національного університету, запропонувала своїм одногрупникам прийти на заняття у вишитих сорочках. З самого початку лише кілька десятків студентів підтримали цю ініціативу, але з кожним роком свято набирає все більшої популярності, об'єднуючи українців з різних куточків світу.

У День вишиванки люди одягають вишиті сорочки, сукні, штани та інші елементи українського національного одягу. Цього дня організовуються численні флешмоби, виставки, концерти та інші заходи, присвячені українській культурі. Люди публікують фотографії у вишиванках у соціальних мережах з хештегами #ДеньВишиванки та #WearYourCulture.

16 травня у нашому коледжі були проведені тематичні заходи до Дня вишиванки: усний журнал «Українська вишиванка – в світі кращої нема» (гр. 1М923, 1Б922, 1М921, 3Т921), година спілкування «Бережи українське – носи вишиванку» (гр. 1М922), урок-презентація «16 травня – День вишиванки-2024 (гр. 2Ф922, 3Т922). Здобувачі освіти дізналися багато цікавої інфорації про історію вишиванки, про її значення для українців. Сьогодні вишиванку називають духовною бронею України, символом єднання та незламності українського народу.

Українська вишиванка – це не просто одяг, це справжнє мистецтво, яке протягом століть зберігає та передає код української культури. Кожен візерунок, кожен знак на ній має своє значення, свою історію. Калина – символ краси, кохання, дівочої чистоти та родинного вогнища. Її яскраві ягоди віщують щасливе життя та міцне здоров'я. Дуб – символ сили, могутності, довголіття та мудрості. Його могутнє гілля дарує захист та стійкість перед життєвими викликами. Мак – символ краси, пам'яті, скорботи та водночас вічного життя, Його червоні пелюстки нагадують про пролиту кров за свободу та незалежність. Волошки – символ вірності, щирості та дівочої краси. Їхні ніжні квіти дарують спокій та душевну гармонію. Пшениця – символ багатства, родючості та ситого життя. Її колосся віщує щедрий урожай та добробут. Соняшник – символ сонця, тепла, життєрадісності та оптимізму. Його сяючі квіти наповнюють душу світлом та вірою у краще. Це лише декілька з безлічі символів, що прикрашають українську вишиванку.

Студенти дізналися, що кожен регіон України має свої особливі візерунки та орнаменти, які розкривають унікальні риси та традиції свого народу. Вивчаючи символи української вишиванки, ми не лише знайомимося з її красою, але й занурюємося в глибини української культури, відчуваємо зв'язок з минулим та майбутнім нашого народу.

Цього року день вишиванки має особливе значення. Війна в Україні змусила мільйони людей покинути свої домівки та розлучитися з близькими. День вишиванки – це можливість для українців усього світу знову відчути єдність, згадати про свою багату культуру та історію, а також підтримати одне одного.



Парад професій «Твій вибір – майбутнє України»

Дата публікації: 30.04.2024

30 квітня члени Студентської ради коледжу Ксенія Кривенко та Ксенія Тютюнник і заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Висицька взяли участь у Фестивалі-параді професій «Твій вибір – майбутнє України», організаторами якого стали Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Метою Фестивалю є популяризація та поєднання професій на одній території у різних форматах, цікавих для підлітків та абітурієнтів, розвиток критичного мислення, командних навичок, лідерських якостей та творчих здібностей учнівської молоді, ознайомлення учасників з практичною стороною професій та допомога зробити більш усвідомлений вибір фаху. На Фестиваль було запрошено близько 700 глядачів з закладів загальної середньої освіти Донеччини. Це здобувачі освіти 9 – 11 класів, перед якими постає питання: як вибрати майбутню професію? Це справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи. Знайти професію до душі – важливий етап в житті кожної людини.

У Фестивалі взяли участь 24 заклади освіти Донецької області, які мали можливість презентувати обрані професії в досить цікавій та оригінальній формі. Використовували розповіді, презентації, відеоролики, подкасти тощо.

Сподіваємося, що глядачі, які відвідали Фестиваль, правильно оберуть майбутню професію і зможуть відшукати ту формулу успіху, яка допоможе побудувати власну кар'єру і перетворити нашу країну у процвітаючу європейську державу. Чекаємо на вас, випускники шкіл та ліцеїв! Зробіть свій крок у майбутнє разом з ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ імені В. Даля»!



День охорони праці

Дата публікації: 28.04.2024

Щороку, 28 квітня, Міжнародна організація праці відзначає Всесвітній день охорони праці, приділяючи особливу увагу актуальній темі, пов’язаній з безпекою та гігієною праці. Тема 2024 року – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату». Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.

З метою привернення уваги дітей та молоді до питань охорони праці, формування високої культури безпеки праці, активізації творчого потенціалу, сприяння розвитку дитячої творчості Донецьким обласним палацом молоді «Юність» було проведено Онлайн-конкурс малюнків «Охорона праці – запорука життя!», який об’єднав здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Донецької області віком від 6 до 21 року.

Конкурсні роботи потрібно було виконати за тематикою охорони праці та промислової безпеки, зокрема, безпечного ведення робіт у всіх галузях промисловості, сільському, лісовому господарствах, у медичній сфері та будівництві, на транспорті тощо.

Молодь виявила неабияку зацікавленість тематикою художнього конкурсу, про що свідчить велика кількість робіт, а саме понад 150 конкурсних робіт, що надійшли до Палацу. У своїх малюнках, які були виконані у довільній графічній, живописній формах олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо, учасники висловили свої думки, відобразили актуальність та сучасну проблематику питань збереження життя та здоров’я. Журі конкурсу відзначило, що кожна робота вражає авторським стилем та баченням дитиною зовсім «недитячих» питань охорони праці та безпеки взагалі.

Серед переможців обласного конкурсу – наша студентка Балазан Вікторія (гр. 1Б923), яка посіла ІІ місце у своїй віковій категорії. Щиро вітаємо Вікторію та усіх учасників цього творчого змагання з нашого коледжу: Керосіренка Даніїла (гр. 2М921), Кузь Есміру (гр. 1Б921) та Тараненка Андрія (гр. 4МЛ23). Дякуємо за активність, розуміння та небайдужість до проблеми охорони праці! Бажаємо натхнення, нових творчих здобутків та яскравих успіхів!



У Донбаському аграрному фаховому коледжі успішно відбувся «День гостинності» у форматі онлайн

Дата публікації: 27.04.2024

27 квітня 2024 року в нашому коледжі відбувся «День гостинності» – захід, який дав можливість ознайомитись з усіма перевагами отримання освіти саме в нашому навчальному закладі. Захід було організовано з метою надати вичерпну інформацію щодо правил прийому до коледжу в 2024 році та сприяти більш усвідомленому вибору напрямку навчання.

Учасники мали можливість зазирнути у світ нашого коледжу, побачити переваги та можливості, які надаються для здобуття якісної освіти. Онлайн-формат не став перешкодою для взаємодії та активного обміну інформацією. Майбутні вступники ознайомились з різноманіттям спеціальностей, за якими проводиться підготовка фахівців у нашому коледжі.

Олена Воронцова, виконувач обов'язків директора коледжу, разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Оленою Баскаковою, розповіли про правила прийому до коледжу у 2024 році. Завідуючі відділень Лариса Зозуля і Галина Македонська не лише представили спеціальності, але й розповіли про перспективи навчання та майбутню професійну діяльність, яку можуть обрати студенти після завершення навчання.

Учасники могли вільно задавати питання адміністрації коледжу та отримати докладні відповіді. Така інтерактивність сприяла більшому розумінню того, що пропонує наш коледж, і допомогла майбутнім вступникам відчути себе частиною нашої освітньої спільноти, навіть у дистанційному форматі.

Ми вдячні всім, хто приєднався до нас у цей день, і сподіваємось, що він став корисним і інформативним для майбутніх студентів. Запрошуємо вас слідкувати за оновленнями на нашому сайті та приєднуватись до нашої спільноти. Ваша освіта – наш пріоритет, і ми з нетерпінням чекаємо на нових студентів у 2024 році.



Тренінг «Навички для успішної кар’єри»

Дата публікації: 25.04.2024

25 квітня 75 студентів нашого закладу освіти взяли участь у тренінгу з розвитку soft skills та hard skills «Навички для успішної кар’єри», що був організований фахівцями Костянтинівського міського центру зайнятості.

Ця термінологія не нова, вперше її застосували в армії США в середині 60-х років ХХ століття. Завдяки такому розмежуванню вмінь та знань командуючі намагалися підвищити рівень підготовки військовослужбовців. Досвід виявився гідним уваги, і поступово практика оцінювання скілів розповсюдилася на інші галузі. До нас в Україну практика оцінювання професійних навичок у сучасному сенсі прийшла не так давно. Однак саме вона стала надійним помічником рекрутерів в оцінюванні потенціалу кандидата.

Hard skills («жорсткі» навички) – це вміння та знання, необхідні для певної посади та конкретної роботи, те, що ми вивчаємо у виші, в коледжі або інструкції, які ми засвоюємо на попередньому місці роботи. Наприклад, вміння швидко друкувати, володіння іноземними мовами, знання мов програмування, математичні обчислення тощо. Щоб отримати необхідні знання, треба навчатися, а підтвердженням є сертифікат або диплом.

Soft skills («м’які» навички) – універсальні компетенції, що допомагають не стільки бути висококласним фахівцем, скільки будувати кар’єру та сформувати власну репутацію. Найчастіше до soft skills відносять наступні: комунікабельність, вміння працювати в команді, критичне мислення, лідерство, креативність, адаптивність, емоційний інтелект, вміння дотримуватися дедлайнів, відповідальність та дисциплінованість. Soft skills формуються впродовж життя, під впливом виховання і життєвого досвіду. Оцінити їх в конкретних показниках вкрай важко, однак розвинути – реально. Під час тренінгу студенти дізналися, яким чином це можна зробити. Здобувачам освіти були запропоновані вправи, спрямовані на розвиток креативного мислення, концентрації, уваги тощо. Усі охочі пройшли тест та дізналися, наскільки вони володіють лідерськими якостями.

Присутні зрозуміли, що для успішної побудови кар'єри має значення не лише те, які навички має людина, а здебільшого те, чи вміє вона їх правильно використовувати. Загалом, hard skills і soft skills добре працюють у парі, адже перші допомагають людині знайти роботу та якісно її виконувати, а другі – стати успішним спеціалістом у своїй справі.



Обласна науково-практична конференція «Дослідна і проєктна діяльність студентської молоді з національно-патріотичного виховання»

Дата публікації: 22.04.2024

17 квітня 2024 року в онлайн-форматі в рамках роботи обласного методичного об'єднання викладачів української мови і літератури пройшла обласна науково-практична конференція «Дослідна і проєктна діяльність студентської молоді з національно-патріотичного виховання» серед закладів фахової передвищої освіти Донецької області.

Викладачі циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки нашого коледжу взяли в ній активну участь як наукові керівники студентів – учасників конференції.

Студенти нашого коледжу представили такі доповіді:

«Якби зустрілися ми знову…» (Дослідження до 210 – ї річниці з дня народження Тараса Шевченка) – Єрьоменко Анастасія (науковий керівник Шевченко Д.А.);

«Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (англійською мовою) – Пшиченко Анна (науковий керівник Руденко Ю.Г);

«Харківська школа романтиків в українському історико – літературному процесі першої половини 19 ст.» – Ткаченко Захар (науковий керівник Висицька С.М.);

Соловйова Дарія (науковий керівник Кузнєцова Н.В.) зі своїм проєктом «Літературна діяльність Михайла Петренка» виступила онлайн.

Участь у таких заходах сприяє національно-патріотичному вихованню та підвищенню рівня національної свідомості студентської молоді, формує активну громадянську позицію.



Педагогічний Оскар – 2024

Дата публікації: 17.04.2024

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР – 2024», наших викладачів Теплицьку Ольгу Юріївну і Карась Галину Миколаївну – І місце у номінації «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти закладу фахової передвищої освіти»!



Єднаймо душі словом Кобзаря!

Дата публікації: 12.04.2024

Студенти ВСП "Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім. В.Даля" з 04 березня по 09 березня 2024 року долучились до флешмобу «Єднаймо душі словом Кобзаря!», який організувала Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» на честь 210 річниці від дня народження українського письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Флешмоб було організовано у соціальній мережі «Фейсбук».

Пишаємося нашими студентами!



Рух – це життя. Життя – це рух!

Дата публікації: 08.04.2024

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. В цей день у 1948 році була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.

4 квітня викладачі фізичного виховання Олексій Журавльов та Максим Бовздаренко провели відкритий виховний захід «Рух – це життя. Життя – це рух!».

Мета заходу – надати здобувачам освіти знання щодо здорового способу життя, довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини, формувати у студентів прагнення займати активну життєву позицію та залучати студентську молодь до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Студенти переглядали відео про принципи, що лежать в основі здорового способу життя: раціональне харчування, оптимальний руховий режим, загартування організму, особиста гігієна, відсутність шкідливих звичок, позитивні емоції, інтелектуальний розвиток, моральний і духовний розвиток, формування й розвиток вольових якостей та про малорухливий спосіб життя. Саме слово гіподинамія неодноразово звучало під час заходу.

Це стан організму, спричинений недостатністю рухової активності. Гіподинамія є причиною порушень розвитку скелету, втомлюваності та причиною поганого сну. Викладачі фізичного виховання акцентували увагу, що саме рухова та фізична активність повинна бути в пріоритеті кожної людини незалежно від її віку.

Необхідний мінімум щоденної рухової активності – 30-хвилинна прогулянка, пробіжка, зарядка або будь-яке інше фізичне навантаження. Ці півгодини на день допоможуть подовжити життя, уникнути передчасного старіння і низки важких захворювань, а також зберегти інтелект і ясний розум до глибокої сивини.

Здобувачі освіти аграрного коледжу під пісню «Рух – це життя» продемонстрували свої рухові здібності, а викладач економічних дисциплін Васюк Вероніка Володимирівна та її доньки Ксенія та Аріна виконали популярну руханку «В здоровому тілі – здоровий дух».

Попрацювавши з програмою Jamboard, студенти, створити власну «Мапу нашого здоров’я» та закріпили отримані знання, відповідаючи на запитання про основи здорового способу життя.

Безумовно, здоров’я – це найбільший скарб людини. І саме тому пам’ятайте, що спосіб життя має найбільший вплив на стан здоров’я, а здоровий спосіб життя, в свою чергу, закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості.



Архів новин


В. о. директора коледжу
Олена Миколаївна Воронцова


Календар свят України. Мова ділового спілкування

  Контакти

Юридична адреса:
85143, Донецька обл., Краматорський район,
с. Іллінівка, вул. Учбова, 1

Фактична адреса:
84122, Донецька обл.,
Краматорський р-н,
м. Слов'янськ,
вул. Свободи, 23

Тимчасова адреса
(на час евакуації
із зони бойових дій):
49010, м. Дніпро,
просп. Гагаріна, 72

+38 (066) 361-90-04
+38 (097) 126-49-00
dafk@snu.edu.ua - офіційна кореспонденція
ktlnau1@ukr.net - канцелярія
pk.dafk.slov@gmail.com - приймальна комісія




© Бойко С.М., 2008-2024