ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ
ВСТУПНИКІВ І ВИПУСКНИКІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінМета профорієнтаційної роботи: забезпечення повноцінного прийому здобувачів освіти на навчання до закладу освіти, забезпечення виконання обсягів державного замовлення та ліцензійного обсягу.

Нормативно-правова база: Закон України «Про освіту», Закон України «Про фахову передвищу освіту», Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, Правила прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра до Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», накази ректора Луганського національного аграрного університету, накази директора коледжу, інші нормативно-правові акти.

Організаційна та інформаційна робота

 • Складання річного плану профорієнтаційної роботи.
 • Створення наказу про закріплення загальноосвітніх закладів міста та району, аграрних ліцеїв регіону за педагогічними працівниками і цикловими комісіями, тобто створення робочої групи.
 • Організація роботи підготовчих курсів та профорієнтація.
 • Виділення аудиторії і оргтехніки під приймальну комісії, призначення відповідального секретаря приймальної комісії та технічних секретарів.
 • Проведення моніторингу кількості випускників шкіл, аграрних ліцеїв.
 • Проведення моніторингу прийому студентів в динаміці.
 • Аналіз виконання обсягів державного замовлення в динаміці.
 • Збирання інформації в закріплених школах міста, району, аграрних ліцеїв про потенційних вступників.
 • Аналіз результатів прийому попереднього року, формування пропозицій державного замовлення на наступний рік.
 • Підготовка рекламної продукції.
 • Розповсюдження рекламних матеріалів про вступ до коледжу, розміщення інформації на стендах, веб-сайті закладу освіти.
 • Надання оголошень про вступ в засобах масової інформації.
 • Надання статей до друку про життя коледжу в пресу та інформаційних матеріалів на сайт slavdelo.dn.ua.
 • Розгляд питань профорієнтаційної роботи на засіданнях педагогічної ради, адміністративної ради, на засіданнях циклових комісій.
 • Тісна співпраця з міськими державними органами влади, райдержадміністраціями, міськвійськоматом, Центрами зайнятості регіону, потенційними роботодавцями, випускниками коледжу.

Проведення профорієнтаційної роботи

 • Залучення органів студентського самоврядування, студентів до профорієнтації у населених пунктах.
 • Проведення профорієнтації членами трудового колективу в закріплених школах та аграрних ліцеях.
 • Організація зустрічей з випускниками закладу освіти, проведення профорієнтаційної роботи.
 • Організація зустрічей з потенційними роботодавцями, укладання договорів на проведення виробничої практики студентів, проведення профорієнтації.
 • Проведення профорієнтації на батьківських зборах.
 • Участь у шкільних батьківських зборах і проведення профорієнтації.
 • Проведення профорієнтації під час нарад, навчання головних спеціалістів підприємств агропромислового комплексу, інших заходів.
 • Індивідуальна профорієнтаційна робота.

Профорієнтація в рамках виховної роботи

 • Проведення виховних заходів з профорієнтаційної роботи.
 • Організація профорієнтаційної роботи учасниками художньої самодіяльності, підготовка профорієнтаційної програми агітбригадою.
 • Проведення Дня відкритих дверей.
 • Участь у ярмарках професій міських та районних центрів зайнятості.
 • Залучення випускників шкіл, ліцеїв до екскурсій по коледжу, до участі у професійних конкурсах, науково-практичних конференціях тощо.

Дій заради успішного майбутнього!

Дата публікації: 19.05.2022

Випускнику, скористайся зручним алгоритмом дій, склади НМТ та продовжи навчання за обраним фахом в університеті.

Щоб узяти участь у національному мультипредметному тесті потенційні учасники мають обов’язково дотримуватися такого алгоритму:

 • з 20 травня до 7 червня на своїх інформаційних сторінках підтвердити бажання проходити тестування й вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) учасник/учасниця планує перебувати в період проведення НМТ.
  Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть брати участі в основній сесії тестування!
 • з 21 червня до 7 липня потрібно вдруге обов’язково на інформаційній сторінці вибрати населений пункт, де учасникові було б зручно проходити НМТ.


Додатково про подію...


Профорієнтаційний форум «Навігатор вступу»

Дата публікації: 24.01.2022

22 січня викладачі нашого коледжу Висицький С.В., Пристінський О.В., Шаповалова В.С. взяли участь у профорієнтаційному форумі «Навігатор вступу», що проводився молодіжним центром «Енергія» та Молодіжною радою при Миколаївській міській територіальній громаді у Палаці культури міста.

Мета форуму – ознайомити школярів із закладами освіти регіону, з професіями та спеціальностями, які потрібні місту, з умовами та правилами вступу до навчальних закладів, зорієнтувати майбутніх випускників на отримання професій та спеціальностей, які користуються попитом на місцевому ринку праці, підвищити престиж робітничих професій та врегулювати проблему між попитом та пропозицією на ринку праці та освітніх послуг.

Наші педагоги зустрілися з учнями 9-11 класів міста Миколаївка та селища Райгородок, надали присутнім інформацію про освітні програми, по яким готує наш освітній заклад, окреслили переваги кожної із спеціальностей, розповіли про матеріальну базу, соціально-побутову інфраструктуру, умови, створені у коледжі для розвитку творчої особистості кожного студента. Школярам був показаний також відеоролик про студентське життя в коледжі: про практичне навчання, гуртожиток, спортивні секції та художню самодіяльність. Викладачі надали повну інформацію про умови вступу, екзамени, стипендію та запросили майбутніх студентів на підготовчі курси.Національний тиждень молоді в компаніях «Job Shadowing Week»

Дата публікації: 29.11.2021

З 22 по 26 листопада студенти І-ІІ курсів нашого коледжу взяли участь у першому в Україні Національному тижні молоді в компаніях «Job Shadowing Week» та потрапили у топові компанії із різних галузей.

Студенти технічного відділення та викладач Ситнік О.В. стали учасниками онлайн-екскурсії до компанії «Метінвест». Представники компанії ознайомили присутніх з роботою гірничо-металургійного комплексу, корпоративними програмами, що діють для співробітників, можливостями навчання та перенавчання. Цікавою та змістовною була розповідь директора з персоналу та соціальних питань Артема Мутерко про історію створення, про географію та продукцію компанії «Метінвест».

Студенти спеціальності «Туризм» та куратор групи 3Т920 Євстратова А.Ю. пройшли онлайн-тренінг від Reikartz Hotel Group, найбільшої готельно-ресторанної мережі в нашій країні, що об’єднує більше 40 готелів в Україні та за її межами. Під час тренінгу компанією була надана можливість побачити різні види готельного сервісу. Також досить цікаво та докладно розкрито про усі переваги готельно-ресторанного бізнесу: можливість безперервно розвиватися, подорожувати та виховувати себе як професіонала даної галузі. Цей тренінг надав студентам не лише теоретичні знання з цієї професії, а й інформацію щодо можливостей проходження практики та подальшого співробітництва з компанією «Reikartz Hotel Group».

Майбутні фінансисти та бухгалтери під керівництвом викладача спецдисциплін Теплицької О.Ю. отримали цікавий досвід в онлайн-зустрічі з головним менеджером з навчання та розвитку працівників, бренд-амбасадором Райффайзен Банку Анастасією Сікозою. Фахівчиня звернула увагу на те, чим варто керуватися при виборі першого місця роботи, чому важливо розуміти себе та як командна взаємодія допомагає рухатися до мети. Спікерка поділилася також власним досвідом успіху роботи у банку.

В рамках Національного тижня молоді в компаніях «Job Shadowing Week» студенти побачили процес роботи зсередини, почули історії успіху різних фахівців та отримали відповіді на запитання щодо побудови кар’єри. Все це підвищує мотивацію здобувачів освіти активно розвиватися в обраному професійному напрямку.Донбаський аграрний фаховий коледж запрошує на День відкритих дверей

Дата публікації: 14.05.2021

Запрошуємо Вас на навчання до ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету». Наш заклад освіти – це перевірена часом репутація, цікаві, престижні спеціальності, велика кількість бюджетних місць, студентське містечко із зручним гуртожитком, майстернями і лабораторіями в центрі Слов’янська.

Шановні випускники! 22 травня 2021 року о 9-00 в Донбаському аграрному фаховому коледжі (сільгосптехнікумі) проводиться День відкритих дверей.

У програмі заходу:

 • презентація закладу освіти;
 • знайомство з умовами вступу до нашого коледжу у 2021 році;
 • екскурсія коледжем, ознайомлення з матеріально-технічною базою та умовами навчання і дозвілля.

Запрошуємо випускників шкіл (9, 10, 11 класів), випускників професійних ліцеїв, їхніх батьків, а також усіх бажаючих. Проведіть цей день цікаво та корисно!

Ми чекаємо на вас за адресою: Донецька обл., м. Слов'янськ, вул. Свободи, 23

Контактні телефони: (050) 767-46-01, (066) 551-89-86, (050) 709-39-91ТОВ «Славдорстрой» запрошує випускників коледжу в свою команду

Дата публікації: 31.03.2021

30 березня керівництво ТОВ «Славдорстрой» організувало для студентів випускного курсу спеціальності «Агроінженерія» екскурсію двома об'єктами дорожнього будівництва.

Головний механік підприємства Олександр Пригарін ознайомив екскурсантів з основами технології будівництва автошляхів, з дорожньою технікою, що працює наразі на автошляхах М-03 Київ – Харків – Довжанський та Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут, її функції та роль у дорожньо-будівному процесі.

Після закінчення навчання, ТОВ «Славдорстрой» пропонує молодим фахівцям роботу за вакансіями: тракторист, тракторист-машиніст мінінавантажувача JCB, тракторист-машиніст екскаватора-навантажувача JCB 3CX та машиніст вальцевого котка з перспективою стати машиністом екскаватора або водієм фронтального навантажувача.


Додатково про подію...


Нормативні документи


© Бойко С.М., 2008-2023