ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ
ВСТУПНИКІВ І ВИПУСКНИКІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Навчання за ваучером ЦЗ

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Електронна копія диплому

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінМета профорієнтаційної роботи: забезпечення повноцінного прийому здобувачів освіти на навчання до закладу освіти, забезпечення виконання обсягів державного замовлення та ліцензійного обсягу.

Нормативно-правова база: Закон України «Про освіту», Закон України «Про фахову передвищу освіту», Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, Правила прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра до Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», накази ректора Луганського національного аграрного університету, накази директора коледжу, інші нормативно-правові акти.

Організаційна та інформаційна робота

 • Складання річного плану профорієнтаційної роботи.
 • Створення наказу про закріплення загальноосвітніх закладів міста та району, аграрних ліцеїв регіону за педагогічними працівниками і цикловими комісіями, тобто створення робочої групи.
 • Організація роботи підготовчих курсів та профорієнтація.
 • Виділення аудиторії і оргтехніки під приймальну комісії, призначення відповідального секретаря приймальної комісії та технічних секретарів.
 • Проведення моніторингу кількості випускників шкіл, аграрних ліцеїв.
 • Проведення моніторингу прийому студентів в динаміці.
 • Аналіз виконання обсягів державного замовлення в динаміці.
 • Збирання інформації в закріплених школах міста, району, аграрних ліцеїв про потенційних вступників.
 • Аналіз результатів прийому попереднього року, формування пропозицій державного замовлення на наступний рік.
 • Підготовка рекламної продукції.
 • Розповсюдження рекламних матеріалів про вступ до коледжу, розміщення інформації на стендах, веб-сайті закладу освіти.
 • Надання оголошень про вступ в засобах масової інформації.
 • Надання статей до друку про життя коледжу в пресу та інформаційних матеріалів на сайт slavdelo.dn.ua.
 • Розгляд питань профорієнтаційної роботи на засіданнях педагогічної ради, адміністративної ради, на засіданнях циклових комісій.
 • Тісна співпраця з міськими державними органами влади, райдержадміністраціями, міськвійськоматом, Центрами зайнятості регіону, потенційними роботодавцями, випускниками коледжу.

Проведення профорієнтаційної роботи

 • Залучення органів студентського самоврядування, студентів до профорієнтації у населених пунктах.
 • Проведення профорієнтації членами трудового колективу в закріплених школах та аграрних ліцеях.
 • Організація зустрічей з випускниками закладу освіти, проведення профорієнтаційної роботи.
 • Організація зустрічей з потенційними роботодавцями, укладання договорів на проведення виробничої практики студентів, проведення профорієнтації.
 • Проведення профорієнтації на батьківських зборах.
 • Участь у шкільних батьківських зборах і проведення профорієнтації.
 • Проведення профорієнтації під час нарад, навчання головних спеціалістів підприємств агропромислового комплексу, інших заходів.
 • Індивідуальна профорієнтаційна робота.

Профорієнтація в рамках виховної роботи

 • Проведення виховних заходів з профорієнтаційної роботи.
 • Організація профорієнтаційної роботи учасниками художньої самодіяльності, підготовка профорієнтаційної програми агітбригадою.
 • Проведення Дня відкритих дверей.
 • Участь у ярмарках професій міських та районних центрів зайнятості.
 • Залучення випускників шкіл, ліцеїв до екскурсій по коледжу, до участі у професійних конкурсах, науково-практичних конференціях тощо.

Парад професій «Твій вибір – майбутнє України»

Дата публікації: 30.04.2024

30 квітня члени Студентської ради коледжу Ксенія Кривенко та Ксенія Тютюнник і заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Висицька взяли участь у Фестивалі-параді професій «Твій вибір – майбутнє України», організаторами якого стали Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Метою Фестивалю є популяризація та поєднання професій на одній території у різних форматах, цікавих для підлітків та абітурієнтів, розвиток критичного мислення, командних навичок, лідерських якостей та творчих здібностей учнівської молоді, ознайомлення учасників з практичною стороною професій та допомога зробити більш усвідомлений вибір фаху. На Фестиваль було запрошено близько 700 глядачів з закладів загальної середньої освіти Донеччини. Це здобувачі освіти 9 – 11 класів, перед якими постає питання: як вибрати майбутню професію? Це справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи. Знайти професію до душі – важливий етап в житті кожної людини.

У Фестивалі взяли участь 24 заклади освіти Донецької області, які мали можливість презентувати обрані професії в досить цікавій та оригінальній формі. Використовували розповіді, презентації, відеоролики, подкасти тощо.

Сподіваємося, що глядачі, які відвідали Фестиваль, правильно оберуть майбутню професію і зможуть відшукати ту формулу успіху, яка допоможе побудувати власну кар'єру і перетворити нашу країну у процвітаючу європейську державу. Чекаємо на вас, випускники шкіл та ліцеїв! Зробіть свій крок у майбутнє разом з ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ імені В. Даля»!У Донбаському аграрному фаховому коледжі успішно відбувся «День гостинності» у форматі онлайн

Дата публікації: 27.04.2024

27 квітня 2024 року в нашому коледжі відбувся «День гостинності» – захід, який дав можливість ознайомитись з усіма перевагами отримання освіти саме в нашому навчальному закладі. Захід було організовано з метою надати вичерпну інформацію щодо правил прийому до коледжу в 2024 році та сприяти більш усвідомленому вибору напрямку навчання.

Учасники мали можливість зазирнути у світ нашого коледжу, побачити переваги та можливості, які надаються для здобуття якісної освіти. Онлайн-формат не став перешкодою для взаємодії та активного обміну інформацією. Майбутні вступники ознайомились з різноманіттям спеціальностей, за якими проводиться підготовка фахівців у нашому коледжі.

Олена Воронцова, виконувач обов'язків директора коледжу, разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Оленою Баскаковою, розповіли про правила прийому до коледжу у 2024 році. Завідуючі відділень Лариса Зозуля і Галина Македонська не лише представили спеціальності, але й розповіли про перспективи навчання та майбутню професійну діяльність, яку можуть обрати студенти після завершення навчання.

Учасники могли вільно задавати питання адміністрації коледжу та отримати докладні відповіді. Така інтерактивність сприяла більшому розумінню того, що пропонує наш коледж, і допомогла майбутнім вступникам відчути себе частиною нашої освітньої спільноти, навіть у дистанційному форматі.

Ми вдячні всім, хто приєднався до нас у цей день, і сподіваємось, що він став корисним і інформативним для майбутніх студентів. Запрошуємо вас слідкувати за оновленнями на нашому сайті та приєднуватись до нашої спільноти. Ваша освіта – наш пріоритет, і ми з нетерпінням чекаємо на нових студентів у 2024 році.Зустріч студентів випускного курсу з представником приймальної комісії СНУ ім. В.Даля

Дата публікації: 07.03.2024

6 березня відбулася зустріч студентів випускної групи 4МЛ22 (куратор Пристінський О.В.) з представником Східноукраїнського університету імені Володимира Даля – доцентом кафедри хімічної інженерії та екології Золотарьовою Оленою В'ячеславівною. Головною метою зустрічі було роз'яснення студентам правил і строків реєстрації для проходження Національного мультипредметного тесту (НМТ), необхідного для подальшого вступу до вищого навчального закладу.

Під час зустрічі студентам було детально пояснено всі необхідні кроки для успішної реєстрації на НМТ, а також важливі терміни, які варто врахувати. Зокрема, було надано інформацію необхідні документи та вимоги до учасників.

Крім того, під час зустрічі студентам була запропонована допомога з координації процесу реєстрації, щоб уникнути можливих непорозумінь та помилок. Представниця університету також надала консультації щодо можливостей вступу до Східноукраїнського університету, відповідно до обраної спеціальності та індивідуальних планів студентів.

Зустріч була продуктивною та корисною для студентів, які отримали необхідну інформацію та підтримку у підготовці до проходження НМТ та подальшому вступі до університету.День відкритих дверей онлайн

Дата публікації: 23.04.2023

22 квітня у ВСП ДАФК СНУ ім. В. Даля пройшов день відкритих дверей у онлайн-форматі. Під час заходу майбутні абітурієнти познайомилися зі спеціальностями, за якими коледж здійснює підготовку фахівців. Завідуючі технічного та економічного відділень Македонська Г.В. та Зозуля Л.О. розповіли випускникам про перспективи навчання на відділеннях та можливості майбутнього працевлаштування.

Важливою для учасників заходу стала інформація про цьогорічні правила прийому до навчального закладу та особливості вступної кампанії 2023 року, я якими їх ознайомили в.о. директора коледжу Воронцова О.М. та відповідальний секретар приймальної комісії Ситнік О.В.

Усі учасники заходу мали можливості поставити запитання до адміністрації коледжу та отримати вичерпні відповіді. Сподіваємося, що наша зустріч не остання і влітку, під час вступної кампанії, ми зустрінемося знову!Донбаський аграрний фаховий коледж запрошує усіх на День відкритих дверей

Дата публікації: 19.04.2023

Донбаський аграрний фаховий коледж запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей в режимі онлайн-зустрічі, що відбудеться в суботу, 22 квітня. Початок о 10-00. Приєднуємось за посиланням: https://meet.google.com/yua-xpsk-cah.

Для додаткової інформації звертатися за телефоном: (066) 551-89-86.

Заповнюйте анкету вступника. До зустрічі!!!Нормативні документи


© Бойко С.М., 2008-2024