ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ
ВСТУПНИКІВ І ВИПУСКНИКІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінМета профорієнтаційної роботи: забезпечення повноцінного прийому здобувачів освіти на навчання до закладу освіти, забезпечення виконання обсягів державного замовлення та ліцензійного обсягу.

Нормативно-правова база: Закон України «Про освіту», Закон України «Про фахову передвищу освіту», Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, Правила прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра до Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», накази ректора Луганського національного аграрного університету, накази директора коледжу, інші нормативно-правові акти.

Організаційна та інформаційна робота

 • Складання річного плану профорієнтаційної роботи.
 • Створення наказу про закріплення загальноосвітніх закладів міста та району, аграрних ліцеїв регіону за педагогічними працівниками і цикловими комісіями, тобто створення робочої групи.
 • Організація роботи підготовчих курсів та профорієнтація.
 • Виділення аудиторії і оргтехніки під приймальну комісії, призначення відповідального секретаря приймальної комісії та технічних секретарів.
 • Проведення моніторингу кількості випускників шкіл, аграрних ліцеїв.
 • Проведення моніторингу прийому студентів в динаміці.
 • Аналіз виконання обсягів державного замовлення в динаміці.
 • Збирання інформації в закріплених школах міста, району, аграрних ліцеїв про потенційних вступників.
 • Аналіз результатів прийому попереднього року, формування пропозицій державного замовлення на наступний рік.
 • Підготовка рекламної продукції.
 • Розповсюдження рекламних матеріалів про вступ до коледжу, розміщення інформації на стендах, веб-сайті закладу освіти.
 • Надання оголошень про вступ в засобах масової інформації.
 • Надання статей до друку про життя коледжу в пресу та інформаційних матеріалів на сайт slavdelo.dn.ua.
 • Розгляд питань профорієнтаційної роботи на засіданнях педагогічної ради, адміністративної ради, на засіданнях циклових комісій.
 • Тісна співпраця з міськими державними органами влади, райдержадміністраціями, міськвійськоматом, Центрами зайнятості регіону, потенційними роботодавцями, випускниками коледжу.

Проведення профорієнтаційної роботи

 • Залучення органів студентського самоврядування, студентів до профорієнтації у населених пунктах.
 • Проведення профорієнтації членами трудового колективу в закріплених школах та аграрних ліцеях.
 • Організація зустрічей з випускниками закладу освіти, проведення профорієнтаційної роботи.
 • Організація зустрічей з потенційними роботодавцями, укладання договорів на проведення виробничої практики студентів, проведення профорієнтації.
 • Проведення профорієнтації на батьківських зборах.
 • Участь у шкільних батьківських зборах і проведення профорієнтації.
 • Проведення профорієнтації під час нарад, навчання головних спеціалістів підприємств агропромислового комплексу, інших заходів.
 • Індивідуальна профорієнтаційна робота.

Профорієнтація в рамках виховної роботи

 • Проведення виховних заходів з профорієнтаційної роботи.
 • Організація профорієнтаційної роботи учасниками художньої самодіяльності, підготовка профорієнтаційної програми агітбригадою.
 • Проведення Дня відкритих дверей.
 • Участь у ярмарках професій міських та районних центрів зайнятості.
 • Залучення випускників шкіл, ліцеїв до екскурсій по коледжу, до участі у професійних конкурсах, науково-практичних конференціях тощо.

День відкритих дверей онлайн

Дата публікації: 23.04.2023

22 квітня у ВСП ДАФК СНУ ім. В. Даля пройшов день відкритих дверей у онлайн-форматі. Під час заходу майбутні абітурієнти познайомилися зі спеціальностями, за якими коледж здійснює підготовку фахівців. Завідуючі технічного та економічного відділень Македонська Г.В. та Зозуля Л.О. розповіли випускникам про перспективи навчання на відділеннях та можливості майбутнього працевлаштування.

Важливою для учасників заходу стала інформація про цьогорічні правила прийому до навчального закладу та особливості вступної кампанії 2023 року, я якими їх ознайомили в.о. директора коледжу Воронцова О.М. та відповідальний секретар приймальної комісії Ситнік О.В.

Усі учасники заходу мали можливості поставити запитання до адміністрації коледжу та отримати вичерпні відповіді. Сподіваємося, що наша зустріч не остання і влітку, під час вступної кампанії, ми зустрінемося знову!Донбаський аграрний фаховий коледж запрошує усіх на День відкритих дверей

Дата публікації: 19.04.2023

Донбаський аграрний фаховий коледж запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей в режимі онлайн-зустрічі, що відбудеться в суботу, 22 квітня. Початок о 10-00. Приєднуємось за посиланням: https://meet.google.com/yua-xpsk-cah.

Для додаткової інформації звертатися за телефоном: (066) 551-89-86.

Заповнюйте анкету вступника. До зустрічі!!!Онлайн-зустріч із випускниками Сіверського професійного ліцею

Дата публікації: 12.04.2023

Не один рік Донбаський аграрний фаховий коледж тісно співпрацює з Сіверським професійним ліцеєм. Багато випускників ліцею стали кращими студентами коледжу, а потім успішно продовжили своє навчання у закладах вищої освіти. В цьому році така співпраця не припинилася.

12 квітня відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками Сіверського професійного ліцею. Під час зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Ольга Ситнік розповіла майбутнім абітурієнтам про можливості продовжити навчання у Донбаському аграрному фаховому коледжі та отримати рівень освіти «фаховий молодший бакалавр».

Учням ліцею була надана інформація про терміни вступної кампанії-2023, спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців та умови навчання у коледжі. Також було представлено покроковий алгоритм дій при вступі до закладу освіти. Ольга Володимирівна розповіла випускникам про цікаве і насичене життя коледжу, навіть у таких складних умовах, та провела міні-екскурсію.

Усі учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої питання, що виникали під час бесіди.Дій заради успішного майбутнього!

Дата публікації: 19.05.2022

Випускнику, скористайся зручним алгоритмом дій, склади НМТ та продовжи навчання за обраним фахом в університеті.

Щоб узяти участь у національному мультипредметному тесті потенційні учасники мають обов’язково дотримуватися такого алгоритму:

 • з 20 травня до 7 червня на своїх інформаційних сторінках підтвердити бажання проходити тестування й вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) учасник/учасниця планує перебувати в період проведення НМТ.
  Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть брати участі в основній сесії тестування!
 • з 21 червня до 7 липня потрібно вдруге обов’язково на інформаційній сторінці вибрати населений пункт, де учасникові було б зручно проходити НМТ.


Додатково про подію...


Профорієнтаційний форум «Навігатор вступу»

Дата публікації: 24.01.2022

22 січня викладачі нашого коледжу Висицький С.В., Пристінський О.В., Шаповалова В.С. взяли участь у профорієнтаційному форумі «Навігатор вступу», що проводився молодіжним центром «Енергія» та Молодіжною радою при Миколаївській міській територіальній громаді у Палаці культури міста.

Мета форуму – ознайомити школярів із закладами освіти регіону, з професіями та спеціальностями, які потрібні місту, з умовами та правилами вступу до навчальних закладів, зорієнтувати майбутніх випускників на отримання професій та спеціальностей, які користуються попитом на місцевому ринку праці, підвищити престиж робітничих професій та врегулювати проблему між попитом та пропозицією на ринку праці та освітніх послуг.

Наші педагоги зустрілися з учнями 9-11 класів міста Миколаївка та селища Райгородок, надали присутнім інформацію про освітні програми, по яким готує наш освітній заклад, окреслили переваги кожної із спеціальностей, розповіли про матеріальну базу, соціально-побутову інфраструктуру, умови, створені у коледжі для розвитку творчої особистості кожного студента. Школярам був показаний також відеоролик про студентське життя в коледжі: про практичне навчання, гуртожиток, спортивні секції та художню самодіяльність. Викладачі надали повну інформацію про умови вступу, екзамени, стипендію та запросили майбутніх студентів на підготовчі курси.Нормативні документи


© Бойко С.М., 2008-2024