ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Вступ – 2024


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Програми вст. співбесід

Мотиваційний лист

Навчання за ваучером ЦЗ

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Електронна копія диплому

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінПриймальна комісія Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» діє на підставі Положення про приймальну комісію ВСП ДАФК СНУ.

Зарахування в число студентів ВСП ДАФК СНУ відбувається відповідно до Правил прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» у 2024 році.

На навчання до коледжу приймаються громадяни України:

 • які здобули базову загальну середню освіту (9 класів загальноосвітньої школи);
 • які здобули повну загальну (профільну) середню освіту (11 класів загальноосвітньої школи);
 • які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника (професійно-технічний навчальний заклад, професійний ліцей);
 • які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра;
 • які здобули вищу освіту.


Графік прийому заяв на вступ:

Для вступу на основі базової середньої освіти (БСО) подаються наступні документи:

 1. Свідоцтво про базову освіту з додатком;
 2. Документ, що посвідчує особу вступника (паспорт громадянина України);
 3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) – при наявності;
 4. Заяву на вступ за встановленою формою (подається в електронній формі через кабінет вступника);
 5. Військово-обліковий документ;
 6. Фото для документів;
 7. Документи, що підтверджують наявність пільг;
 8. Мотиваційний лист.

Заява на участь у конкурсному відборі подається в електронній формі. Для цього вступник повинен зареєструватися на інтернет-сайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 25 червня.

Прийом документів для вступу за державним замовленням проводиться з 1 липня до 13 липня 2024 р., за контрактом - з 14 липня до 30 серпня 2024 р.

Індивідуальна усна співбесіда проводиться у період з 14 липня до 22 липня 2024 р.

Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами індивідуальної усної співбесіди з української мови та математики і розгляду мотиваційних листів у встановлених Правилами прийому випадках.


Для вступу на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (ПЗСО), освітньо-кваліфікаційних рівнів «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «фаховий молодший бакалавр» та на основі вищої освіти вступник подає наступні документи:

 1. Документ про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь фахової передвищої, вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ;
 2. Документ, що посвідчує особу вступника (паспорт громадянина України);
 3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) – при наявності;
 4. Заяву на вступ за встановленою формою (роздрукувати на аркуш формату А4 з двох боків, заповнити і подати до приймальної комісії) - тільки у випадку, якщо заява подається не через електронний кабінет вступника;
 5. Військово-обліковий документ;
 6. Фото для документів;
 7. Документи, що підтверджують наявність пільг;
 8. Мотиваційний лист.

Заява на участь у конкурсному відборі подається, як правило, в електронній формі. Для цього вступник повинен зареєструватися на інтернет-сайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня.

Прийом документів на вступ за державним замовленням проводиться з 5 липня до 2 серпня 2024 р., за контрактом - з 3 серпня до 13 вересня 2024 р.

Індивідуальна усна співбесіда проводиться з 23 липня до 1 серпня 2024 р.

Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами індивідуальної усної співбесіди з української мови та та математики (вступ на основі ПЗСО) або з фахових дисциплін (вступ після ПТНЗ), а також розгляду мотиваційних листів у встановлених Правилами прийому випадках.

Замість проходження індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання (2021 року) або національного мультипредметного тесту 2022-2024 років. В цьому разі сумарний результат ЗНО/НМТ множиться на коефіцієнт 1,25, що забезпечує додаткову перевагу під час вступу.


Контакти приймальної комісії коледжу:

(050) 704-97-52 (відповідальний секретар відбіркової комісії)

(050) 291-89-85 (заступник відповідального секретаря)


Вступні іспити

Дата публікації: 18.07.2017

У технікумі з 15 липня розпочалися вступні екзамени згідно розкладу. За денною формою навчання на основі базової загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" сформовано 7 груп. Вступники складають екзамени з української мови, математики, географії та фаховий іспитПеревірена часом репутація, цікаві, престижні спеціальності: у технікумі працює приймальна комісія

Дата публікації: 07.07.2017

01 липня розпочала свою роботу приймальна комісія технікуму. Старт був бурхливим та насиченим і сьогодні вона в самому розпалі. Наш навчальний заклад завжди користувався особливою увагою абітурієнтів з низки причин: перевірена часом репутація, цікаві, престижні спеціальності.

Професія техніка-механіка була і залишається однією з небагатьох, що постійно потрібна на ринку праці, тому лідерські позиції по кількості заяв вступників займає спеціальність «Агроінженерія». Попит на бухгалтерів, фінансистів завжди був, є і буде, тому не дивно, що зацікавленість до економічних спеціальностей зросла у порівнянні з минулим роком. Відчутно підвищилася популярність спеціальності «Туризм». До речі, ми – єдиний навчальний заклад у регіоні, що займається підготовкою фахівців для туристичної галузі.

Випускникам професійних ліцеїв технікум пропонує особливі освітні програми – особам, що закінчили ПТНЗ (в будь-якому році), пропонується вступ без складання ЗНО для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за скороченим терміном (1,5-2 роки), в тому числі, без відриву від виробництва.

Тож чекаємо на вас, шановні вступники!


Додатково про подію...


© Бойко С.М., 2008-2024