ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Вступ – 2022


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін<

Приймальна комісія Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» діє на підставі Положення про приймальну комісію ВСП ДАФК ЛНАУ.

Зарахування в число студентів ВСП ДАФК ЛНАУ відбувається відповідно до Порядку прийому зі змінами на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» в 2022 році.

На навчання до коледжу приймаються громадяни України:

 • які здобули базову загальну середню освіту (9 класів загальноосвітньої школи);
 • які здобули повну загальну (профільну) середню освіту (11 класів загальноосвітньої школи);
 • які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника (професійно-технічний навчальний заклад, професійний ліцей);
 • які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра;
 • які здобули вищу освіту.


Графік прийому заяв на вступ:

Для вступу на основі базової загальної середньої освіти (БЗСО) вступник подає наступні документи:

 1. Свідоцтво про базову загальну середню освіту з додатком;
 2. Документ, що посвідчує особу вступника (паспорт громадянина України);
 3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) – при наявності;
 4. Заяву на вступ за встановленою формою;
 5. Фото (3х4) – 4 шт.;
 6. Мотиваційний лист.

Заява на участь у конкурсному відборі подається в електронній формі. Для цього вступник повинен зареєструватися на інтернет-сайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 23 червня та завершується 31 серпня.

Прийом документів проводиться з 30 червня до 13 липня 2022 р.

Індивідуальна усна співбесіда з української мови проводиться у період з 14 липня до 23 липня 2022 р.

Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань: у формі індивідуальної усної співбесіди з української мови та розгляду мотиваційних листів у встановлених Правилами прийому випадках.


Для вступу на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (ПЗСО), освітньо-кваліфікаційних рівнів «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «фаховий молодший бакалавр» та на основі вищої освіти вступник подає наступні документи:

 1. Документ про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь фахової передвищої, вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ;
 2. Документ, що посвідчує особу вступника (паспорт громадянина України);
 3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) – при наявності;
 4. Заяву на вступ за встановленою формою (роздрукувати на аркуш формату А4 з двох боків, заповнити і подати до приймальної комісії, можна разом з оригіналами документів) - тільки у випадку, якщо заява подається не через електронний кабінет вступника;
 5. Фото (3х4) – 4 шт.;
 6. Мотиваційний лист.

Заява на участь у конкурсному відборі подається в електронній формі. Для цього вступник повинен зареєструватися на інтернет-сайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня та завершується 31 жовтня.

Прийом документів проводиться з 14 липня до 26 липня 2022 р. (денна та заочна форма навчання).

Індивідуальна усна співбесіда з української мови проводиться в кілька потоків з 21 липня по 02 серпня 2022 р.

Прийом документів проводиться з 14 липня до 26 липня 2022 р. (денна та заочна форма навчання).


Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами індивідуальної усної співбесіди з української мови та розгляду мотиваційних листів у встановлених Правилами прийому випадках.

Замість проходження індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання (2019-2021 років у будь-яких комбінаціях) або національного мультипредметного тесту.


Контакти приймальної комісії коледжу:

(066) 551-89-86 (відповідальний секретар відбіркової комісії)

(095) 909-31-75 (заступник відповідального секретаря)

(050) 767-46-01 (питання щодо підготовчих курсів)

(066) 551-89-86 (центр "Донбас-Україна")


До уваги вступників з особливо небезпечних територій!

Дата публікації: 23.07.2022

Звертаємо вашу увагу на те, що станом на 23 серпня 2022 року в Донбаському аграрному фаховому коледжі залишаються вакантні 58 місць державного замовлення!

Ви можете бути зараховані на одне з цих місць, подавши документи до приймальної комісії до 31.08.2022 р. Без ЗНО і вступних іспитів!

Для вступу треба подати: документ про освіту (Свідоцтво про здобуття БЗСО, ПЗСО, Атестат про ПЗСО, Диплом кваліфікованого робітника), копію документа, що посвідчує особу (свідоцтво про народження, паспорт, ID-картка, паспорт для виїзду за кордон), документ, що декларую реєстрацію на особливо небезпечній території: Донецька, Луганська, Херсонська та частково Харківська, Дніпропетровська і Запорізька області – перелік населених пунктів (прописка в паспорті, довідка ВПО, форма 13 та ін.), цифрове фото для документів.

Не втратьте можливість безкоштовно здобути якісну освіту!

Телефон приймальної комісії: (066) 551-89-86, e-mail: pk.dafk.slov@gmail.com.Додаткове зарахування вступників на основі базової середньої освіти

Дата публікації: 18.08.2022

Вітаємо вступників з зарахуванням в число студентів на основі базової загальної середньої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (за контрактом). Абітурієнти, місцем реєстрації яких є особливо небезпечні території (код спеціальних умов - 109), після зарахування одразу переведені на вакантні місця державного замовлення.Зарахування вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" (ПТНЗ)

Дата публікації: 18.08.2022

Вітаємо вступників, які виконали всі умови Правил прийому, з зарахуванням в число студентів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" (ПТНЗ) для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.Зарахування вступників на основі базової середньої освіти (9 класів)

Дата публікації: 01.08.2022

Вітаємо вступників, які виконали всі умови Порядку прийому, з зарахуванням в число студентів на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.ВАЖЛИВО! Як в умовах воєнного стану вчасно подати документи до приймальної комісії?

Дата публікації: 24.07.2022

Ви можете обрати один з трьох варіантів:

 1. Надіслати електронною поштою сканкопії документів, скріплені кваліфікованим електронним підписом;
 2. Подати оригінали і копії документів особисто. Для цього вам необхідно прибути до приймальної комісії за адресою: м. Дніпро, вул. Наукова, 13, корп. 9 (попередньо узгодьте візит за телефоном 066-551-89-86, приймальна комісія основний час працює в дистанційному режимі);
 3. Надіслати оригінали і завірені копії документів до приймальної комісії Новою Поштою (за рахунок відправника).

Приймальна комісія коледжу рекомендує саме варіант з відправкою документів електронною поштою. По-перше, до початку занять вам не доведеться розлучатися зі своїми документами. По-друге, цей спосіб є найшвидшим. По-третє, цей варіант не несе жодних матеріальних витрат для вступника.


Вам здається, що це занадто складно? А от і ні, дочитайте статтю до кінця і виконайте викладені інструкції. У вас все вийде.

 • Підготуйте сканкопії (або якісні фото) необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту приймальною комісією.
 • Отримайте файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис) або кваліфікований електронний підпис будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.
 • Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом. В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.
 • Підписані документи надішліть на електронну адресу pk.dafk.slov@gmail.com з вказанням у темі спеціальності, прізвища, ім’я та по батькові повністю.© Бойко С.М., ВCП "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету", 2008-2022