ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Вступ – 2022


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін<

Приймальна комісія Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» діє на підставі Положення про приймальну комісію ВСП ДАФК ЛНАУ.

Зарахування в число студентів ВСП ДАФК ЛНАУ відбувається відповідно до Порядку прийому зі змінами на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» в 2022 році.

На навчання до коледжу приймаються громадяни України:

 • які здобули базову загальну середню освіту (9 класів загальноосвітньої школи);
 • які здобули повну загальну (профільну) середню освіту (11 класів загальноосвітньої школи);
 • які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника (професійно-технічний навчальний заклад, професійний ліцей);
 • які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра;
 • які здобули вищу освіту.


Графік прийому заяв на вступ:

Для вступу на основі базової загальної середньої освіти (БЗСО) вступник подає наступні документи:

 1. Свідоцтво про базову загальну середню освіту з додатком;
 2. Документ, що посвідчує особу вступника (паспорт громадянина України);
 3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) – при наявності;
 4. Заяву на вступ за встановленою формою;
 5. Фото (3х4) – 4 шт.;
 6. Мотиваційний лист.

Заява на участь у конкурсному відборі подається в електронній формі. Для цього вступник повинен зареєструватися на інтернет-сайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 23 червня та завершується 31 серпня.

Прийом документів проводиться з 30 червня до 13 липня 2022 р.

Індивідуальна усна співбесіда з української мови проводиться у період з 14 липня до 23 липня 2022 р.

Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань: у формі індивідуальної усної співбесіди з української мови та розгляду мотиваційних листів у встановлених Правилами прийому випадках.


Для вступу на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (ПЗСО), освітньо-кваліфікаційних рівнів «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «фаховий молодший бакалавр» та на основі вищої освіти вступник подає наступні документи:

 1. Документ про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, ступінь фахової передвищої, вищої освіти, на основі якого здійснюється вступ;
 2. Документ, що посвідчує особу вступника (паспорт громадянина України);
 3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) – при наявності;
 4. Заяву на вступ за встановленою формою (роздрукувати на аркуш формату А4 з двох боків, заповнити і подати до приймальної комісії, можна разом з оригіналами документів) - тільки у випадку, якщо заява подається не через електронний кабінет вступника;
 5. Фото (3х4) – 4 шт.;
 6. Мотиваційний лист.

Заява на участь у конкурсному відборі подається в електронній формі. Для цього вступник повинен зареєструватися на інтернет-сайті за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня та завершується 31 жовтня.

Прийом документів проводиться з 14 липня до 26 липня 2022 р. (денна та заочна форма навчання).

Індивідуальна усна співбесіда з української мови проводиться в кілька потоків з 21 липня по 02 серпня 2022 р.

Прийом документів проводиться з 14 липня до 26 липня 2022 р. (денна та заочна форма навчання).


Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти здійснюється за результатами індивідуальної усної співбесіди з української мови та розгляду мотиваційних листів у встановлених Правилами прийому випадках.

Замість проходження індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання (2019-2021 років у будь-яких комбінаціях) або національного мультипредметного тесту.


Контакти приймальної комісії коледжу:

(066) 551-89-86 (відповідальний секретар відбіркової комісії)

(095) 909-31-75 (заступник відповідального секретаря)

(050) 767-46-01 (питання щодо підготовчих курсів)

(066) 551-89-86 (центр "Донбас-Україна")


Вступні іспити

Дата публікації: 18.07.2017

У технікумі з 15 липня розпочалися вступні екзамени згідно розкладу. За денною формою навчання на основі базової загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня "Кваліфікований робітник" сформовано 7 груп. Вступники складають екзамени з української мови, математики, географії та фаховий іспитПеревірена часом репутація, цікаві, престижні спеціальності: у технікумі працює приймальна комісія

Дата публікації: 07.07.2017

01 липня розпочала свою роботу приймальна комісія технікуму. Старт був бурхливим та насиченим і сьогодні вона в самому розпалі. Наш навчальний заклад завжди користувався особливою увагою абітурієнтів з низки причин: перевірена часом репутація, цікаві, престижні спеціальності.

Професія техніка-механіка була і залишається однією з небагатьох, що постійно потрібна на ринку праці, тому лідерські позиції по кількості заяв вступників займає спеціальність «Агроінженерія». Попит на бухгалтерів, фінансистів завжди був, є і буде, тому не дивно, що зацікавленість до економічних спеціальностей зросла у порівнянні з минулим роком. Відчутно підвищилася популярність спеціальності «Туризм». До речі, ми – єдиний навчальний заклад у регіоні, що займається підготовкою фахівців для туристичної галузі.

Випускникам професійних ліцеїв технікум пропонує особливі освітні програми – особам, що закінчили ПТНЗ (в будь-якому році), пропонується вступ без складання ЗНО для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за скороченим терміном (1,5-2 роки), в тому числі, без відриву від виробництва.

Тож чекаємо на вас, шановні вступники!


Додатково про подію...


© Бойко С.М., 2008-2023