ОРГАНІЗАЦІЯ
ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



Заступник директора з навчально-методичної роботи, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Назарова Лідія Володимирівна

Організація освітнього процесу в коледжі регламентується Положенням про організацію освітнього процесу у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», Положенням про види занять у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», Положення про контрольні заходи у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», Положення про використання дистанційних технологій у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», Положення про систему внутрішнього забезпечення якості фахової передвищої освіти у Відокремленому структурному підрозділі «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» та у відповідності до навчальних планів, освітньо-професійних програм за спеціальностями.

Освітньо-професійна програма визначає:

  • вимоги до рівня освіти здобувачів освіти, які навчаються за певною програмою;
  • перелік навчальних дисциплін і логічну послідовність їх вивчення;
  • кількість кредитів ЄКТС, необхідних для виконання освітньо-професійної програми;
  • очікувані результати навчання (компетентності), якими повинен оволодіти здобувач освіти.

Основними видами навчальних занять у коледжі є:

  • лекції, семінарські, практичні, лабораторні та індивідуальні заняття, навчальні екскурсії, заняття на виробництві, консультації для денної форми навчання;
  • настановчі, оглядові, очно-групові та практичні заняття для заочної форми навчання.

Навчально-методичне та організаційне забезпечення освітнього процесу включає:

  • навчально-організаційні документи зі спеціальностей;
  • навчально-методичні комплекси з дисциплін;
  • інформаційне забезпечення навчального процесу (підручники і навчальні посібники, методичні матеріали, електронні посібники, мультимедійні презентації. комп’ютерні програми з навчальних дисциплін, робочі зошити, практикуми тощо);
  • засоби діагностики якості рівня підготовки здобувачів освіти.

Контрольні заходи є необхідним елементом зворотного зв’язку у процесі навчання. Вони визначають відповідність рівня набутих здобувачами освіти знань, умінь та навичок вимогам нормативних документів щодо фахової передвищої освіти. Контрольні заходи включають поточний та підсумковий контроль. Види поточного контролю: усний, письмовий (різновидом є тестовий).

Форми поточного контролю: фронтальне та індивідуальне опитування, проведення термінологічних диктантів, розв’язання письмових завдань, практичних ситуацій тощо.

Підсумковий контроль – це контроль, що проводиться з метою оцінки результатів навчання на певному освітньому (кваліфікаційному) рівні або на окремих його завершених етапах. Підсумковий контроль включає семестровий контроль та атестацію здобувачів освіти.

Форми семестрового контролю: підсумковий модульний контроль та семестровий екзамен для студентів денної форми навчання, залік та семестровий екзамен для студентів заочної форми навчання.

Підсумковий модульний контроль – це форма семестрового контролю, що полягає в оцінці засвоєння студентом навчального матеріалу на певному освітньому рівні або на окремих його завершених етапах. Підсумковий модульний контроль планується при відсутності екзамену і не передбачає обов’язкову присутність студентів.

Семестровий екзамен – це форма підсумкового контролю засвоєння здобувачами освіти теоретичного та практичного матеріалу з навчальної дисципліни за семестр.

Екзамени складаються здобувачами освіти в період екзаменаційних сесій згідно до графіку освітнього процесу. Можливе встановлення індивідуального терміну складання заліків та екзаменів для здобувачів освіти в передбачених нормативними документами випадках.

При проведенні поточного та підсумкового модульного контролю проведення екзаменів не виключається.

Атестація здобувачів освіти здійснюється екзаменаційною комісією.


Обрання дисциплін варіативної складової навчального плану на 2023-2024 навчальний рік. Економічне відділення

Дата публікації: 02.05.2023

Індивідуальний навчальний план здобувача освіти формується за відповідною спеціальністю освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра і складається на кожний наступний навчальний рік наприкінці поточного року.

Навчальні дисципліни за вибором здобувача освіти – це дисципліни, які вводяться закладом освіти з метою задоволення освітніх і кваліфікаційних потреб студентів, посилення їх конкурентоспроможності і затребуваності на ринку праці та ефективного використання можливостей, врахування регіональних потреб тощо.

Здобувач освіти має можливість обрати вибіркові дисципліни (у межах передбаченої варіативної складової), які в сукупності з нормативними (обов’язковими) формують його індивідуальний навчальний план.

На момент обрання з переліку дисциплін вільного вибору по всіх запропонованих дисциплінах були розроблені анотації. Вибір дисциплін студентами здійснювався шляхом особистого заповнення електронної форми на освітній платформі Moodle до 1 травня поточного навчального року. З його результатами можна ознайомитись нижче. Дисципліни, обрані більшістю голосів будуть включені до навчальних планів на наступний рік.



Вітаємо наших викладачів з успішною атестацією!

Дата публікації: 24.04.2023

Атестація – це завжди хвилюючий захід, спрямований на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівню кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

21 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії департаменту освіти і науки Донецької області. Засідання проходило в режимі відеоконференції за участі в.о. директора коледжу Воронцової О.М. та викладачів, які атестувалися.

Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання викладачів Донбаського аграрного фахового коледжу, які системно підвищують свою педагогічну майстерність, займаються науковою та проєктною діяльністю, постійно вчаться новому та діляться досвідом.

Вітаємо викладачів з присвоєнням заслужених кваліфікаційних категорій та педагогічних звань!


Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»:

Васюк Станіслав Миколайович,

Журавльов Олексій Олександрович.


Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

Бовздаренко Максим Русланович,

Києнко Ольга Анатоліївна.


Відповідає займаній посаді методиста та присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»:

Солод Любов Степанівна.



Обрання дисциплін варіативної складової навчального плану на 2023-2024 навчальний рік. Технічне відділення

Дата публікації: 17.04.2023

Індивідуальний навчальний план студента включає нормативні та вибіркові навчальні дисципліни (за вибором закладу і за вибором здобувача освіти). Вибіркова складова призначена для забезпечення можливості здобувачу освіти поглибити професійні знання в межах обраної освітньо-професійної програми або здобути додаткові спеціальні професійні компетентності.

У межах обсягу вибіркової складової здобувач фахової передвищої освіти має право обирати освітні компоненти самостійно. Формування вибіркової складової «за вибором здобувача освіти» здійснюється на наступний навчальний рік із переліку дисциплін вільного вибору.

Перед здійсненням вибору студентам пропонувалося ознайомитись з силабусами запропонованих дисциплін, з викладачами, які пропонують ці курси, за необхідністю проконсультуватись з куратором груп з усіх питань щодо вибору тієї чи іншої дисципліни.

Із результатами голосування на технічному відділенні можна ознайомитись нижче. В навчальний план на наступний рік будуть включені дисципліни, які набрали найбільшу кількість голосів (обведено зеленим).



Науково-практичний семінар «Національно-патріотичне виховання в коледжі: виклики та досвід роботи»

Дата публікації: 02.02.2023

2 лютого відбувся науково-практичний семінар «Національно-патріотичне виховання в коледжі: виклики та досвід роботи». Заступник директора з виховної роботи Висицька С.М. розповіла про шляхи реалізації завдань національно-патріотичного виховання студентів в умовах дистанційного навчання. Практичним досвідом організації національно-патріотичного виховання поділилися куратори груп Києнко О.А. і Пристінський І.В.

Викладач історії Ситнік О.В. розкрила можливості формування громадянської позиції та патріотизму під час вивчення історії України і презентувала власні напрацювання у цій сфері. Зацікавленість визвав її досвід організації науково-пошукової діяльності студентів, залучення їх до участі у конференціях, краєзнавчих дослідженнях.

Ловчикова Я.О. поділилася досвідом національно-патріотичного виховання молоді на заняттях з інформатики. Вона висвітила напрями та методичні прийоми, які забезпечують систематичність та результативність її виховної роботи як в аудиторний, так і позааудиторний час.



Захист курсових робіт і звітів з переддипломної практики cтудентами спеціальності «Облік і оподаткування»

Дата публікації: 20.01.2023

20 січня 2023 року серія захистів на економічному відділенні завершилась захистом курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік» та звітів з практики здобувачами фахової передвищої освіти в групі 3БЛ21, денної форми навчання. Захист проводився дистанційно комісією у складі: Єгорова Ірина Анатоліївна – завідувач навчально-методичного центру, Баскакова Олена Леонідівна, Мірошниченко Людмила Валентинівна - викладачі економічно-облікових дисциплін та Зозуля Лариса Олексіївна – завідувач економічного відділення.

Одним з напрямків науково-дослідної роботи, що здійснюється в межах освітнього процесу, є написання та підготовка курсових робіт та звітів з переддипломної практики, які є основними кваліфікаційними роботами, що виконуються здобувачами освіти індивідуально.

Виконання і захист робіт дозволяють визначити рівень теоретичної і практичної підготовки здобувачів освіти, їх вміння самостійно працювати з науковими джерелами, правильно аналізувати та узагальнювати навчальний матеріал. Представлені роботи є своєрідним підсумком навчання в коледжі.

Під час захисту здобувачі освіти показали достатньо високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Набутті вміння та знання стануть запорукою професійної компетентності майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку, що ґрунтується на критичному мисленні та здатності застосовувати теоретичні надбання на практиці.



Захист курсових робіт та звітів з переддипломної практики студентами спеціальності 242 «Туризм»

Дата публікації: 18.01.2023

17 січня 2023 року, на початку старту II семестру, відбувся захист курсових робіт та звітів з практики студентів 4-го курсу спеціальності «Туризм» з дисципліни «Технологія і організація туристичного обслуговування» під керівництвом викладача Олійник Вероніки Валеріївни. До складу комісії входили: в.о. директора коледжу – Воронцова О.М., завідувачка навчально-методичного центру – Єгорова І.А., завідувачка відділення – Зозуля Л.О. Захист проходив у он-лайн форматі з використанням сервісу Google Meet.

Основною метою курсової роботи та звіту з практики є вироблення у майбутніх фахівців туристичної сфери компетенцій щодо вивчення і аналізу наукової і практичної проблематики з туристичного обслуговування. Студентами були підготовлені роботи, де теоретичні знання переходили в практичну площину.

Під час презентації своїх робіт студенти вміло поєднували теоретичний матеріал і практичні знання. Подавали цікаві пропозиції з питань удосконалення напрямків туристичної галузі, використовуючи об’єктивні аргументи і практичні докази. Здобувачі фокусувалися на висвітленні гострих проблем сьогодення, в яких представили як теоретичні, так і практичні аспекти адаптації вітчизняної сфери туризму до викликів воєнного стану, поділились авторським баченням розвитку сучасних туристичних трендів повоєнного періоду та спрогнозували зростання туристичної привабливості до України як країни мужніх, незламних і хоробрих людей!



Захист курсових робіт з дисципліни «Технічна механіка»

Дата публікації: 21.12.2022

Згідно навчального плану, на технічному відділенні коледжу продовжується захист курсових проєктів (робіт). 20.12.2022 р. відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Технічна механіка» студентів групи 4МЛ22 денної форми навчання. Захід також проходив в дистанційній формі на платформі Google Meet. Склад комісії Македонська Г.В. – завідувачка технічним відділенням, викладачі Безугла І.М. та Сєрокуров М.В.

Для цієї групи це був перший захист курсової роботи в навчальному закладі та й ще в таких умовах. Завдяки спільній роботі куратора групи Пристінського О.В. та викладача дисципліни «Технічна механіка» Безуглої І.М. група показала достатній рівень знань з дисциплін «Технічна механіка», «Матеріалознавство і ТКМ», «Основи ком’ютерної графіки», які пов’язані з тематикою курсових робіт.



Захист курсових робіт та звітів з практики у студентів II курсу, заочної форми навчання, спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Дата публікації: 20.12.2022

Незважаючи на надскладні умови при виконанні та підготовці до захисту в умовах енергетичної кризи та воєнного стану в країні, 20.12.22р. на економічному відділенні відбувся захист курсових робіт та звітів з практики в групі 1БЛЗ21 заочної форми навчання.

Виконання курсової роботи з дисципліни «Фінансовий облік» та звіту з практики є невід’ємною частиною підготовки фахівців спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Грамотність викладення матеріалу, правильність оформлення, вміння студента в процесі захисту обґрунтувати і довести правомірність наведених у роботі тверджень були продемонстровані в процесі захисту робіт, який відбувся он-лайн з використанням сервісу Google Meet.

Комісія у складі: заступника директора з навчально – методичної роботи Назарової Л.В., завідувача відділення Зозулі Л.О. та викладачів економічного відділення Баскакової О.Л., Карась Г.М., Мірошниченко Л.В. оцінила рівень професійних компетенцій, набутих студентами у процесі виконання курсових робіт та звітів з практики. Бажаємо подальших успіхів та натхнення у складанні державного іспиту!



  Навчальна робота

Навчальна частина

Підготовка до ЗНО і ДПА



© Бойко С.М., 2008-2023