ЦИКЛОВА КОМІСІЯ
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінГолова циклової комісії професійно-технічної підготовки
Пристінський Олексій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки – одна з найбільших за складом. Вона об’єднує викладачів дисциплін професійного циклу підготовки. До складу комісії входять висококваліфіковані викладачі, які мають спеціальну та педагогічну освіту, досвід практичної роботи, високий рівень педагогічної майстерності.

Майже половина викладачів циклової комісії – це спеціалісти вищої категорії, троє з них мають педагогічне звання «викладач-методист».

Члени циклової комісії постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня: проходять курси підвищення кваліфікації, беруть активну участь у конференціях з обміну досвідом, обласних і всеукраїнських семінарах, виставках сучасної сільськогосподарської техніки, дають відкриті заняття, займаються самоосвітою.

Викладачі Васильєв С.І. та Панченко О.М.
на виставці сільськогосподарської техніки

Педагогічні працівники циклової комісії постійно працюють над підвищенням якості навчання та виховання студентської молоді, розробляють методичні рекомендації щодо вдосконалення викладання дисциплін, ефективного використання навчального обладнання, наочних посібників при проведенні навчальних занять.

Активно впроваджують у свою педагогічну та викладацьку діяльність інноваційні технології: проектну, структурно-модульну систему навчального процесу з рейтинговою оцінкою знань студентів, інтерактивне навчання, інформаційно-комп'ютерні технології.

Традицією стали зустрічі студентів з фермерами району, які досягли певних успіхів у виробничій діяльності. Викладачі циклової комісії щорічно проводять лекції на семінарах керівників і спеціалістів сільськогосподарського виробництва.

Активно ведеться профорієнтаційна робота у закріплених школах міста та району. Викладачі циклової комісії активно проводять різноманітні професійні конкурси. Традиційними стали конкурси «Нумо, хлопці!», «Кращий ремонтник», «Кращий комбайнер», «Знавець тракторів» та інші.

Дружній колектив циклової комісії професійно-технічної підготовкиЗавершився захист дипломних проєктів на технічному відділенні

Дата публікації: 29.06.2022

От і настав саме той час, про який мріє кожен студент з першого дня навчання в коледжі, – успішний захист власноруч розробленого дипломного проєкту. Студенти спеціальності 208 «Агроінженерія» з 16 по 29 червня захищали свої кваліфікаційні роботи.

Через бойові дії на території Слов’янської ОТГ та евакуацію переважної більшості студентів і викладачів коледжу в різні куточки України та за її межі, цьогорічний захист відбувався в режимі онлайн. Захист проєктів проходив у доброзичливій обстановці з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а саме Google Meet.

Різнопланова тематика, повноцінні дипломні проєкти, високий рівень підготовки та практичний досвід, амбіційність, креативність і позитивний настрій на розвиток сільського господарства України – саме такі результати цьогорічної підсумкової атестації випускників техніків-механіків ВСП ДАФК ЛНАУ були відмічені кваліфікаційною комісією, яку очолював Поляков Анатолій Миколайович, директор навчально-наукового інституту механізації сільського господарства ЛНАУ.

Бажаємо випускникам, щоб знання й досвід, отримані за час навчання, допомогли утвердитися та вибрати правильний і перспективний подальший шлях у мирному житті на своїй українській землі.Захист курсових проєктів з технічного сервісу в АПК

Дата публікації: 26.05.2022

В умовах запровадженого в Україні воєнного стану студенти коледжу продовжують навчання в дистанційній формі згідно графіку навчального процесу. Так, 24-25 травня, відбувся черговий захист курсових проєктів з однієї з ключових дисциплін «Технічний сервіс в АПК» студентами-механіками денної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія». Захист проєктів був реалізований за допомогою онлайн-сервісу Google Meet.

Завданням курсового проєктування було розрахунок та складання річного плану технічного обслуговування і ремонту машинно-тракторного парку умовного сільськогосподарського підприємства, а також розробка технологічної карти на задані операції з технічного обслуговування машин. Студенти з поставленими завданнями успішно впорались.Розширене засідання циклової комісії професійно-технічної підготовки

Дата публікації: 21.05.2022

Цього року як студенти, так і викладачі коледжу стикнулися з безпрецедентними умовами освітнього процесу. Незважаючи на те, що усі його учасники вже мають неабиякий досвід дистанційного навчання, здобутий за час загальнонаціонального карантину, до дипломування випускників в умовах, коли студенти і викладачі через війну евакуювалися в різкі куточки України, а значна частина виїхала за кордон, виявилися не зовсім готові.

Для координування учбового процесу та вироблення дієвих алгоритмів на завершальній стадії навчання студентів-механіків, відбулося розширене онлайн-засідання циклової комісії професійно-технічної підготовки.

За результатами зустрічі, членами комісії розроблено послідовність і механізми, які дозволять студентам успішно виконати і захистити свої дипломні проєкти, мінімізувавши негативний вплив війни на якість освіти.Захист курсових проєктів з експлуатації машин та обладнання

Дата публікації: 27.04.2022

22-26 квітня, згідно з графіком навчального процесу студентів-механіків денної форми навчання, відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Експлуатація машин та обладнання» – однієї з двох випускних дисциплін спеціальності 208 «Агроінженерія». Захист проектів проходив у дистанційній формі з використанням сервісу Google Meet.

Під час курсового проектування студентам пропонувалося скомплектувати оптимальний склад машинно-тракторного парку сільськогосподарського підприємства на основі структури посівних площ господарства. Окремо, необхідно було розробити операційну технологію певної сільськогосподарської операції, як то: обробіток ґрунту, сівба, збирання певної культури тощо. Переважна більшість студентів, незважаючи на запроваджений в Україні воєнний стан та бойові дії, успішно впоралася з поставленою задачею.Про проходження практики на фермерських господарствах Німеччини

Дата публікації: 23.03.2022

Шановні колеги!

Протягом 2018-2022 років у рамках спільного українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах Україні» було організовано проходження практики на фермерських господарствах Німеччини для понад 100 студентів коледжів.

У цей складний для України період німецькі фермери знову запрошують студентів і студенток коледжів віком 17-18 років, а також студенток старших 18 років з аграрних та не аграрних коледжів, які знайомі з сільськогосподарським виробництвом, на практику до фермерських господарств на період 6 місяців.

Якщо у вашому коледжі є охочі студенти та студентки, прохання звертатися до Андрія Геті (електронна адреса: getya@ukr.net, Viber: +38 (050) 195-01-25).

Про кожного кандидата потрібна така інформація:

  • ПІБ;
  • дата народження;
  • місце проживання в Україні;
  • заклад освіти, спеціальність;
  • закордонний паспорт. Номер. Чи є в наявності;
  • електронна адреса, телефон, Viber тощо;
  • яку іноземну мову вивчали;
  • щеплення від COVID (скільки раз, коли щеплені, яким препаратом);
  • чи хворіли COVID останні три місяці.

Надана інформація буде використана для вибору відповідних фермерських господарств.


Додатково про подію...


Захист курсових проєктів з технічного сервісу в АПК

Дата публікації: 14.12.2021

7-9 грудня, у відповідності до затвердженого графіку навчального процесу, відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Технічний сервіс в АПК» студентами випускного курсу спеціальності 208 «Агроінженерія». Захист курсових проектів проходив в онлайн-режимі.

Під час курсового проектування студентам пропонувалося розробити ремонтно-обслуговуючу базу для заданого машинно-тракторного чи автомобільного парку з розробкою технології виконання певного виду технічного обслуговування. Усі студенти успішно впоралися із завданням.

Під час захисту студенти показали високий рівень теоретичних знань і практичних навиків з технічного обслуговування технічних засобів сільськогосподарського виробництва, регулювання і наладки, виконання ремонтних робіт та з багатьох інших питань.Дуальна освіта – дієве партнерство

Дата публікації: 07.07.2021

Студенти Донбаського аграрного коледжу долучилися до проєкту «ProfiStart або дуальна освіта – дієве партнерство» в рамках програми ім. Фулбрайта в Україні та за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», який здійснюється Луганським національним аграрним університетом.

З метою вивчення можливостей для впровадження дуальної системи освіти в коледжі, студенти-аграрії 6 липня відвідали СФГ «Верес», ТОВ АФ «Гермес» та фермерське господарство «БФГ Мрія».

Кожне з цих підприємств привабливе для майбутніх фахівців: «Верес» відгодовує і експортує за кордон велику рогату худобу, «Гермес» виготовляє високоякісні органічні добрива, обладнавши сучасну лабораторію, ФГ «Мрія», окрім традиційних для нашого регіону культур, вирощує та експортує насіння олійного льону.

Студенти зацікавилися можливостями дуальної освіти, яка передбачає одночасне навчання та роботу за фахом, можливість стати саме такими спеціалістами, які потрібні на сучасному ринку праці.Захист завершено!

Дата публікації: 25.06.2021

Завершився захист дипломних проєктів на технічному відділенні коледжу. Різнопланова тематика, повноцінні дипломні проєкти, високий рівень підготовки та практичний досвід, амбіційність, креативність і позитивний настрій на розвиток сільського господарства України – саме такі результати цьогорічної підсумкової атестації випускників техніків-механіків ВСП ДАФК ЛНАУ були відмічені кваліфікаційною комісією, яку очолював Поляков Анатолій Миколайович, директор навчально-наукового інституту механізації сільського господарства ЛНАУ.

Кожен із випускників відповідально та творчо поставився до підготовки дипломного проєкту.

Захист завершено! Саме цими довгоочікуваними словами завершився заключний етап дипломного проєктування техніків-механіків 2021 року. Цьогоріч дипломованими механіками стали 111 випускників, 5 з них отримають дипломи з відзнакою.

Настала вирішальна пора у виборі подальшого шляху. Побажаємо, щоб цей вибір був зроблений правильно. У добру путь! До нових зустрічей!Захист курсових проектів з експлуатації машин та обладнання студентами заочної форми навчання

Дата публікації: 18.02.2021

17-18 лютого, згідно з графіком навчального процесу студентів-механіків заочної форми навчання, відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Експлуатація машин та обладнання» – однієї з двох випускних дисциплін спеціальності 208 «Агроінженерія».

Під час курсового проектування студентам пропонувалося скомплектувати оптимальний склад машинно-тракторного парку сільськогосподарського підприємства на основі структури посівних площ господарства. Окремо, необхідно було розробити операційну технологію певної сільськогосподарської операції, як то обробіток сівба, обробіток ґрунту, збирання певної культури тощо. Переважна більшість студентів успішно впоралася з поставленою задачею.Сівба озимої пшениці в учбовому господарстві

Дата публікації: 09.10.2020

7-8 жовтня студенти 3 курсу спеціальності «Агроінженерія» виїхали на поля учбового господарства для ознайомлення з процесом сівби озимої пшениці за мінімальною технологією з використанням сучасної грунтообробної техніки і посівних комплексів Vaderstad.

Участь у практичних заняттях взяли викладачі та 44 студенти коледжу. Перед початком занять студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки.

Студенти разом з працівниками ТОВ «Ілюс» здійснили комплекс робіт зі створення дослідних полів сільгоспкультур, видалили карантинні рослини, а також підготували земельні ділянки сільськогосподарського призначення для інших робіт. Цьогорічна сівба відбувається майже з місячним запізненням, що пов'язане з повною відсутністю опадів в нашому регіоні і, як результат, пересушеним посівним шаром грунту.

Для проведення практики були залучені кваліфіковані працівники місцевої агрокомпанії «Ілюс», яка безоплатно надала працівників, сучасну сільськогосподарську техніку John Deere, а також свою експертизу із забезпечення раціонального використання земельних ділянок. Така взаємодія стала можливою після укладення угоди з агрокомпанією.© Бойко С.М., ВCП "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету", 2008-2022