НОВИНИ
КОЛЕДЖУ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінСторінки:


Відкрите онлайн-заняття з дисципліни «Фізична культура» Журавльова О.О.

Розділ новин: Навчальна робота
Дата публікації: 28.11.2022

23 листопада 2022 року викладач коледжу Журавльов Олексій Олександрович провів відкрите заняття з дисципліни «Фізична культура» у групі 1М921 на тему «Волейбол. Одиночне та групове блокування» з використанням онлайнових інструментів: Moodle (платформа дистанційного навчання), Google Meet (інструмент онлайн трансляцій), Microsoft PowerPoint (створення та демонстрація презентацій).

На початку заняття, спілкуючись зі студентами, Журавльов О.О. підкреслив важливість рухової і фізичної активності, яка є винятково важливим, фундаментальним чинником формування, збереження, зміцнення здоров’я та розвитку людини. На запитання викладача студенти назвали чинники здорового способу життя та фізичні якості людини.

Студенти групи 1М921 прослухали та подивилися тематичні відеоролики з виконання одиночного та групового блокування м’яча, а також кращі блокування від професійних гравців. Технічні елементи в домашніх умовах вони будуть виконувати за допомогою імітаційних рухів. А сприяти розвитку швидкісної та силової витривалості - виконуючи вправу «берпі». Ці рухові дії потрібно буде зняти на відео та надіслати для перегляду викладачеві.

Протягом відкритого заняття був постійний зворотній зв’язок з аудиторією, активність студентів. Були обговорені та закріплені правила гри у волейбол, а в якості їх перевірки юнаки повинні пройти тест під назвою «Волейбол» на платформі дистанційного навчання Moodle. Для кращого розуміння гри волейбол та сприйняття технічних дій наприкінці заняття був перегляд обзору матчу чоловічих національних команд за участю збірної України.День пам’яті жертв Голодомору

Розділ новин: Виховна робота
Дата публікації: 25.11.2022

Щороку в четверту суботу листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1922 та 1946–1947 років.

Цьогорічна інформаційна кампанія проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». Ми вшановуємо пам’ять жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, коли через дев’ять десятиліть після Голодомору – геноциду українського народу проти українців знову застосовують геноцидні практики, намагаються знищити ідентичність української нації, зламати нашу волю до спротиву. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють, що жива пам'ять надзвичайно важлива, ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

До 90-х роковин Голодомору в нашому коледжі проведено низку виховних заходів: уроки пам’яті «Без права на забуття», «Пам’ятаємо, не забудемо, розповімо», інформаційну годину «Голодомор мовою документів», круглий стіл «Голодомор в Україні: злочин влади – трагедія народу». Сьогодні Голодомор – це велика духовна рана, яка пронизує нестерпним болем пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Геноцид українського народу став страшною сторінкою історії, але не зламав прагнення української нації жити в гідності та свободі.

Пропонуємо долучитися до традиційної всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» 26 листопада о 16:00 та засвітити вогники у вікнах на згадку про жертв голодоморів, віри в перемогу України й готовності робити все необхідне, аби ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!Виставка композицій «Осінні дива»

Розділ новин: Виховна робота
Дата публікації: 23.11.2022

18 листопада у коледжі традиційно проведено онлайн-виставку композицій з природних матеріалів, присвячену Дню працівників сільського господарства. Осінь – це золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме восени природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки тощо.

Цьогорічні композиції студентської молоді відрізнялися оригінальністю та патріотизмом, вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, притаманним лише творчій особистості. Цікавими були вироби професійної спрямованості. У кожну роботу автори вклали частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного. Пропонуємо вашій увазі найкращі композиції, які стали окрасою виставки.

Дякуємо усім учасникам виставки за проявлену фантазію та великий творчий потенціал!Відкрите заняття з фізичної культури

Розділ новин: Навчальна робота
Дата публікації: 22.11.2022

21 листопада 2022 року для студентів першого курсу коледжу, групи 1БФТ922, викладачем вищої кваліфікаційної категорії Бовздаренком Максимом Руслановичем, було проведено відкрите онлайн заняття з дисципліни "Фізична культура", на тему "Волейбол. Прямий нападаючий удар. Індивідуальне та групове блокування".

Під час заняття студенти знайомилися з теоретичними аспектами виконання таких технічних елементів у грі з волейболу, як нападаючий удар, індивідуальне та групове блокування, переглядали відео фрагменти ігрових ситуацій, працювали с дошкою Google Jamboard, давали відповіді на запитання викладача стосовно раніше пройденого матеріалу з теми "Волейбол", отримали теоретичні та практичні завдання для самостійного виконання.

Протягом онлайн заняття відбувався відеозапис, студенти коледжу які були відсутні на занятті у зв'язку с технічними проблемами, відсутністю світла або за інших причин мають змогу переглянути відкрите заняття у зручний для себе час.День Гідності та Свободи

Розділ новин: Виховна робота
Дата публікації: 21.11.2022

«Україна – країна нескорених!» – під такою назвою у нашому коледжі відбулися виховні години, присвячені Дню Гідності та Свободи, що відзначається 21 листопада згідно Указу Президента України від 18 травня 2019 року. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

День Гідності та Свободи – нагадування про ту ціну, яку українці заплатили, коли відстоювали на Майдані своє право на чесні вибори та інтеграцію у Європейський Союз.

Боротьба за свободу волевиявлення українського народу не закінчилась. З початком російсько-української війни у 2014 році майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України, правоохоронних органів і добровольчих формувань, а з початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України стало понад мільйон українців, щоб зупинити агресію російської федерації, відстояти незалежність України та право українського народу вільно обирати свою долю.

День Гідності та Свободи – це особлива дата для кожного свідомого громадянина, для справжніх патріотів України, адже саме в цей день найсильніше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина має справжніх героїв з великим серцем і сильним духом, спроможних захистити національну свободу та гідність нашого народу. У цей день ми віддаємо шану патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року повстали, щоб захистити демократичні цінності, права та свободи людини, національні інтереси нашої країни та її європейський вибір. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які сьогодні беруть участь у війні та ціною власного життя, своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній країні. Шануємо та пам’ятаємо!Сучасна людина – толерантна людина

Розділ новин: Виховна робота
Дата публікації: 19.11.2022

17 листопада для студентів груп 3БЛ22 (куратор Безугла І.М.) та 4МЛ22 (куратор Пристінський О.В.) була проведена інформаційна година «Сучасна людина – толерантна людина», присвячена Міжнародному дню толерантності. Мета заходу – роз’яснити здобувачам освіти, представникам сучасної молоді, поняття «толерантність»; розповісти про значення толерантності в житті людей та в демократичному суспільстві; засвоїти звички толерантної поведінки.

Толерантність як норму сучасного цивілізованого світу задекларовано в Резолюції Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року як «Декларацію принципів толерантності». У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. З того часу цей день щороку відзначається як Міжнародний день толерантності по усій планеті.

Сьогодні гостро постає питання про нехтування загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, нетолерантне ставлення людей одне до одного. Трагічні приклади історії і сьогодення показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, повазі до інших людей та їхніх думок.З Днем працівників сільського господарства!

Розділ новин: Загальний
Дата публікації: 18.11.2022

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства!

Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо нашої країни, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу. Лютий 2022 року назавжди змінив життя всіх жителів України, але незважаючи на бойові дії, аграрії продовжують працювати: сіяти хліб, збирати врожаї, піклуватися про продовольчу безпеку нашої країни.

Праця у сільському господарстві потребує глибоких знань, умінь, професійної майстерності і любові до рідної землі. Аграрні заклади роблять свій внесок у розвиток та досягнення високих результатів галузі: готують сучасних фахівців, здатних опановувати інноваційну техніку, мислити і вирішувати складні питання, відповідаючи на виклики часу.

Бажаємо вам успіхів у виконанні цієї важливої місії, розвитку творчого потенціалу, нових ідей та досягнень! Міцного здоров’я вам і вашим родинам! Миру, добра та злагоди!

З повагою – адміністрація коледжу17 листопада – Міжнародний день студента

Розділ новин: Загальний
Дата публікації: 17.11.2022

Шановні здобувачі освіти Донбаського аграрного фахового коледжу Луганського національного аграрного університету!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента! Це свято є уособленням молодості й краси, жаги до життя, нових можливостей, змін, відкриттів. Студентські роки – це час, коли людина опиняється на порозі дорослого життя, починає самостійно ухвалювати рішення та нести відповідальність за них. Студентські роки – найкращі, оскільки ви маєте безліч відкритих шляхів, досі не втілених мрій, планів на краще майбутнє. Скільки б людині не було років, вона завжди з теплом у душі згадує часи студентства.

Дорогі студенти! Ви даруєте нам нові позитивні емоції, творче натхнення й задоволення від педагогічної праці, щоденно переконуєте нас у величному майбутньому нашої країни, бо ви і є нашою надією на розквіт України.

Щиро бажаємо, аби весь багаж своїх знань ви використовували упродовж усього життя, а друзі, яких зустріли в коледжі, залишилися з вами на довгі роки. Зі святом! Зичимо кожному миру, злагоди, добробуту та переможної осені!

З повагою – ваші викладачіДень української писемності та мови

Розділ новин: Виховна робота
Дата публікації: 10.11.2022

10 листопада в нашому коледжі викладачами Кузнєцовою Н.В., Шевченко Д.А., Ситнік О.В. для студентів груп 1БФТ922, 3Т921, 3Т919, 1М921 була проведена літературна композиція «Звучи, рідна мово, гордосте моя!». Мета цього заходу: донести здобувачам знань інформацію про заснування Дня української писемності та мови, вшанувати пам`ять преподобного Нестора-літописця; формувати знання про зародження й розвиток української мови, прищеплювати й розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати.

Під час виховної години студенти отримали багато цікавої інформації про Нестора-літописця, про пам’ятки давньоруської літератури. Дізналися, з виданням яких творів літератури пов’язане виникнення сучасної української мови. Протягом заходу лунали вірші. А відеоролик «Українська – мова вільних» допоміг зрозуміти, що сьогодні, у дні війни, кожен з нас може вибрати, як саме поквитатися з ворогом, бо навіть у буквах ховається наша рішучість і непокора.XXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Розділ новин: Загальний
Дата публікації: 07.11.2022

Шановне панство! 9 листопада 2022 року в нашій країні відзначається День української писемності та мови. Щорічно в цей день усі бажаючі приєднуються до написання Радіодиктанту національної єдності. Цьогорічний Радіодиктант – це, перш за все, українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту може долучитися кожен, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для всіх нас час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій. Війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас.

Трансляція XXII Радіодиктанту національної єдності відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України – Ада Роговцева.

Долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах: в ефірі Українське радіо та Радіо Культура; в ефірі телеканалу Суспільне Культура; на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини; у додатку suspilne.radio або Дія.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту вимушеними переселенцями та українцями, які живуть за кордоном.

Долучайтеся, щоб вкотре показати світові нашу єдність!Сторінки:


  Новини за розділами

Всі новини (список)

Бібліотека

Виховна робота

Вступ-2022

Вступна кампанія

Загальний

Інструменти дистанційного навчання

Методична робота

Навчальна робота

Підготовчі курси

Практичне навчання

Працевлаштування

Приймальна комісія

Професійна орієнтація

Профілактика COVID-19

Спортивне життя

Стипендіальна комісія

Студентське самоврядування

Фінансова діяльність

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Циклова комісія професійно-економічної підготовки

Циклова комісія професійно-технічної підготовки© Бойко С.М., ВCП "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету", 2008-2022