ВИХОВАННЯ
СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінГоловна мета виховної роботи у ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного університету» – всебічний розвиток людини, як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь інший людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

Основні напрями виховання:

  1. національно-патріотичне;
  2. морально-етичне;
  3. євроатлантична інтеграція;
  4. інтелектуальне;
  5. громадсько-правове;
  6. естетичне;
  7. трудове;
  8. фізичне;
  9. екологічне.

Ці напрями взаємопов'язані і утворюють цілісну систему виховання. Вона знаходить відображення у виховних заходах, які проводяться у коледжі. Головне їх завдання – пробудження і поглиблення інтересу студентів до різних галузей культури і видів діяльності, до пізнання себе і свого місця в Україні, виявлення і розвитку талантів і здібностей, стимулювання ініціативи, організація дозвілля й відпочинку.

У нашому навчальному закладі проводяться різноманітні загальноколеджеві виховні заходи: урочисті лінійки до Дня знань, посвячення першокурсників у студенти, «Відкритий мікрофон» до Дня студента, концерти до Дня працівників сільського господарства, до Жіночого дня, шоу-програми до Новорічного свята, до Дня закоханих та багато інших. Молодість, творчість, ініціативність об'єднує молодь на конкурсах художньої самодіяльності, КВК, конференціях, інтелектуальних іграх.

Велика увага у коледжі приділяється формуванню патріотизму, національної свідомості студентської молоді, відновленню і збереженню історичної пам'яті, вихованню шанобливого ставлення до української мови, культури, традицій, формуванню свідомої, дієвої громадянської позиції, готовності практичними діями зміцнювати країну, турбуватися про її цілісність і суверенітет, піклуватися про її постійний розвиток на шляху утвердження національних і загальноєвропейських цінностей.

Студенти нашого коледжу беруть активну участь у загальноміських заходах, у відзначенні знаменних дат історії та культури нашої країни.

Кураторами груп, викладачами історії, культурології, організовуються найрізноманітніші заходи з використанням матеріалу про історію державних символів, символіку коледжу: це виховні години, відеолекції, конкурси, екскурсійна робота у музеї коледжу, зустрічі з видатними людьми. У коледжі систематично проводяться різноманітні заходи (тематичні екскурсії, вечори, наукові конференції, цикли історичних читань тощо) з вивчення історії та культури України, що ілюструють становлення та розвиток української державності, знайомлять з історією боротьби українського народу за державну незалежність протягом всього історичного шляху, велика увага приділяється збереженню історичної пам’яті.

В рамках тижня української писемності та мови та до Дня рідної мови проводяться різноманітні заходи: літературно-музичні композиції, олімпіади, вікторини, конкурс Петра Яцика тощо. До Шевченківських свят викладачами української мови та літератури проводиться вікторина за творами Т.Г. Шевченка, конкурс стіннівок, виставка репродукцій «Шевченко-художник».

Активно ведеться робота з громадянсько-правового виховання, спрямована на формування високої правової культури студентів, виховання глибокої поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки, профілактику та запобігання девіантним формам поведінки молоді. З цією метою у коледжі в рамках тижнів правових знань проводяться зустрічі студентів з працівниками відділу ювінальної поліції, Слов'янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, з працівниками соціальних служб, з працівниками міського наркологічного диспансеру.

У коледжі працюють гуртки художньої самодіяльності: вокальні ансамблі, ансамблі танцю, студія творчості.

Важливим напрямком виховної роботи у коледжі є фізичне виховання, формування відповідального ставлення до власного здоров’я, здорового способу життя. У коледжі працюють спортивні секцій: з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики, тенісу, секція з шахів. Студенти коледжу завойовують призові місця у міських, районних, обласних, всеукраїнських спортивних змаганнях.

Студентське життя у ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ» цікаве та різноманітне, створені всі умови для розвитку особистості і творчої реалізації кожного студента, сприяють вихованню свідомого громадянина активної громадської позиції.


День пам’яті жертв Голодомору

Дата публікації: 25.11.2022

Щороку в четверту суботу листопада ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1922 та 1946–1947 років.

Цьогорічна інформаційна кампанія проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». Ми вшановуємо пам’ять жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, коли через дев’ять десятиліть після Голодомору – геноциду українського народу проти українців знову застосовують геноцидні практики, намагаються знищити ідентичність української нації, зламати нашу волю до спротиву. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють, що жива пам'ять надзвичайно важлива, ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

До 90-х роковин Голодомору в нашому коледжі проведено низку виховних заходів: уроки пам’яті «Без права на забуття», «Пам’ятаємо, не забудемо, розповімо», інформаційну годину «Голодомор мовою документів», круглий стіл «Голодомор в Україні: злочин влади – трагедія народу». Сьогодні Голодомор – це велика духовна рана, яка пронизує нестерпним болем пам’ять і його очевидців, і сучасне покоління. Геноцид українського народу став страшною сторінкою історії, але не зламав прагнення української нації жити в гідності та свободі.

Пропонуємо долучитися до традиційної всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» 26 листопада о 16:00 та засвітити вогники у вікнах на згадку про жертв голодоморів, віри в перемогу України й готовності робити все необхідне, аби ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!Виставка композицій «Осінні дива»

Дата публікації: 23.11.2022

18 листопада у коледжі традиційно проведено онлайн-виставку композицій з природних матеріалів, присвячену Дню працівників сільського господарства. Осінь – це золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме восени природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки тощо.

Цьогорічні композиції студентської молоді відрізнялися оригінальністю та патріотизмом, вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, притаманним лише творчій особистості. Цікавими були вироби професійної спрямованості. У кожну роботу автори вклали частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного. Пропонуємо вашій увазі найкращі композиції, які стали окрасою виставки.

Дякуємо усім учасникам виставки за проявлену фантазію та великий творчий потенціал!День Гідності та Свободи

Дата публікації: 21.11.2022

«Україна – країна нескорених!» – під такою назвою у нашому коледжі відбулися виховні години, присвячені Дню Гідності та Свободи, що відзначається 21 листопада згідно Указу Президента України від 18 травня 2019 року. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

День Гідності та Свободи – нагадування про ту ціну, яку українці заплатили, коли відстоювали на Майдані своє право на чесні вибори та інтеграцію у Європейський Союз.

Боротьба за свободу волевиявлення українського народу не закінчилась. З початком російсько-української війни у 2014 році майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України, правоохоронних органів і добровольчих формувань, а з початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України стало понад мільйон українців, щоб зупинити агресію російської федерації, відстояти незалежність України та право українського народу вільно обирати свою долю.

День Гідності та Свободи – це особлива дата для кожного свідомого громадянина, для справжніх патріотів України, адже саме в цей день найсильніше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина має справжніх героїв з великим серцем і сильним духом, спроможних захистити національну свободу та гідність нашого народу. У цей день ми віддаємо шану патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року повстали, щоб захистити демократичні цінності, права та свободи людини, національні інтереси нашої країни та її європейський вибір. Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які сьогодні беруть участь у війні та ціною власного життя, своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній країні. Шануємо та пам’ятаємо!Сучасна людина – толерантна людина

Дата публікації: 19.11.2022

17 листопада для студентів груп 3БЛ22 (куратор Безугла І.М.) та 4МЛ22 (куратор Пристінський О.В.) була проведена інформаційна година «Сучасна людина – толерантна людина», присвячена Міжнародному дню толерантності. Мета заходу – роз’яснити здобувачам освіти, представникам сучасної молоді, поняття «толерантність»; розповісти про значення толерантності в житті людей та в демократичному суспільстві; засвоїти звички толерантної поведінки.

Толерантність як норму сучасного цивілізованого світу задекларовано в Резолюції Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року як «Декларацію принципів толерантності». У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. З того часу цей день щороку відзначається як Міжнародний день толерантності по усій планеті.

Сьогодні гостро постає питання про нехтування загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, нетолерантне ставлення людей одне до одного. Трагічні приклади історії і сьогодення показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, повазі до інших людей та їхніх думок.День української писемності та мови

Дата публікації: 10.11.2022

10 листопада в нашому коледжі викладачами Кузнєцовою Н.В., Шевченко Д.А., Ситнік О.В. для студентів груп 1БФТ922, 3Т921, 3Т919, 1М921 була проведена літературна композиція «Звучи, рідна мово, гордосте моя!». Мета цього заходу: донести здобувачам знань інформацію про заснування Дня української писемності та мови, вшанувати пам`ять преподобного Нестора-літописця; формувати знання про зародження й розвиток української мови, прищеплювати й розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати.

Під час виховної години студенти отримали багато цікавої інформації про Нестора-літописця, про пам’ятки давньоруської літератури. Дізналися, з виданням яких творів літератури пов’язане виникнення сучасної української мови. Протягом заходу лунали вірші. А відеоролик «Українська – мова вільних» допоміг зрозуміти, що сьогодні, у дні війни, кожен з нас може вибрати, як саме поквитатися з ворогом, бо навіть у буквах ховається наша рішучість і непокора.© Бойко С.М., ВCП "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету", 2008-2022