ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН
ТА ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплінГолова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Безугла Ірина Миколаївна

В складі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо–наукової підготовки 12 викладачів, з них мають вищу категорію – 6 викладачі, першу категорію – 1 викладач, другу категорію – 2 викладачі.

Навчальні проблеми, над якими працює циклова комісія: формування професійних компетенцій студентів при вивченні загальноосвітних та природничо-наукових дисциплін; виховання професійних якостей майбутніх фахівців та розвиток їх творчого потенціалу.

Викладачі циклової комісії працюють над важливою проблемою для сучасного освітнього простору. Вирішення цього завдання не можливе без чітко сформованої мотивації до професійного навчання та становлення у студентів коледжу. Тому викладачі циклової комісії, постійно під час вивчення природничо-наукових дисциплін активно сприяють становленню професійної мотивації студентів.

Саме мотивація до навчання – одна із головніших умов реалізації завдань навчально-виховного процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому.

Отже, формування мотивації – це виховання у молоді ідеалів, створення системи цінностей, пріоритетів соціально прийнятних в українському суспільстві, у поєднанні з активною поведінкою студента, що означає взаємозв’язок між усвідомленими та реально діючими мотивами, єдність слова, діла та активної життєвої позиції молодої людини.

Основними напрямками роботи є: впровадження комп’ютерних технологій при виконанні практичних занять, виконання курсового проектування, забезпечення відеоінформацією на заняттях, використовування мультимедійних технологій для візуального та наочного супроводу занять. Викладачі працюють над створенням електронних посібників з дисциплін, складають тестові завдання, проводять інтегровані заняття з дисциплін. Викладачі циклової комісії беруть активну участь в регіональних методичних об’єднаннях, удосконалюють свою педагогічну майстерність на курсах підвищення кваліфікації, семінарах майстер-клас, в обласних та регіональних конкурсах. Щоб зацікавити студентів у вивченні дисциплін, викладачі проводять позааудиторні заходи: технічні конференції, математичні олімпіади, випускають стіннівки, беруть участь у регіональних агітбригадах з екологічної тематики, займаються у гуртках та виготовляють експонати на виставку технічної творчості.

Викладачі фізичного виховання ставлять перед собою задачі: відпрацювання техніки тактичних дій в ігрових видах спорту, формування позитивної мотивації до систематичних занять фізичною культурою та здорового способу життя.

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовкиБезугла Ірина Миколаївна

спеціаліст вищої категорії
Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Викладає дисципліни «Технічна механіка», «Матеріалознавство і ТКМ»
Педагогічний стаж – 25 років
Македонська Галина Вікторівна

спеціаліст вищої категорії
Завідувачка технічного відділення
Викладає дисципліну «Вища математика»
Педагогічний стаж – 25 років
Сєрокуров Микола Васильович

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України
Викладає дисципліну «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки»
Педагогічний стаж – 44 роки
Островська Тетяна Іванівна

спеціаліст вищої категорії, старший викладач
Викладає дисципліни «Хімія», «Біологія», «Основи екології»
Педагогічний стаж – 37 років
Києнко Ольга Анатоліївна

спеціаліст вищої категорії
Викладає дисципліну «Математика»
Педагогічний стаж – 34 роки
Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

спеціаліст першої категорії
Викладає дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки», «Основи теплотехніки і гідравліки», «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання»
Педагогічний стаж – 30 років
Журавльов Олексій Олександрович

спеціаліст другої категорії
Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання»
Педагогічний стаж – 16 років

Навчальна робота викладачів зі студентами

Отримання практичних навичок на заняттях з вищої математики

Вивчення методичного матеріалу з математики

Використання наочності на заняттях

Робота зі студентами заочної форми навчання

Проведення дослідів на заняття

Теоретичні заняття з дисципліни «Технічна механіка»

На заняттях з Захисту Вітчизни

Підготовка до захисту курсових проектів


Виховна робота викладачів зі студентами

Студенти беруть активну участь у підготовці та проведенні виховних заходів

Участь в обласному екологічному фестивалі «Земля тривоги нашої»

Участь у фестивалі «Студентська осінь»

Кожний може стати зіркою на сцені

Робота гуртка «Юний механік»


Спортивні досягнення викладачів та студентів

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу

Міські змагання з пауерліфтингу

Змагання з баскетболу

Змагання з плавання

Жіночі змагання з армреслінгу

Перетягування канатуМій улюблений олімпійський вид спорту

Дата публікації: 25.09.2023

Студенти та викладачі ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» взяли участь у фотоконкурсі «Мій улюблений олімпійський вид спорту», який відбувся в рамках Олімпійського тижня з 18 по 22 вересня.

Фотографії здобувачів освіти аграрного коледжу охопили десять Олімпійських видів спорту – футбол, волейбол, баскетбол, бокс, легка атлетика, велосипедний спорт, бадмінтон, кінний спорт, спортивна гімнастика, настільний теніс. Найбільшу популярність серед цих видів спорту у студентів посідає спортивна гра – волейбол.Олімпійський урок-2023: Швидше, вище, сильніше – разом

Дата публікації: 19.09.2023

18 вересня у Донбаському аграрному фаховому коледжі відбувся відкритий виховний онлайн-захід – Олімпійський урок за участю студентів-першокурсників технічного та економічного відділень, викладачів та керівництва коледжу.

Особливістю цьогорічного Олімпійського уроку було запрошення відомих не тільки у Донецькій області, а і за її межами, фахівців з фізичного виховання та спорту. Це Крилевський Максим Васильович – заступник начальника Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; Поворознюк Геннадій Борисович – голова Краматорсько-Слов'янського регіонального методичного об’єднання викладачів фізичного виховання, викладач-методист ВСП «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії»; Ваноян Каріна Сергіївна – фахівець відділення НОК України у Донецькій області; Кірпулянський Дмитро Костянтинович – заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства (2009), учасник XXIX Олімпійських ігор 2008 (м. Пекін, Китай, 9 місце), XXX Олімпійських ігор 2012 (м. Лондон, Великобританія); дворазовий чемпіон Європи серед юніорів (2005, 2006), чемпіон світу в міксті (2011), чемпіон Європи (2015), бронзовий призер Чемпіонату Світу (2009), бронзовий призер Чемпіонату Світу (2018) з біатлу/триатлу в естафеті-мікст, учасник Чемпіонатів Європи 2016, 2018 рр., Чемпіонату Світу 2018 (Мексика), багаторазовий переможець і призер Всеукраїнських і міжнародних змагань, Чемпіонатів та Кубків України, капітан збірної команди Донецької області з сучасного п’ятиборства.

З початком Олімпійського тижня і безпосередньо Олімпійським уроком студентів привітали виконуюча обов’язки директора коледжу Олена Воронцова, Максим Крилевський та Дмитро Кірпулянський.

У своєму виступі почесний гість уроку Дмитро Кірпулянський подякував українським захисникам за можливість в навіть такі важкі для нашої країни часи проводити подібні заходи, розповів здобувачам освіти аграрного коледжу про свій шлях у Великому спорті, досягнення, роботу в області медицини, про сучасне п’ятиборство, яке зараз включає змагання зі стрільби, фехтування, кінного спорту, плавання та бігу та про участь в Олімпіадах у Пекіні та Лондоні. Дмитро Костянтинович з радістю відповів на запитання студентів та прокоментував низку особистих фотографій з різних видів змагань сучасного п’ятиборства, які були представлені у презентації Олімпійського уроку.

Про історію Олімпійських ігор, девізом яких зараз є слова «Швидше, вище, сильніше – разом» та історію створення Національного Олімпійського Комітету України інформацію майбутнім аграріям, бухгалтерам, фінансистам та фахівцям у сфері туристичного обслуговування надали викладачі фізичного виховання коледжу Журавльов О.О. та Бовздаренко М.Р. Переглянувши відеоролики та слайди презентації, здобувачі освіти розширили свої знання про символіку Олімпійських ігор, прослухали гімн Національного Олімпійського комітету України, дізналися про українських олімпійських чемпіонів з детальними коментарями та про найцікавіші факти з історії Олімпійських ігор.

Відеопрезентація «Спортивне життя коледжу» про спортивні події та досягнення студентів минулих років завершила цей яскравий захід, продемонструвавши, що розвитку фізичної культури та спорту у ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ імені Володимира Даля» приділяється особлива увага.Всеукраїнський день футболу

Дата публікації: 01.05.2023

Всеукраїнський день футболу – це свято усіх шанувальників футболу. 29 квітня 1992 року Національна збірна України, дебютувавши на поле в жовто-блакитній формі національних кольорів, зіграла свій перший в історії матч.

Всеукраїнський день футболу нагадує про непростий шлях, який пройдено вітчизняним футболом за всю його історію, про футболістів і тренерів, футбольних функціонерів, арбітрів, вболівальників та всіх шанувальників спорту мільйонів! Всім хто грає у футбол, вболіває за футбол, живе футболом! Нехай ця надзвичайно захоплююча гра завжди буде джерелом позитивних емоцій!

До цього свята студенти нашого коледжу виконали футбольні вправи з м’ячем.Відкрите заняття викладача Ловчикової Ярослави Олександрівни

Дата публікації: 01.03.2023

27 лютого 2023 року Ловчикова Ярослава Олександрівна провела для студентів групи 1Б921 економічного відділення відкрите заняття з дисципліни «Вища математика» за темою «Розв’язання систем лінійних рівнянь матричним методом».

Викладачем були розкриті основні поняття теми, обґрунтована важливість розв’язання систем рівнянь, встановлені та проаналізовані міжпредметні зв’язки з використанням прикладного програмного забезпечення.

Лекцію супроводжував доцільно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, що дозволило Ярославі Олександрівні застосувати методи візуалізації, характеристики, пояснення, коментування та утримувати стійку увагу студентів протягом всього заняття. Окрім того, викладач постійно підтримував зворотній зв’язок з аудиторією, залучав здобувачів освіти до активної участі у занятті, використовуючи для цього мотиваційні та стимулюючі технології навчання.

Викладач Ловчикова Ярослава Олександрівна показала високий рівень володіння новітніми технологіями та сучасними програмними забезпеченнями, що дозволило досягни поставленої мети заняття.«Вивчаємо! Аналізуємо! Втілюємо!»
Відкрите заняття з дисципліни «Математика»

Дата публікації: 24.02.2023

23 лютого 2023 року викладачем вищої категорії Києнко Ольгою Анатоліївною в групі 1БФТ922 було проведено відкрите заняття з дисципліни «Математика». Тема заняття «Застосування похідної при розв’язанні задач» є провідним питанням теми «Похідна та її застосування», а тому вміння оперувати числовою інформацією, розв’язувати задачі математичного змісту, досліджувати функції, інтерпретувати та оцінювати результати, прогнозувати в контексті навчальних та практичних задач є необхідним для подальшого вивчення курсу математики.

Ольга Анатоліївна розкрила тісний зв’язок теми з життям, запропонувала студентам розглянути проблемну ситуацію щодо застосування людиною вмінь дослідження функцій, встановила міжпредметні зв’язки.

Застосовування викладачем мультимедійної презентації, інтерактивних технологій і сучасних технічних засобів дистанційного навчання сприяли якісному засвоєнню навчального матеріалу та підвищенню пізнавального інтересу студентів. Під час заняття студенти показали достатній рівень підготовки до заняття, вміння працювати в команді, розв’язувати проблемні ситуації, достатній та високий рівні засвоєння матеріалу з теми.

Наприкінці заняття викладач підкреслила, що уміння аналізувати є дуже важливим у наш насичений інформацією час. Людиною, що вміє аналізувати, практично неможливо маніпулювати, вона завжди знайде вихід із складної ситуації. Ольга Анатоліївна порадила студентам учити свій розум бачити добро, і тоді дорогу до успіху для них буде відкрито!© Бойко С.М., 2008-2023