Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки Безугла Ірина Миколаївна
В складі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо–наукової підготовки 12 викладачів, з них мають вищу категорію – 8 викладачів, першу категорію – 2 викладача, другу категорію – 1 викладач.
Навчальні проблеми, над якими працює циклова комісія: формування професійних компетенцій студентів при вивченні загальноосвітних та природничо-наукових дисциплін; виховання професійних якостей майбутніх фахівців та розвиток їх творчого потенціалу.
Викладачі циклової комісії працюють над важливою проблемою для сучасного освітнього простору. Вирішення цього завдання не можливе без чітко сформованої мотивації до професійного навчання та становлення у студентів коледжу. Тому викладачі циклової комісії, постійно під час вивчення природничо-наукових дисциплін активно сприяють становленню професійної мотивації студентів.
Саме мотивація до навчання – одна із головніших умов реалізації завдань навчально-виховного процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому.
Отже, формування мотивації – це виховання у молоді ідеалів, створення системи цінностей, пріоритетів соціально прийнятних в українському суспільстві, у поєднанні з активною поведінкою студента, що означає взаємозв’язок між усвідомленими та реально діючими мотивами, єдність слова, діла та активної життєвої позиції молодої людини.
Основними напрямками роботи є: впровадження комп’ютерних технологій при виконанні практичних занять, виконання курсового проектування, забезпечення відеоінформацією на заняттях, використовування мультимедійних технологій для візуального та наочного супроводу занять. Викладачі працюють над створенням електронних посібників з дисциплін, складають тестові завдання, проводять інтегровані заняття з дисциплін. Викладачі циклової комісії беруть активну участь в регіональних методичних об’єднаннях, удосконалюють свою педагогічну майстерність на курсах підвищення кваліфікації, семінарах майстер-клас, в обласних та регіональних конкурсах. Щоб зацікавити студентів у вивченні дисциплін, викладачі проводять позааудиторні заходи: технічні конференції, математичні олімпіади, випускають стіннівки, беруть участь у регіональних агітбригадах з екологічної тематики, займаються у гуртках та виготовляють експонати на виставку технічної творчості.
Викладачі фізичного виховання ставлять перед собою задачі: відпрацювання техніки тактичних дій в ігрових видах спорту, формування позитивної мотивації до систематичних занять фізичною культурою та здорового способу життя.
Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Безугла Ірина Миколаївна
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
та природничо-наукової підготовки Викладає дисципліни «Технічна механіка», «Матеріалознавство і ТКМ» Педагогічний стаж – 29 років
Бовздаренко Максим Русланович
спеціаліст вищої категорії Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання» Педагогічний стаж – 15 років
Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович
спеціаліст першої категорії Викладає дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки», «Основи теплотехніки і гідравліки», «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання» Педагогічний стаж – 28 років
Журавльов Олексій Олександрович
спеціаліст вищої категорії Викладає дисципліни «Фізична культура» і «Фізичне виховання» Педагогічний стаж – 20 років
Києнко Ольга Анатоліївна
спеціаліст вищої категорії Викладає дисципліну «Математика» Педагогічний стаж – 35 років
Ловчикова Ярослава Олександрівна
спеціаліст першої категорії Викладає дисципліни «Вища математика», «Математика», «Інформатика», «Інформатика і комп’ютерна техніка», «Безпека життєдіяльності» Педагогічний стаж – 10 років
Македонська Галина Вікторівна
спеціаліст вищої категорії Завідувачка технічного відділення Викладає дисципліну «Вища математика» Педагогічний стаж – 29 років
Новікова Наталія Володимирівна
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Викладає дисципліну «Фізика та астрономія» Педагогічний стаж – 32 років
Островська Тетяна Іванівна
спеціаліст вищої категорії, старший викладач Викладає дисципліни «Хімія», «Біологія», «Основи екології» Педагогічний стаж – 47 років
Сєрокуров Микола Васильович
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України Викладає дисципліну «Основи нарисної геометрії та інженерної графіки» Педагогічний стаж – 44 роки
Чабан Валентина Володимирівна
спеціаліст другої категорії Викладає дисципліну «Загальна електротехніка з основами автоматики» Педагогічний стаж – 14 років
Навчальна робота викладачів зі студентами
Отримання практичних навичок на заняттях з вищої математики
Вивчення методичного матеріалу з математики
Використання наочності на заняттях
Робота зі студентами заочної форми навчання
Проведення дослідів на заняття
Теоретичні заняття з дисципліни «Технічна механіка»
На заняттях з Захисту Вітчизни
Підготовка до захисту курсових проектів
Виховна робота викладачів зі студентами
Студенти беруть активну участь у підготовці та проведенні виховних заходів
Участь в обласному екологічному фестивалі «Земля тривоги нашої»
Участь у фестивалі «Студентська осінь»
Кожний може стати зіркою на сцені
Робота гуртка «Юний механік»
Спортивні досягнення викладачів та студентів
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу
Міські змагання з пауерліфтингу
Змагання з баскетболу
Змагання з плавання
Жіночі змагання з армреслінгу
Перетягування канату
Кубок коледжу з підтягування на перекладині ONLINE
Дата публікації: 03.10.2024
До Дня захисників і захисниць України, який відзначається в нашій країні 1-го жовтня, здобувачі освіти відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» взяли участь у другому за рахунком Кубка коледжу з підтягування на перекладині ONLINE.
У трійку призерів змагань увійшли студенти механіки-аграрії Ілля Ліхтенфельд (група 4МЛ23), Сергій Смаглій (2М1123) та Антон Гнатик (1М921), які показали однаковий результат – 15 підтягувань на перекладині. Дебютант Кубка представник економічного відділення навчального закладу Ігор Шаламов (3БЛ24) виконав 13 повторень силової вправи та посів 4-те місце.
Підсумки Олімпійського тижня-2024 в аграрному коледжі
Дата публікації: 03.10.2024
Щороку в Україні відзначають Всеукраїнський Олімпійський тиждень – свято, яке об’єднує всіх шанувальників спорту та здорового способу життя. Програма традиційного олімпійського тижня у ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ імені Володимира Даля» включала низку заходів.
З 23 по 27 вересня на онлайн-заняттях з дисциплін «Фізична культура» та «Фізичне виховання» здобувачі освіти аграрного коледжу дізнались про історію, символіку та найцікавіші факти Олімпійських ігор, відомих українських чемпіонах та призерах Олімпійських ігор. Олімпійське тестування під назвою «Знавці спорту», запитання якого були викладені на платформі дистанційного навчання Moodle, – це перевірка теоретичних знань, отриманих студентами на цих заняттях.
Величезну роль в житті студентської молоді відіграє фізична активність. А виконання фізичних вправ покращують фізичний та душевний стан, підвищує самооцінку, заряджає енергією. В рамках Олімпійського тижня, здобувачі освіти коледжу проявили свої спортивні здібності та зняли на відео виконання своєї улюбленої фізичної вправи. Це були присідання, підтягування, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, гімнастичні вправи, стрибки через скакалку, «планка», технічні елементи з футболу і волейболу, вправи з обтяженням та на тренажерах.
27 вересня відбувся відкритий виховний онлайн-захід під назвою «Здобутки українських спортсменів у Парижі» за участю майстрів спорту міжнародного класу, багаторазових переможців та призерів Паралімпійських ігор з плавання – Олександра Мащенко, Андрія Трусова та Данила Чуфарова.
Моя улюблена фізична вправа
Дата публікації: 02.10.2024
Величезну роль в житті студентської молоді відіграє фізична активність. А виконання фізичних вправ покращують фізичний та душевний стан, підвищує самооцінку, заряджає енергією.
В рамках Олімпійського тижня, здобувачі освіти коледжу проявили свої спортивні здібності та зняли на відео виконання своєї улюбленої фізичної вправи. Це були присідання, підтягування, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, гімнастичні вправи, стрибки через скакалку, «планка», технічні елементи з футболу і волейболу, вправи з обтяженням та на тренажерах.
Міжнародний день студентського спорту
Дата публікації: 20.09.2024
Міжнародний день студентського спорту – всесвітнє свято, яке наголошує на ключовій ролі спорту у вищих навчальних закладах.
Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.
Студенти відокремленого структурного підрозділу Донбаського аграрного фахового коледжу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля у місті Слов’янськ продемонстрували свої спортивні здібності, долучившись до обласного спортивного онлайн-флешмобу «Зі спортом до успіху», який організувало Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України до Міжнародного дня студентського спорту.
Рух – це життя. Життя – це рух!
Дата публікації: 08.04.2024
Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. В цей день у 1948 році була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.
4 квітня викладачі фізичного виховання Олексій Журавльов та Максим Бовздаренко провели відкритий виховний захід «Рух – це життя. Життя – це рух!».
Мета заходу – надати здобувачам освіти знання щодо здорового способу життя, довести пріоритети здоров’я серед інших цінностей людини, формувати у студентів прагнення займати активну життєву позицію та залучати студентську молодь до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
Студенти переглядали відео про принципи, що лежать в основі здорового способу життя: раціональне харчування, оптимальний руховий режим, загартування організму, особиста гігієна, відсутність шкідливих звичок, позитивні емоції, інтелектуальний розвиток, моральний і духовний розвиток, формування й розвиток вольових якостей та про малорухливий спосіб життя. Саме слово гіподинамія неодноразово звучало під час заходу.
Це стан організму, спричинений недостатністю рухової активності. Гіподинамія є причиною порушень розвитку скелету, втомлюваності та причиною поганого сну. Викладачі фізичного виховання акцентували увагу, що саме рухова та фізична активність повинна бути в пріоритеті кожної людини незалежно від її віку.
Необхідний мінімум щоденної рухової активності – 30-хвилинна прогулянка, пробіжка, зарядка або будь-яке інше фізичне навантаження. Ці півгодини на день допоможуть подовжити життя, уникнути передчасного старіння і низки важких захворювань, а також зберегти інтелект і ясний розум до глибокої сивини.
Здобувачі освіти аграрного коледжу під пісню «Рух – це життя» продемонстрували свої рухові здібності, а викладач економічних дисциплін Васюк Вероніка Володимирівна та її доньки Ксенія та Аріна виконали популярну руханку «В здоровому тілі – здоровий дух».
Попрацювавши з програмою Jamboard, студенти, створити власну «Мапу нашого здоров’я» та закріпили отримані знання, відповідаючи на запитання про основи здорового способу життя.
Безумовно, здоров’я – це найбільший скарб людини. І саме тому пам’ятайте, що спосіб життя має найбільший вплив на стан здоров’я, а здоровий спосіб життя, в свою чергу, закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості.