САМООСВІТА
ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ВИКЛАДАЧІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] >


Безугла Ірина Миколаївна

2023-12-15

ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Х Всеукраїнська інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС»
Стаття «Невідоме про відоме. З історії становлення технічної механіки»
Студент Чижик Роман
Науковий керівник Безугла І.М.


Висицька Світлана Миколаївна

2023-12-12

British Council
Вебінар «Digital literacy: How can we help teachers develop their understanding, approach and skills» (1 година)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-12-06

ТОВ «На Урок»
Публікація авторського матеріалу «Воєнні дії в 1941-1942 рр.»


Висицький Сергій Володимирович

2023-12-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Бадражан Олександр Володимирович

2023-12-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-12-01

ТОВ «Ейчар Ю»
Підвищення кваліфікації для педагогічних працівників та психологів «Перша психологічна допомога під час та після війни» (30 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-11-30

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування (60 годин)


Баскакова Олена Леонідівна

2023-11-30

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування (60 годин)


Мірошниченко Людмила Валентинівна

2023-11-30

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування (30 годин)


Бойко Сергій Миколайович

2023-11-26

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Інженер БПЛА. Базовий курс»


Назарова Лідія Володимирівна

2023-11-19

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Підвищення кваліфікації за видом "онлайн-курс" «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання» (20 годин)


Мірошниченко Людмила Валентинівна

2023-11-15

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування (30 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-11-14

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Навчання за програмою підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти «Формування освітнього середовища відділення закладу фахової передвищої освіти» (16 годин)


Васюк Вероніка Володимирівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Карась Галина Миколаївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Баскакова Олена Леонідівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Безугла Ірина Миколаївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Шевченко Діна Анатоліївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Теплицька Ольга Юріївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Назарова Лідія Володимирівна

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Солод Любов Степанівна

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Теплицька Ольга Юріївна

2023-11-08

ВСП «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА», РМО викладачів обліково-економічних і фінансових дисциплін закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов'янського регіону
Доповідь на тему «Досвід організації дистанційного навчання при викладанні облікових дисциплін» (6 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

2023-11-06

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Цифровий учитель» (30 годин)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-11-03

CXXXIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток науки та техніки України під час воєнного стану», 03.11.2023, м. Івано-Франківськ
Стаття «STEM-технології як актуальна форма роботи в навчальному процесі»


Бойко Сергій Миколайович

2023-11-03

CXXXIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток науки та техніки України під час воєнного стану», 03.11.2023, м. Івано-Франківськ
Стаття «STEM-технології як актуальна форма роботи в навчальному процесі»


Новікова Наталія Володимирівна

2023-10-27

VII регіональна науково-дослідницька конференція серед викладачів та студентської молоді ЗФПО Краматорського регіону «Фізика та астрономія очима сучасної молоді»
Стаття «Фізика у військовій справі». Студентка Яценко Софія, науковий керівник - Новікова Н.В.


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-10-26

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Цифровий учитель» (30 годин)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-10-26

Інститут обдарованої дитини НАПН України
Науково-практичиний онлайн-семінар «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» (7,5 години)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-10-26

Інститут обдарованої дитини НАПН України
Науково-практичиний онлайн-семінар «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» (7,5 години)


Журавльов Олексій Олександрович

2023-10-26

Kateryna Biloruska Foundation
Міжнародна конференція «Інновації тіловиховання 4.0» (6 годин)


Бовздаренко Максим Русланович

2023-10-26

Kateryna Biloruska Foundation
Міжнародна конференція «Інновації тіловиховання 4.0» (6 годин)


Чабан Валентина Володимирівна

2023-10-19

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Стала та відновлювальна енергетика. Основи»


Чабан Валентина Володимирівна

2023-10-19

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія» (15 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

2023-10-19

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Навчання за програмою підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти «Педагогічна інноватика та інноваційні процеси у закладах фахової передвищої освіти» (16 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-10-16

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Ознайомчий онлайн-курс «Знати, як допомогти» (6 годин)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-10-13

CXXXII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Місце України у світовому розвитку науки та техніки», 13.10.2023, м. Хмельницький
Стаття «Застосування фізичних законів в біології». Студентка Яценко Анна, науковий керівник - Новікова Н.В.


Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

2023-10-09

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Базова психологічна допомога в умовах війни»


Новікова Наталія Володимирівна

2023-10-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

2023-10-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Ловчикова Ярослава Олександрівна

2023-10-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-10-01

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Цикл лекцій з метою запобігання та попередження вчинення правопорушень в освітньому середовищі і створення безпечних умов навчання (4 години)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-09-27

Ассоціація інноваційної та цифрової освіти
Курс «Практичні навички подолання стресу» (10 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-09-19

Центр нової освіти Івана Іванова
Вебінар «Гумор в освіті: генереція тематичних мемів, карикатур, стендапу за допомогою штучного інтелекту» (2 години)


Солод Любов Степанівна

2023-09-19

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл-презентація за результатами Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023» (8 годин)


Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] >


  Вибрати викладача

Бадражан Олександр

Балазан Олег

Баскакова Олена

Безугла Ірина

Бовздаренко Максим

Бойко Сергій

Бондаренко Ігор

Васюк Вероніка

Васюк Станіслав

Висицька Світлана

Висицький Сергій

Дем’яненко В’ячеслав

Єкатериненко Костянтин

Журавльов Олексій

Зозуля Лариса

Карась Галина

Києнко Ольга

Кузнєцова Наталія

Ловчикова Ярослава

Македонська Галина

Макогон Олександр

Мірошниченко Людмила

Назарова Лідія

Новікова Наталія

Олійник Вероніка

Островська Тетяна

Панченко Олексій

Пристінський Ігор

Пристінський Олексій

Руденко Юлія

Сєрокуров Микола

Ситнік Ольга

Скребенькова Неллі

Солод Любов

Теплицька Ольга

Томашевська Тамара

Чабан Валентина

Шаповалова Вікторія

Шевченко Діна

Шевченко Олена



  Циклова комісія

гуманітарної та соціально-економічної підготовки

загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки

професійно-економічної підготовки

професійно-технічної підготовки



© Бойко С.М., 2008-2024