САМООСВІТА
ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ВИКЛАДАЧІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Навчання за ваучером ЦЗ

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Електронна копія диплому

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] >


Мірошниченко Людмила Валентинівна

2024-01-09

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Вебінар «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога: створення та впровадження» (2 години)


Балазан Олег Олександрович

2024-01-09

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Вебінар «Електронні освітні ресурси у професійній діяльності педагога: створення та впровадження» (2 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

2024-01-08

Школа ІКТ
Вебінар «ІТ-святкуваня: як розважити учнів онлайн» (4 години)


Пристінський Олексій Володимирович

2024-01-05

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Підвищення кваліфікації за видом "онлайн-курс" «Учителі в курсі: базовий курс з розвитку цифрових навичок освітян» (30 годин)


Карась Галина Миколаївна

2023-12-27

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-12-21

ВСП «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії»
VI регіональна науково-практична конференція «Традиції та новітні технології в промисловості, енергетиці та економіці України». Доповідь на тему «Сувачні технології Е-навчання в освітньому середовищі» (6 годин)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-12-19

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Підвищення кваліфікації заступників директорів закладів фахової передвищої освіти «Менеджмент інноваційної діяльності в освітньому середовищі» (16 годин)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-12-15

ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Х Всеукраїнська інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС»
Стаття «Новітні технології та їх вплив на майбутнє сільського господарства»
Студент Кубаєвич Андрій
Науковий керівник Пристінський О.В.


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-12-15

ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Х Всеукраїнська інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС»
Стаття «Потенціал виробництва і використання біогазу в Україні»
Студент Абсатаров Дмитро
Стаття «Роль і значення сільськогосподарських машин у сільськогосподарському виробництві»
Студент Криворученко Віталій
Науковий керівник Томашевська Т.Є.


Висицький Сергій Володимирович

2023-12-15

ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Х Всеукраїнська інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС»
Стаття «Розвиток грунтозахисних технологій в Україні»
Студент Бублик Артем
Науковий керівник Висицький С.В.


Солод Любов Степанівна

2023-12-15

ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Х Всеукраїнська інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС»
Стаття «Соломон Франкфурт - видатний вчений агробіолог»
Студентка Гладка Алла
Науковий керівник Солод Л.С.


Безугла Ірина Миколаївна

2023-12-15

ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України». Х Всеукраїнська інтернет-конференція «Світ аграрних професій: історія, сучасність, майбутнє, досвід ЄС»
Стаття «Невідоме про відоме. З історії становлення технічної механіки»
Студент Чижик Роман
Науковий керівник Безугла І.М.


Висицька Світлана Миколаївна

2023-12-12

British Council
Вебінар «Digital literacy: How can we help teachers develop their understanding, approach and skills» (1 година)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-12-06

ТОВ «На Урок»
Публікація авторського матеріалу «Воєнні дії в 1941-1942 рр.»


Висицький Сергій Володимирович

2023-12-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Бадражан Олександр Володимирович

2023-12-04

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-12-01

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ТОВ «Ейчар Ю»
Підвищення кваліфікації для педагогічних працівників та психологів «Перша психологічна допомога під час та після війни» (30 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-11-30

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування (60 годин)


Баскакова Олена Леонідівна

2023-11-30

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування (60 годин)


Мірошниченко Людмила Валентинівна

2023-11-30

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування (30 годин)


Бойко Сергій Миколайович

2023-11-26

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Інженер БПЛА. Базовий курс»


Назарова Лідія Володимирівна

2023-11-19

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Підвищення кваліфікації за видом "онлайн-курс" «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання» (20 годин)


Мірошниченко Людмила Валентинівна

2023-11-15

Державний біотехнологічний університет
Підвищення кваліфікації на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування (30 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-11-14

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Навчання за програмою підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти «Формування освітнього середовища відділення закладу фахової передвищої освіти» (16 годин)


Васюк Вероніка Володимирівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Карась Галина Миколаївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Баскакова Олена Леонідівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Безугла Ірина Миколаївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Шевченко Діна Анатоліївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Теплицька Ольга Юріївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Назарова Лідія Володимирівна

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Солод Любов Степанівна

2023-11-10

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє»
Учасник конференції


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-11-10

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Круглий стіл «Цифрова трансформація освіти: стан, проблеми, перспективи» (4 години)


Теплицька Ольга Юріївна

2023-11-08

ВСП «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА», РМО викладачів обліково-економічних і фінансових дисциплін закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов'янського регіону
Доповідь на тему «Досвід організації дистанційного навчання при викладанні облікових дисциплін» (6 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

2023-11-06

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Цифровий учитель» (30 годин)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-11-03

CXXXIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток науки та техніки України під час воєнного стану», 03.11.2023, м. Івано-Франківськ
Стаття «STEM-технології як актуальна форма роботи в навчальному процесі»


Бойко Сергій Миколайович

2023-11-03

CXXXIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток науки та техніки України під час воєнного стану», 03.11.2023, м. Івано-Франківськ
Стаття «STEM-технології як актуальна форма роботи в навчальному процесі»


Новікова Наталія Володимирівна

2023-10-27

VII регіональна науково-дослідницька конференція серед викладачів та студентської молоді ЗФПО Краматорського регіону «Фізика та астрономія очима сучасної молоді»
Стаття «Фізика у військовій справі». Студентка Яценко Софія, науковий керівник - Новікова Н.В.


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-10-26

ТОВ «Едюкейшнл Ера»
Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Цифровий учитель» (30 годин)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-10-26

Інститут обдарованої дитини НАПН України
Науково-практичиний онлайн-семінар «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» (7,5 години)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-10-26

Інститут обдарованої дитини НАПН України
Науково-практичиний онлайн-семінар «Лідерство обдарованої особистості: формування і розвиток» (7,5 години)


Журавльов Олексій Олександрович

2023-10-26

Kateryna Biloruska Foundation
Міжнародна конференція «Інновації тіловиховання 4.0» (6 годин)


Бовздаренко Максим Русланович

2023-10-26

Kateryna Biloruska Foundation
Міжнародна конференція «Інновації тіловиховання 4.0» (6 годин)


Чабан Валентина Володимирівна

2023-10-19

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Стала та відновлювальна енергетика. Основи»


Чабан Валентина Володимирівна

2023-10-19

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія» (15 годин)


Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] >


  Вибрати викладача

Бадражан Олександр

Балазан Олег

Баскакова Олена

Безугла Ірина

Бовздаренко Максим

Бойко Сергій

Бондаренко Ігор

Васюк Вероніка

Васюк Станіслав

Висицька Світлана

Висицький Сергій

Дем’яненко В’ячеслав

Журавльов Олексій

Зозуля Лариса

Карась Галина

Києнко Ольга

Кузнєцова Наталія

Ловчикова Ярослава

Македонська Галина

Мірошниченко Людмила

Назарова Лідія

Новікова Наталія

Олійник Вероніка

Островська Тетяна

Панченко Олексій

Пристінський Ігор

Пристінський Олексій

Руденко Юлія

Сєрокуров Микола

Ситнік Ольга

Скребенькова Неллі

Солод Любов

Теплицька Ольга

Томашевська Тамара

Чабан Валентина

Шаповалова Вікторія

Шевченко Діна

Шевченко Олена



  Циклова комісія

гуманітарної та соціально-економічної підготовки

загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки

професійно-економічної підготовки

професійно-технічної підготовки



© Бойко С.М., 2008-2024