САМООСВІТА
ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ВИКЛАДАЧІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Профілактика COVID-19

Студенту:

Дистанційне навчання

Вхід в Office 365

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Підготовка до ЗНО і ДПА

Кабінет соціал. педагога

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Мотиваційний лист

Центр «Донбас-Україна»

Заклад освіти:

Загальна інформація

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Ліцензії, сертифікати

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



В цьому розділі розміщено інформацію про участь педагогічних працівників у науково-практичних конференціях, майстер-класах, вебінарах, про публікації на сторінках наукової преси та фахових видань


Бойко Сергій Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-03-02

Проект "Удосконалення магістерської програми з агрономії на Півдні України", Український клуб аграрного бізнесу
Курс «Інтенсивний онлайн-курс Агроінженерія»


Пристінський Олексій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-03-02

Проект "Удосконалення магістерської програми з агрономії на Півдні України", Український клуб аграрного бізнесу
Курс «Інтенсивний онлайн-курс Агроінженерія»


Висицький Сергій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-03-02

Проект "Удосконалення магістерської програми з агрономії на Півдні України", Український клуб аграрного бізнесу
Курс «Інтенсивний онлайн-курс Агроінженерія»


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-03-02

Проект "Удосконалення магістерської програми з агрономії на Півдні України", Український клуб аграрного бізнесу
Курс «Інтенсивний онлайн-курс Агроінженерія»


Карась Галина Миколаївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-02-26

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації»
Наукова стаття «Інноваційні технології при викладанні обліково-економічних дисциплін»


Теплицька Ольга Юріївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-02-26

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації»
Наукова стаття «Інноваційні технології при викладанні обліково-економічних дисциплін»


Островська Тетяна Іванівна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-02-26

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
Семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань біологічного напряму (Великий біологічний колоквіум) з теми «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології» (12 годин)


Разіна Валентина Іванівна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-02-24

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» (20 годин)


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-02-23

ТОВ «Всеосвіта»
Публікація методичної розробки «Візуальний супровід лекційних занять на тему «Переробка олійних культур»


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-02-23

ТОВ «Всеосвіта»
Публікація методичної розробки «Інструкційні картки для виконання практичних робіт з дисципліни МОП»


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-02-22

ТОВ «Всеосвіта»
Публікація методичної розробки «Візуальний супровід до лекційного заняття на тему «Видалення гною»


Зозуля Лариса Олексіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-02-09

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Критичне мислення для освітян» (30 годин)


Безугла Ірина Миколаївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-02-07

ТОВ "Едюкейшнал Ера"
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання» для педагогів та керівників шкіл (50 годин)


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-02-01

ТОВ "Едюкейшнал Ера"
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання» для педагогів та керівників шкіл (50 годин)


Бадражан Олександр Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-28

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Критичне мислення для освітян» (30 годин)


Пристінський Олексій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-24

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» (20 годин)


Бадражан Олександр Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-24

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО» (30 годин)


Бадражан Олександр Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-24

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), Американські ради з міжнародної освіти, ТОВ "Едюкейшнал Ера"
Онлайн-курс "Академічна доброчесність" (4 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-23

Центр нової освіти Івана Іванова
Онлайн-курс «Ефективне використання онлайн-ресурсів для навчання історії» (2 години)


Сєрокуров Микола Васильович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-21

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Балазан Олег Олександрович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-21

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Києнко Ольга Анатоліївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-20

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Томашевська Тамара Євстафіївна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-20

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Шевченко Олена Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-20

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Бондаренко Ігор Павлович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Васильєв Сергій Іванович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Євстратова Аліна Юріївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Журавльов Олексій Олександрович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-19

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Назарова Лідія Володимирівна

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Пристінський Олексій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Бойко Сергій Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Безугла Ірина Миколаївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Македонська Галина Вікторівна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Мірошниченко Людмила Валентинівна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Кузнецова Наталія Віталіївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Олійник Вероніка Валеріївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Зозуля Лариса Олексіївна

Циклова комісія професійно-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Бадражан Олександр Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Васюк Станіслав Миколайович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Висицький Сергій Володимирович

Циклова комісія професійно-технічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Висицька Світлана Миколаївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Єгорова Ірина Анатоліївна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Руденко Юлія Григорівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Шевченко Діна Анатоліївна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Ловчикова Ярослава Олександрівна

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки
Дата: 2021-01-18

Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї»
Онлайн-курс «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (6 годин теорії і 2 години практики)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання» для педагогів та керівників шкіл (50 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО» (30 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

Циклова комісія гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Дата: 2021-01-17

ТОВ «Едюкейшнал Ера»
Онлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття» (5 годин)


Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] >


  Вибрати викладача

Бадражан Олександр

Балазан Олег

Безугла Ірина

Бовздаренко Максим

Бойко Сергій

Бондаренко Ігор

Васильєв Сергій

Васюк Вероніка

Васюк Станіслав

Висицька Світлана

Висицький Сергій

Дем’яненко В’ячеслав

Євстратова Аліна

Єгорова Ірина

Єкатериненко Костянтин

Журавльов Олексій

Зозуля Лариса

Карась Галина

Києнко Ольга

Кузнецова Наталія

Ловчикова Ярослава

Македонська Галина

Макогон Олександр

Мірошниченко Людмила

Назарова Лідія

Олійник Вероніка

Островська Тетяна

Панченко Олексій

Пристінський Ігор

Пристінський Олексій

Разіна Валентина

Руденко Юлія

Сєрокуров Микола

Ситнік Ольга

Скребенькова Неллі

Солод Любов

Теплицька Ольга

Томашевська Тамара

Чабан Валентина

Шаповалова Вікторія

Шевченко Діна

Шевченко Олена



  Циклова комісія

гуманітарної та соціально-економічної підготовки

загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки

практичної підготовки

професійно-економічної підготовки

професійно-технічної підготовки



© Бойко С.М., ВCП "Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету", 2008-2022