САМООСВІТА
ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ВИКЛАДАЧІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] >


Васюк Станіслав Миколайович

2023-03-13

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові навички молоді: практикуємо медіаконтент» (60 годин)


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-03-11

ТОВ «На Урок»
Інтернет-конференція «Навчання в умовах війни: використання інтернет-ресурсів» (13 годин)


Солод Любов Степанівна

2023-03-09

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Програма підвищення кваліфікації (спецкурс) за темою «Атестація онлайн як вимога сьогодення: нормативна база, умови організації та проведення» (8 годин)


Солод Любов Степанівна

2023-03-07

Ukraine Global Faculty
Лекція «How to Write a Great Research Paper and Get it Published» (1,5 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-03-05

ГО «Платформа ОСВІТИ». Всеукраїнська онлайн конфнренція з підвищенням кваліфікації «Сучасні тенденції у викладанні предметів»
Тренінг на тему «Оригінальні ідеї та нешаблонні рішення на уроках. Мем-культура в процесі змішаного і дистанційного навчання»


Новікова Наталія Володимирівна

2023-02-28

Національний аєрокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
Відкритий навчально-методичний семінар «Сучасні тенденції та технології у системі підготовки фахівців ІТ галузі» 15-27 лютого 2023 року (30 годин)


Македонська Галина Вікторівна

2023-02-23

Полтавський університет економіки і торгівлі
ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»: доступність, діалог, динаміка»

Наукова стаття (3 години)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-02-23

Полтавський університет економіки і торгівлі
ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»: доступність, діалог, динаміка»

Наукова стаття (3 години)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-02-13

VI Міжнародна наукова конференція "Modern ways of solving the problems of science in the world", February 13–15, Warsaw, Poland
Наукова стаття "Інноваційні педагогічні технології в умовах асинхронного режиму навчання"


Висицький Сергій Володимирович

2023-02-13

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Вебінар «Рішення Google for education для автоматизації оцінювання та формування підсумкових документів і звітів» (2 години)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-02-13

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Вебінар «Рішення Google for education для автоматизації оцінювання та формування підсумкових документів і звітів» (2 години)


Журавльов Олексій Олександрович

2023-02-12

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Онлайн-курс «Нова фізична культура: футбол» (5 годин)


Єгорова Ірина Анатоліївна

2023-02-06

ТОВ «На Урок»
Вебінар «Особливості роботи з електронними версіями підручників та іншими документами у форматі PDF» (2 години)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-02-06

Громадська спілка «Освіторія»
Підвищення кваліфікації за темою «Школа медіаграмотності» (10 годин)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-02-01

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Вебінар «Можливості Youtube для освіти» (2 години)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-01-30

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Як створити масовий відкритий онлайн-курс»


Пристінський Ігор Володимирович

2023-01-26

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Єгорова Ірина Анатоліївна

2023-01-25

ТОВ «На Урок»
Інтернет-конференція «Предметний інтенсив: викладання математики в сучасних умовах» (8 годин)


Єгорова Ірина Анатоліївна

2023-01-25

ТОВ «На Урок»
Інтернет-конференція «Пріоритети в освіті: мотивація до навчання» (10 годин)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-01-24

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Екопрактики для сільського господарства та громад»


Назарова Лідія Володимирівна

2023-01-24

Громадська спілка «Освіторія»
Підвищення кваліфікації за темою «Реальне навчання» (6 годин)


Висицький Сергій Володимирович

2023-01-24

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Екопрактики для сільського господарства та громад»


Балазан Олег Олександрович

2023-01-23

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-01-23

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-01-22

ГО «Рух Освіта». Всеукраїнська онлайн-конфнренція з підвищенням кваліфікації «Проблеми та перспективи розвитку сучаснох освіти»
Підвищення кваліфікації на тему «Використання інформаційних технологій в роботі заступника директора з НВР» (6 годин)


Руденко Юлія Григорівна

2023-01-20

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Серія вебінарів «KNU Teach Week 4»


Безугла Ірина Миколаївна

2023-01-20

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Серія вебінарів «KNU Teach Week 4»


Бойко Сергій Миколайович

2023-01-20

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Серія вебінарів «KNU Teach Week 4»


Македонська Галина Вікторівна

2023-01-20

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Серія вебінарів «KNU Teach Week 4»


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-01-20

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Серія вебінарів «KNU Teach Week 4»


Руденко Юлія Григорівна

2023-01-19

Linguist LTD and National Geographic Learning
Вебінар «Bringing the Real World to Your Classroom with Imagine for Ukraine» (1 година)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-01-19

Linguist LTD and National Geographic Learning
Вебінар «Bringing the Real World to Your Classroom with Imagine for Ukraine» (1 година)


Пристінський Ігор Володимирович

2023-01-18

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Висицький Сергій Володимирович

2023-01-18

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-01-18

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

2023-01-17

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Критичне мислення для освітян» (30 годин)


Руденко Юлія Григорівна

2023-01-15

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Бойко Сергій Миколайович

2023-01-13

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-01-13

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Македонська Галина Вікторівна

2023-01-13

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Безугла Ірина Миколаївна

2023-01-13

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-01-13

Громадська спілка «Освіторія»
Підвищення кваліфікації за темою «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни» (8 годин)


Бадражан Олександр Володимирович

2023-01-13

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-01-12

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-01-12

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Васюк Вероніка Володимирівна

2023-01-12

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Курс «Наука про освіту: що повинен знати лідер освітнього стартапа» (60 годин)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-01-12

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Кузнєцова Наталія Віталіївна

2023-01-12

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Шевченко Діна Анатоліївна

2023-01-12

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Підвищення кваліфікації за програмою "Педагогіка, психологія та методика професійного навчання" (150 годин)


Безугла Ірина Миколаївна

2023-01-10

Громадська спілка «Освіторія»
Підвищення кваліфікації за темою «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни»


Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] >


  Вибрати викладача

Бадражан Олександр

Балазан Олег

Баскакова Олена

Безугла Ірина

Бовздаренко Максим

Бойко Сергій

Бондаренко Ігор

Васюк Вероніка

Васюк Станіслав

Висицька Світлана

Висицький Сергій

Дем’яненко В’ячеслав

Єкатериненко Костянтин

Журавльов Олексій

Зозуля Лариса

Карась Галина

Києнко Ольга

Кузнєцова Наталія

Ловчикова Ярослава

Македонська Галина

Макогон Олександр

Мірошниченко Людмила

Назарова Лідія

Новікова Наталія

Олійник Вероніка

Островська Тетяна

Панченко Олексій

Пристінський Ігор

Пристінський Олексій

Руденко Юлія

Сєрокуров Микола

Ситнік Ольга

Скребенькова Неллі

Солод Любов

Теплицька Ольга

Томашевська Тамара

Чабан Валентина

Шаповалова Вікторія

Шевченко Діна

Шевченко Олена



  Циклова комісія

гуманітарної та соціально-економічної підготовки

загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки

професійно-економічної підготовки

професійно-технічної підготовки



© Бойко С.М., 2008-2024