САМООСВІТА
ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД ВИКЛАДАЧІВ


  Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Програми вст. співбесід

Мотиваційний лист

Навчання за ваучером ЦЗ

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Електронна копія диплому

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін



Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] >


Висицька Світлана Миколаївна

2023-05-19

Інститут обдарованої дитини НАПН України
Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Україна на шляху відновлення: завдання науки і освіти в європеїзації держави» (30 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

2023-05-18

ТОВ «На Урок»
Вебінар «Використання програми ChatGPT у викладанні фізики, інформатики та робототехніки» (2 години)


Шевченко Діна Анатоліївна

2023-05-18

ТОВ «На Урок»
Інтернет-конференція «Практичний інтенсив: інтерактивні методи навчання» (8 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-05-18

Linguist LTD and National Geographic Learning
Вебінар «Making Teaching Positive, Practical and Personal» (1 година)


Шевченко Діна Анатоліївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Солод Любов Степанівна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Карась Галина Миколаївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Скребенькова Неллі Олексіївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Теплицька Ольга Юріївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Безугла Ірина Миколаївна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Руденко Юлія Григорівна

2023-05-17

ФОП Джулай Марина Володимирівна
Проект з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Коучинг, менторство та наставництво» (10 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-05-16

Видавництво "Лінгвіст"
Вебінар «Tips and tricks to teaching mixed - ability classes with Prepare 10 & 11» (1 година)


Києнко Ольга Анатоліївна

2023-05-14

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Базовий рівень (30 годин)


Новікова Наталія Володимирівна

2023-05-14

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Базовий рівень (30 годин)


Шаповалова Вікторія Сергіївна

2023-05-13

ТОВ «На Урок»
Інтернет-конференція «Ефективне завершення навчального року» (10 годин)


Шевченко Олена Володимирівна

2023-04-29

sci-conf.com.ua
VIII International Scientific and Practical Conference «PROGRESSIVE RESEARCH IN THE MODERN WORLD» (24 години)


Пристінський Олексій Володимирович

2023-04-26

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus», ГО «Асоціація саперів України»
Курс «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів» (30 годин)


Висицький Сергій Володимирович

2023-04-23

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Середній рівень (15 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-04-23

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Середній рівень (15 годин)


Кузнєцова Наталія Віталіївна

2023-04-21

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Практична частина (4 години)


Журавльов Олексій Олександрович

2023-04-21

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Практична частина (4 години)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-04-21

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти
Семінар «Підготовка фінансових/кредитних дорадників: роль закладів аграрної освіти і науки» (2 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-04-21

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Практична частина (4 години)


Кузнєцова Наталія Віталіївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Солод Любов Степанівна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Назарова Лідія Володимирівна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Карась Галина Миколаївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Євстратова Аліна Юріївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Журавльов Олексій Олександрович

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Теплицька Ольга Юріївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Зозуля Лариса Олексіївна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Ситнік Ольга Володимирівна

2023-04-20

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради
Онлайн-вебінар «Як написати тези на конференцію?» Теоретична частина (2 години)


Томашевська Тамара Євстафіївна

2023-04-16

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Базовий рівень (30 годин)


Дем’яненко В’ячеслав Дмитрович

2023-04-16

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Базовий рівень (30 годин)


Висицький Сергій Володимирович

2023-04-16

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Базовий рівень (30 годин)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-04-16

ТОВ «Академія цифрового розвитку»
Курс «Цифрові інструменти Google для освіти». Базовий рівень (30 годин)


Шевченко Діна Анатоліївна

2023-04-14

ТОВ «На Урок»
Інтернет-конференція «Як навчати та навчатися критично мислити» (10 годин)


Руденко Юлія Григорівна

2023-04-11

Горлівський інститут іноземних мов
Програма підвищення кваліфікації «Розвиток життєстійкості та внутрішньої мотивації учнів у форматі педагогічного партнерства» (30 годин)


Баскакова Олена Леонідівна

2023-03-30

Платформа відкритих онлайн-курсів «Prometheus»
Онлайн-курс «Медіаграмотність: практичні навички» (30 годин)


Васюк Станіслав Миколайович

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Васюк Вероніка Володимирівна

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Баскакова Олена Леонідівна

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Безугла Ірина Миколаївна

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Висицька Світлана Миколаївна

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Руденко Юлія Григорівна

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Солод Любов Степанівна

2023-03-24

Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Державна наукова установа «інститут модернізації змісту освіти», Національний центр «Мала академія наук України», Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Круглий стіл «STEAM-освіта: від теорії до практики» (21 година)


Сторінки: < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] >


  Вибрати викладача

Бадражан Олександр

Балазан Олег

Баскакова Олена

Безугла Ірина

Бовздаренко Максим

Бойко Сергій

Бондаренко Ігор

Васюк Вероніка

Васюк Станіслав

Висицька Світлана

Висицький Сергій

Дем’яненко В’ячеслав

Журавльов Олексій

Зозуля Лариса

Карась Галина

Києнко Ольга

Кузнєцова Наталія

Ловчикова Ярослава

Македонська Галина

Мірошниченко Людмила

Назарова Лідія

Новікова Наталія

Олійник Вероніка

Островська Тетяна

Панченко Олексій

Пристінський Ігор

Пристінський Олексій

Руденко Юлія

Сєрокуров Микола

Ситнік Ольга

Скребенькова Неллі

Солод Любов

Теплицька Ольга

Томашевська Тамара

Чабан Валентина

Шаповалова Вікторія

Шевченко Діна

Шевченко Олена



  Циклова комісія

гуманітарної та соціально-економічної підготовки

загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукової підготовки

професійно-економічної підготовки

професійно-технічної підготовки



© Бойко С.М., 2008-2024